Die komen er meestal pas achter als de rouwpost binnenvalt.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:14 schreef basmens het volgende:
[..]
Zou de status dan niet veranderen ervanuitgaande dat tnt van de crash weet?
Ja, dan wordt het 'Tweede poging volgt volgende werkdag' oid.quote:Op woensdag 17 juni 2009 20:27 schreef basmens het volgende:
mja kutzooi.
verandert de status als ze het vandaag niet meer gaan proberen?
betreft overigens gewoon binnenlandse post
ah tof, dan heb ik nog een beetje hoop tot 21:00 thnxquote:Op woensdag 17 juni 2009 20:28 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ja, dan wordt het 'Tweede poging volgt volgende werkdag' oid.
Dat is wel waar, dan hopen we maar op morgen. Thnxquote:Op woensdag 17 juni 2009 21:18 schreef Bredewout92 het volgende:
Als het niet door de TNT zelf bezorgt wordt dan kan het zo zijn dat die gene die de opdracht heeft gekregen het pakketje heeft opgehaald maar pas morgen of overmorgen bezorgt
Zeker door teh crisis. Naja dan maar morgen, hopen dat ik thuis ben als ie langskomt.quote:Op woensdag 17 juni 2009 23:24 schreef Stephan1237 het volgende:
Morgen wordt het gebracht, je krijgt alleen maar post op dinsdag, donderdag en zaterdag , nieuwe regeling van TNT
Ik heb gisteren (di) en vandaag (wo) anders een pakketje gehad.quote:Op woensdag 17 juni 2009 23:24 schreef Stephan1237 het volgende:
Morgen wordt het gebracht, je krijgt alleen maar post op dinsdag, donderdag en zaterdag , nieuwe regeling van TNT
Van de TNT?quote:Op woensdag 17 juni 2009 23:41 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb gisteren (di) en vandaag (wo) anders een pakketje gehad.
Was het bezorgt door TNT of door een ander koeriersbedrijf? TNT zelf bezorgt alleen maar op dinsdag,donderdag en zaterdagquote:Op woensdag 17 juni 2009 23:56 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ja, of iig wel met een Track&Trace-nummer van TNT.
zal het me wel lukken het op te halen zonder dat briefje dan?quote:Op donderdag 18 juni 2009 01:09 schreef Alessandro het volgende:
Je hebt van die gasten, zeggen ze dat ze langs gekomen zijn( terwijl er geen briefje lag). Ze hadden gewoon geen zin of konden het niet vinden en dan nemen ze het mee terug, lekker makkelijk :p
Don't know. Ze zijn beide aangenomen door een ander familielid, maar de Track&Trace werd wel constant geupdate.quote:Op donderdag 18 juni 2009 00:02 schreef Bredewout92 het volgende:
[..]
Was het bezorgt door TNT of door een ander koeriersbedrijf? TNT zelf bezorgt alleen maar op dinsdag,donderdag en zaterdag
Ik denk dat dat met ID wel kan als je het uitlegt.quote:Op donderdag 18 juni 2009 01:20 schreef basmens het volgende:
[..]
zal het me wel lukken het op te halen zonder dat briefje dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |