Is lang verhaal...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:18 schreef cerror het volgende:
Je snapt wel dat jouw huid volgescholden word huh?
Uitkeringstrekker en ga werken voor je centen bladiebla.
Veel succes. Een onzekere tweeling
Ahh ik zie het alquote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:28 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Weet iemand trouwens hoe het zit met werken en bijstand krijgen? Wordt dan net als bij de WW alleen de UREN die je gewerkt hebt van je uitkering afgetrokken of echt wat je verdiend hebt? In het laatste geval kan ik dus beter thuis blijven zittenwant t werk is niet echt goed voor mn zelfvertrouwen/ geluksgevoel etc etc en ik ben dan alleen maar bezig met de tijd die ik nuttig kan besteden aan solliciteren te verdoen en ondertussen mijn C.V. aan het volspammen met crappy baantjes (en er staan al zoveel crappy baantjes op dat ik me er niet nog meer kan veroorloven).
Ja maar tis dus een 'lening' , is dat dan ook een schenking?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:31 schreef klabbakus het volgende:
simpele ziel
het is makkelijk, al je inkomsten moet je opgeven, dus ook schenkingen, wat wil je nou horen van ons?
je ts roept trouwens tientallen andere vragen bij me op
Heb je dit geleerd in dat ghetto waar je op de straat opgegroeid bent? Wanneer kunnen we je eerste rap-album verwachten?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:31 schreef klabbakus het volgende:
Ik zweer je, je kan jaren zonder geld leven hoor, die 1000,- is puur om jou in je luxe te voorzien, lamme tak
Volgende keer gewoon cash vragen.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:35 schreef bulbjes het volgende:
Ja maar tis dus een 'lening' , is dat dan ook een schenking?
Klabbakus zit in de gevangenisquote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:58 schreef RTB het volgende:
[..]
Heb je dit geleerd in dat ghetto waar je op de straat opgegroeid bent? Wanneer kunnen we je eerste rap-album verwachten?
Nee, want er hangt een terugbetalingsverplichting aan.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:35 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Ja maar tis dus een 'lening' , is dat dan ook een schenking?
Incl. marktconforme rente/voorwaarden?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 12:19 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Nee, want er hangt een terugbetalingsverplichting aan.
Weet ik het. Ik weet verder ook niet wat de WWB hier precies van vindt, ik geef alleen maar aan dat als er een terugbetalingsverplichting aanhangt, het geen schenking is.quote:
Een melding in het veld omschrijving op je bankafschrift is niet voldoende hoor. Zolang er niks op papier staat over rente en terugbetalen is het gewoon een schenking.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:11 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Weet ik het. Ik weet verder ook niet wat de WWB hier precies van vindt, ik geef alleen maar aan dat als er een terugbetalingsverplichting aanhangt, het geen schenking is.
Zeker niet. Wellicht dat de WWB een vermoeden van schenking hanteert, geen idee, maar een schenking is het pas als pp het ook als schenking bedoelen. En dat is nu dus niet zo.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:29 schreef _Flash_ het volgende:
[..]
Een melding in het veld omschrijving op je bankafschrift is niet voldoende hoor. Zolang er niks op papier staat over rente en terugbetalen is het gewoon een schenking.
Dat is het civielrechtelijke begrip van schenking. De Belastingdienst behandelt een lening op niet markt-conforme voorwaarden ook als een begunstiging c.q. een schenking, ook al hangt er na verloop van tijd een terugbetalingsverplichting onder.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:33 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Zeker niet. Wellicht dat de WWB een vermoeden van schenking hanteert, geen idee, maar een schenking is het pas als pp het ook als schenking bedoelen. En dat is nu dus niet zo.
Ok, eigenlijk ook wel logisch. Maar goed, van belastingrecht weet ik heel weinig (en zo dienen mijn antwoorden dus ook gelezen te wordenquote:Op zaterdag 27 juni 2009 14:12 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Dat is het civielrechtelijke begrip van schenking. De Belastingdienst behandelt een lening op niet markt-conforme voorwaarden ook als een begunstiging c.q. een schenking, ook al hangt er na verloop van tijd een terugbetalingsverplichting onder.
Je moet al die crappy baantjes ook niet op je CV vermelden natuurlijkquote:Op zaterdag 27 juni 2009 02:28 schreef bulbjes het volgende:
ondertussen mijn C.V. aan het volspammen met crappy baantjes (en er staan al zoveel crappy baantjes op dat ik me er niet nog meer kan veroorloven).
Ja idd, heb er nu dan ook opstaan 'diverse uitzendbaantjes' , maar het wordt natuurlijk wel minder als die 'diverse uitzendbaantjes' straks een jaar of nog langer duren....dan ga ik liever nu ff al mn tijd steken in het flink solliciteren op een ECHTE baan zodat ik weer iets zinnigs op mn C.V. kan posten ipv een heel lang gat met 'verschillende uitzendbaantjes'.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:10 schreef anboni het volgende:
Ik heb geen antwoord op je vraag, wel 'n willekeurig adviesje..
[..]
Je moet al die crappy baantjes ook niet op je CV vermelden natuurlijkAls er iets bij zit wat relevant is voor de functie waar je op solliciteert, kun je het specificeren. Verder zou ik in zo'n situatie de rest samenvatten onder een algemene noemer "diverse baantjes ter overbrugging" (o.i.d. zijn vast betere omschrijvingen voor).
Ohja, en als die crappy baantjes het echt niet zijn (of inderdaad financieel helemaal niet interessant ivm korting op je uitkering) dan zou je ook nog 'n tijd vrijwilligerswerk kunnen gaan doen. Dat staat op je CV in ieder geval beter dan een leeg gat
Vragen ze niet jaarlijks om afschriften?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 21:46 schreef bulbjes het volgende:
Ik heb de brief vandaag op de post gedaan trouwens en de 'lening' er niet in vermeldt. Ik ga er toch vanuit dat ze er moeilijk achter kunnen komen: mn ijnkomstenbelasting ziet het niet terug en enige manier waarop ze het kunnen zien is als ze inzicht hebben in mijn rekeningoverzicht, maar ik neem niet aan dat ik dat nog een keer allemaal moet kopieren en inleveren bij ze, want dat moest ik bij de aanvraag al doen en daarna hebben ze er m.i. geen reden meer toe om dat nog een keer te vragen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |