Dat kan jij gejank vinden, maar ondertussen heb ik wel een punt. Waarom zou ik in hemelsnaam overstappen op iets alleen maar omdat het nieuw is? Kijk, als jij dat wilt uitproberen, veel plezier. Maar ondertussen moet je omgekeerd ook niet van mij verwachten dat ik dat wel wil, alleen maar omdat iemand anders vindt dat ik een dinosaurus ben als ik niet overstap.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 16:24 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik geef toch ook helemaal nergens een oordeel over Windows 7 en de productiviteit ervan? Sterker nog: ik gebruik zelf ook gewoon nog Vista en voel totaal nog niet de behoefte om naar W7 over te stappen.
Het enige waar ik moe van word (en dát probeerde ik duidelijk te maken), zijn die gasten die in topics als dit maar blijven janken dat XP toch veel beter is en blah blah blah. Natuurlijk hebben Vista en 7 voor 99% van de mensen waarschijnlijk maar weinig meerwaarde t.o.v. XP, maar al dat geklaag de hele tijd tegenover mensen die gewoon iets nieuws willen uitproberen begin ik zo langzamerhand wel zat te worden...
Ik heb vista gedraaid met 1Gb aan ram.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:43 schreef CantFazeMe het volgende:
Met 2GB ram haal ik het niet, vandaar dat ik het zei.
Traag zeker?quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik heb vista gedraaid met 1Gb aan ram.
Jij bent gewoon een relnicht die niet wil luisteren of lezen.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:32 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Dat kan jij gejank vinden, maar ondertussen heb ik wel een punt. Waarom zou ik in hemelsnaam overstappen op iets alleen maar omdat het nieuw is? Kijk, als jij dat wilt uitproberen, veel plezier. Maar ondertussen moet je omgekeerd ook niet van mij verwachten dat ik dat wel wil, alleen maar omdat iemand anders vindt dat ik een dinosaurus ben als ik niet overstap.
Omgekeerd vind ik het roepen dat vista en 7 zoveel beter zijn zonder inhoudelijke argumenten namelijk ook gehuil.
Nee hoor.quote:
Ik heb Windows 2000 pro gedraaid op een Pentium 133Mhz met 128MB RAM.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik heb vista gedraaid met 1Gb aan ram.
Ik heb Windows 3.11 WfW op een 386 met geloof 6Mb aan ram gedraaid.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:59 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Ik heb Windows 2000 pro gedraaid op een Pentium 133Mhz met 128MB RAM.
Ik DOS op een Z80 met 128KB geheugen.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:01 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik heb Windows 3.11 WfW op een 386 met geloof 6Mb aan ram gedraaid.
Blijf jij maar lekker heel je leven windows gebruiken zoals in xpquote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:21 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
na die 20 minuten ben je nog anderhalf uur bezig om het OS weer dusdanig te verbouwen dat ik er ook weer mee kan werken zoals ik onder XP gewend was![]()
Daar gaat je tijdwinst
Grappig om te zien hoe jij met deze post bevestigt totaal niet te lezen wat mensen nou eigenlijk zeggen, én hoe je alsnog door blijft gaan met janken.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:32 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Dat kan jij gejank vinden, maar ondertussen heb ik wel een punt. Waarom zou ik in hemelsnaam overstappen op iets alleen maar omdat het nieuw is? Kijk, als jij dat wilt uitproberen, veel plezier. Maar ondertussen moet je omgekeerd ook niet van mij verwachten dat ik dat wel wil, alleen maar omdat iemand anders vindt dat ik een dinosaurus ben als ik niet overstap.
Omgekeerd vind ik het roepen dat vista en 7 zoveel beter zijn zonder inhoudelijke argumenten namelijk ook gehuil.
Helemaal rechts daar zit een knopje daarvoorquote:Op zondag 28 juni 2009 01:36 schreef Ordinair het volgende:
Dat desktop knopje was echt de geniaalste uitvinding van Microsoft. Is die echt weg?
En dat is veel handiger (leuk afgekeken van ubuntu) omdat je nu niet meer hoeft te zoeken, gewoon met je muis naar de rechteronderkant gaanquote:Op zondag 28 juni 2009 01:38 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Helemaal rechts daar zit een knopje daarvoor
Was ik jou aan het adresseren in mijn post dan? In dat geval, prijs je gelukkigquote:Op zaterdag 27 juni 2009 20:55 schreef Omniej het volgende:
Grappig om te zien hoe jij met deze post bevestigt totaal niet te lezen wat mensen nou eigenlijk zeggen, én hoe je alsnog door blijft gaan met janken.
Ik zeg toch duidelijk dat ik zélf ook niet eens de behoefte voel om op Windows 7 over te stappen? Simpelweg omdat ik op dit moment ook nog gewoon tevreden ben met m'n huidige versie van Windows, wat in mijn geval Vista is en in jouw geval XP.
Nee hoor. Ik zeg toch net dat als jij en Vista heel gelukkig zijn samen, dat ik dat prima vind? Dat jullie maar heel veel kinderen mogen krijgen samen.quote:Het verschil tussen jou en mij is dat jij wanhopig probeert andere mensen ervan te overtuigen vooral niet over te stappen naar een nieuwe Windows, terwijl IK mij daar niet druk om maak. Laat mensen die graag het nieuwste van het nieuwste willen draaien gewoon eens in hun waarde, in plaats van eeeelke keer weer met dat gezanik te komen.
On second thougt, maak nog maar geen kinderenquote:Bovendien lijk jij er al bij voorbaat vanuit te gaan dat nieuwe Windows-versies geen verbeteringen brengen en eigenlijk alleen nog maar slechter zijn, omdat ze meer resources gebruiken. Je geeft een nieuw OS blijkbaar niet eens de káns. Erg kortzichtig imo; meer resources zijn wat mij betreft namelijk totaal geen probleem, als het OS er ook daadwerkelijk sneller door wordt.
Voor de rest sluit ik me aan bij post #146 van Netsplitter.
quote:
Vooruitgang? Ik noem een mij opgedrongen mappenstructuur, geen quicklaunch en allerlei andere kleine dingetjes die ik élke dag gebruik die ineens verdwenen zijn geen vooruitgang. Dat noem ik achteruitgang.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:14 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Blijf jij maar lekker heel je leven windows gebruiken zoals in xpVooruitgang dwaas...
Ik kan me niet voorstellen dat het verschil erg groot is.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:31 schreef SpookY22 het volgende:
[..]
EHm, de driverbase voor 7 is 98% hetzelfde als voor Vista...
Dat is waar.
dus waar jij een probleem mee hebt is echt een uitzondering, maar goed dat is meestal met de drivers van CREATIVE....
Bij Vista hebben mijn Creative drivers het altijd prima gedaan.
De meeste hardware die ik nu aan mijn laptop prik wordt zonder problemen herkend en geinstalleerd en anders kan ik gewoon de Vista driver gebruiken.
Ik heb wel degelijk een grote prestatie qua games gemerkt van Vista naar 7.
In welk spel en hoeveel FPS verschil had je?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |