Of koop een Ikea-kast,quote:Op zondag 28 juni 2009 19:07 schreef Buschetta het volgende:
ga in het buitenland wonen en koop onbekende chinese producten...
Uren plezier
En dan de geprinte handleidingen in de zon leggen...quote:Op zondag 28 juni 2009 19:13 schreef __Saviour__ het volgende:
Haal de nederlandse pdf door google translate en print die uit. Voila, kun je lekker nostalgisch doen!
das wel heel erg kort door de bocht....quote:Op zondag 28 juni 2009 19:12 schreef boyv het volgende:
Mensen die een handleiding moeten gebruiken bij een willekeurig technisch apparaat binnenshuis zijn het niet waard om zo'n apparaat in huis te hebben.
Klinkt orgineel...quote:Op zondag 28 juni 2009 19:29 schreef Rxmundi het volgende:
Het moet godverdomme niet gemakkelijker worden! Dat dit kan in Nederland!1
Ja, maar dat doe je pas als je er echt niet meer uitkomt...quote:Op zondag 28 juni 2009 19:20 schreef mschol het volgende:
[..]
das wel heel erg kort door de bocht....
een leuke (dure) versterker wil je echt liever het boekje van kunnen naslaan, alleen al voor de tig functies die op een dergelijk apparaat zitten
Koop geen kwaliteits apparatuur maar Sweex of nog lager. De handleiding bevat 20 talen en de Nederlandse versie is uit het Oud-Etruskisch vertaald. Succes.quote:Op zondag 28 juni 2009 19:05 schreef postmortum het volgende:
Tegenwoordig krijg je bij alles een CD-rom met een handleiding in een mooi Nederlands PDF-je, waarbij je ontzettend lui wordt , omdat je alles stap voor stap uitgelegd krijgt
Keind tog.quote:Op zondag 28 juni 2009 19:18 schreef mvdejong het volgende:
Koop Nokon-rem-/schakel-kabels voor je fiets, en probeer deze vervolgens te monteren volgens de Nederlandse tekst op de bijgeleverde papieren handleiding.
[..huilie..]
Koop maar eens een Lexicon processor of iets vergelijkbaars.quote:Op zondag 28 juni 2009 19:12 schreef boyv het volgende:
Mensen die een handleiding moeten gebruiken bij een willekeurig technisch apparaat binnenshuis zijn het niet waard om zo'n apparaat in huis te hebben.
wat, afhankelijk van het apparaat, heel snel kan zijnquote:Op zondag 28 juni 2009 19:40 schreef JoeThePlumber het volgende:
[..]
Ja, maar dat doe je pas als je er echt niet meer uitkomt...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |