Dat plaatje is sowieso nogal gaar.. Kun je met een steen bellen, internetten, allerlei programma's installeren, muziek afspelen? Heeft een steen een touchscreen, wifi, GPS en Exchange ondersteuning?quote:
Kom op, hij is best leuk bedachtquote:Op donderdag 18 juni 2009 08:47 schreef Ravage het volgende:
[..]
Dat plaatje is sowieso nogal gaar.. Kun je met een steen bellen, internetten, allerlei programma's installeren, muziek afspelen? Heeft een steen een touchscreen, wifi, GPS en Exchange ondersteuning?
Dat plaatje is alles behalve gaar. De makers van dit plaatje zullen kennelijk het volgende in gedachte hebben gehad: Apple pretendeert de beste telefoon ooit gemaakt te hebben. Helaas hebben ze enkele basisfunctionaliteiten weggelaten. Hey... een steen kan dat ook allemaal niet. Laten we een vergelijkingsplaatje maken.quote:Op donderdag 18 juni 2009 08:47 schreef Ravage het volgende:
[..]
Dat plaatje is sowieso nogal gaar.. Kun je met een steen bellen, internetten, allerlei programma's installeren, muziek afspelen? Heeft een steen een touchscreen, wifi, GPS en Exchange ondersteuning?
quote:Op donderdag 18 juni 2009 08:18 schreef no1uknow het volgende:
radio is voor mensen die geen muzieksmaak hebben.
Tja, ik vind het te makkelijk.. Je kunt zo elk apparaat naast een steen zetten, een paar features kiezen dat het apparaat niet heeft en de rest buiten beschouwing laten..quote:
Maar de makers van het plaatje hebben zich niet eens verdiept. Ik kan heus wel filmen met mijn Iphone.quote:Op donderdag 18 juni 2009 08:53 schreef Veive het volgende:
[..]
Dat plaatje is alles behalve gaar. De makers van dit plaatje zullen kennelijk het volgende in gedachte hebben gehad: Apple pretendeert de beste telefoon ooit gemaakt te hebben. Helaas hebben ze enkele basisfunctionaliteiten weggelaten. Hey... een steen kan dat ook allemaal niet. Laten we een vergelijkingsplaatje maken.
Dit is niet mijn mening, maar ik snap de gedachte achter het plaatje.
Dude..quote:Op donderdag 18 juni 2009 02:14 schreef Sjibble het volgende:
een fucking radio.
Ik luister zo´n beetje altijd radio. In de bus, trein, te voet. Altijd als ik onderweg niks te doen heb.
De iPhone is zo slecht nog niet. En overweeg om mijn Touch HD toch voor een iPhone te ruilen.
Maar godverdomme, dat ding heeft geen radio!!!!!Ja dan gaat het al niet meer door he
Klacht: iPhone heeft zo'n beetje alles (dat beter is), maar heeft geen radio.
Streamen is geen optie. Het is dan wel zonder ruis, maar dat bufferen is niks
538quote:Op donderdag 18 juni 2009 09:23 schreef boskameel het volgende:
Snel koop een telefoon met radio, lekker 538 of 3fm luisteren.
Het is best leuk bedacht, alleen denken anti-iPhone mensen dat dit plaatje als argument telt en met dit plaatje denken ze meteen de discussie te winnenquote:
Hehe, mensen die het plaatje als argument gebruiken zijn wel lichtelijk zielig bezigquote:Op donderdag 18 juni 2009 09:48 schreef Merkie het volgende:
[..]
Het is best leuk bedacht, alleen denken anti-iPhone mensen dat dit plaatje als argument telt en met dit plaatje denken ze meteen de discussie te winnen. Het enige wat dit plaatje bewijst is dat een iPhone beter is dan een steen.
quote:Op donderdag 18 juni 2009 09:40 schreef shayolo het volgende:
De iPhone heeft wél een radio app.
De iPhone heeft wél een videorecorder (jailbreak/3.0)
De iPhone heeft wél bluetooth verzenden (jailbreak)
de mensen die er van overtuigd zijn dat een goed argument is hebben zelf het verstand van een steenquote:Op donderdag 18 juni 2009 10:09 schreef TNA het volgende:
[..]
Hehe, mensen die het plaatje als argument gebruiken zijn wel lichtelijk zielig bezig
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |