Hackers leggen website Stichting Brein plat
De website van de Stichting Brein, die waakt over eigendomsrechten, is vandaag platgelegd door aanvallen van hackers. Mogelijk houdt dit verband met de eis van de stichting dat de internetsite The Pirate Bay wordt afgesloten van Nederland.
Een woordvoerster van Stichting Brein bevestigde vandaag dat aanvallen van hackers de website van de stichting,
www.anti-piracy.nl, onbereikbaar hebben gemaakt.
"We zijn bezig om de site weer op gang te krijgen", zei de woordvoerster. Volgens haar is het uitzonderlijk dat hackers een aanval op de website hebben gelanceerd.
Ze kon niet aangeven of er een verband is met de eis bij de rechter om de website The Pirate Bay van Nederland af te sluiten. Deze Zweedse site geeft toegang tot films, tv-series, muziek en games zonder toestemming van de rechthebbenden, aldus Brein.
Bron:
www.telegraaf.nlZie verder @ Fok!
Stichting Brein eist afsluiten The Pirate Bay[ Bericht 2% gewijzigd door tisauch op 24-06-2009 12:34:44 ]