Ben ik raar als ik niet eens van hun gehoord heb?quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:13 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Hehe, someone to live up to dus
[..]
Ahh ok gelukkig, ik ben niet alleen
Ik had het echt nooit geraden als ik wiki niet had gezien. Ik dacht gewoon engelsen ofzo of amerikanen.
Hun namen ook: Tshawe Baqwa en Yosef Wolde-Mariam.
Nogal. Hij's redelijk koning wat betreft het vrouwen regelen op feestjes. Heeft een vriendin en doet d'r verder niks mee hoor, maar hem lukt dat welquote:
Oppikken, maar dat maakt niet uit hoor, schat.quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:14 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Kijk eens hoe ik het nu op pakte dan![]()
Aah ik heb niks van haar nodig hoorquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:15 schreef Litpho het volgende:
[..]
Niet dat daar wat mis mee is, maar schouderklopjes bij Kluts bietsen is niet de koers die ik gekozen zou hebben.
Ik was al aan het twijfelen ja, geen spellingscontrole.quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:16 schreef Kluts het volgende:
[..]
Oppikken, maar dat maakt niet uit hoor, schat.
Als je regelmatig radio luister ergens wel een beetjequote:Op woensdag 24 juni 2009 16:15 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Ben ik raar als ik niet eens van hun gehoord heb?
Het is gewoon een instelling. Als je het vaker en vaker doet is het op een gegeven moment tweede natuurquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:15 schreef Catbert het volgende:
[..]
Nogal. Hij's redelijk koning wat betreft het vrouwen regelen op feestjes. Heeft een vriendin en doet d'r verder niks mee hoor, maar hem lukt dat welBij mij ligt het vooral aan m'n stemming, maar hij heeft daar volgens mij nooit last van
KF is duidelijk de sjaak vandaagquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:16 schreef Kluts het volgende:
Oppikken, maar dat maakt niet uit hoor, schat.
Of aanpakte kan ook geloof ik.quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:16 schreef Kluts het volgende:
[..]
Oppikken, maar dat maakt niet uit hoor, schat.
Ik ken ze ook niet hoorquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:15 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Ben ik raar als ik niet eens van hun gehoord heb?
Take carequote:Op woensdag 24 juni 2009 16:18 schreef Kluts het volgende:
Maar goed KF, ik ben in een irritante bui.
Nu naar huis!Fijne avond allemaal!
Nog even en dan ga ik me vreemd voelen omdat ik ze wel kenquote:
Ach gelukkig is er google voor dat soort dingen. Ik zoek soms zelfs naar nummers zonder dat ik de titel of artiest weet. Een zin uit een liedje is eigenlijk al zat om erachter te komenquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:20 schreef KudFokker het volgende:
Ik ken het de titel van het liedje en het liedje zelf wel, maar de artiest(en) nooit onthouden
Ooh typte het dubbelop...quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:22 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Ach gelukkig is er google voor dat soort dingen. Ik zoek soms zelfs naar nummers zonder dat ik de titel of artiest weet. Een zin uit een liedje is eigenlijk al zat om erachter te komen
quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:17 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Als je regelmatig radio luister ergens wel een beetje
[..]
Het is gewoon een instelling. Als je het vaker en vaker doet is het op een gegeven moment tweede natuur
Oke ik ben raarquote:
Dat verklaart dat ik het niet kenquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:17 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Als je regelmatig radio luister ergens wel een beetje
Das wel erg handig inderdaad!quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:24 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ooh typte het dubbelop...
Ben nog niet helemaal lekker omdat ik ziek was maandag en nog steeds niet helder ben.
Maar dat doe ik ook heel vaak, 1 zin onthouden en dan de lyrics zoeken
Ik heb er ook een applicatie op mijn telefoon voor, die vangt het geluid op en geeft dan weer welk liedje het is
Maar, maar. Jij bent Litpho, je weet toch altijd alles?quote:
Je kunt weken teren op een bak popcorn!quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:34 schreef Belsezar het volgende:
Hier Q-music op de woensdag (dan zit ik alleen op de afdeling) en normaal 3fm.
Net op de radio: Beyonce roept fans op om voedsel achter te laten bij haar concerten. To feed Americans waren haar letterlijke woorden.
Kom op zeg, ik ga A naar een concert van haar en B beetje die vette amerikanen een verstopte hoofdslagader geven. Hmm, wacht B is nog niet eens zo slechtquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:35 schreef Catbert het volgende:
[..]
Je kunt weken teren op een bak popcorn!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |