Dan zit je dus op kantoor te werken, en komt voor de 8e keer (laatst geteld, in een tijdspanne van 8 uur 12 keer) Lady Gaga langs. Op een gegeven moment is dat ook leuk geweest, dus zeg je tegen je collega's "hey, kan die radio niet even ergens anders op, ik vind het nu wel leuk geweest met die herrie". Nou, al die meelopers vinden dat natuurlijk best, sterke persoonlijkheden vinden ze immers opwindend. Vervolgens kom je 's avonds thuis en het eerste topic wat je leest is van mensen die vinden dat je godverdomme maar de hele dag naar dezelfde zender moet luisteren, "want dat maakt het leven wat makkelijker".
Zelfde als met die kankeroefenwedstrijden die nergens om gaan. Dan kom je op kantoor en zitten er 2 of 3 SBS tokkies al klaar. "Hey, wat vond je nou van die De Jong gister he. Ik vond het kut, want het is een neger, en Nederland is toch godverdomme een blank land!!!". Excuseer mij, maar die discussie ga ik liever niet aan met iemand wiens IQ niet boven mijn schoenmaat uitkomt. Vervolgens ben je dan ook weer een sociale outcast.
Echt, wanneer leren die mensen het nou eens. Je bent geen sociale outcast danwel buitenbeentje als je een wat breder ontwikkelde smaak en hoger IQ hebt en niet bang bent om dat te laten merken. De sociaal zwakkeren onder ons, mensen zonder eigen mening, wil of chimeid proberen je dit graag aan te praten. De groep heeft het immers altijd bij het goede eind, zelf een mening vormen is eng. Conformeer of val erbuiten!