NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEquote:Op maandag 15 juni 2009 23:56 schreef Rosbief het volgende:
Saillant detail: Dat bot is niet van kip maar van negers afkomstig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....
Samenvatting: Incompetent personeel door simpele selectieprocedure. Ik heb het ook 3x moeten lezen.quote:Op maandag 15 juni 2009 23:57 schreef ToMMyGuN_74 het volgende:
Ehm, is het heel gek als ik de subklacht niet begrijp?
Ja, weet ik niet... Zou ik ze aanklagen? Misschien krijg ik dan een nieuw bakjequote:
Kinderen worden veel te makkelijk aangenomen in supermarkten. Je moet gewoon ff op een pc gaan zitten en vragen beantwoorden. Bij elke vraag zie je en weet je als je een beetje snugger bent, wat het antwoord moet zijn (sociaal wenselijke antwoorden).quote:Op maandag 15 juni 2009 23:57 schreef ToMMyGuN_74 het volgende:
Ehm, is het heel gek als ik de subklacht niet begrijp?
Je praat poepquote:Op dinsdag 16 juni 2009 00:03 schreef CalleOcho het volgende:
ach TS wees blij ik zat een keer een hamburger te eten en er zat gewoon een condoom in, en ik kan je vertellen dat de saus er nog in zat..
quote:Op dinsdag 16 juni 2009 00:03 schreef CalleOcho het volgende:
ach TS wees blij ik zat een keer een hamburger te eten en er zat gewoon een condoom in, en ik kan je vertellen dat de saus er nog in zat..
Maar, maar, hoe kunnen zij nou dat botje in je salade gedaan hebben?quote:Op dinsdag 16 juni 2009 00:01 schreef Blommaert het volgende:
[..]
Kinderen worden veel te makkelijk aangenomen in supermarkten. Je moet gewoon ff op een pc gaan zitten en vragen beantwoorden. Bij elke vraag zie je en weet je als je een beetje snugger bent, wat het antwoord moet zijn (sociaal wenselijke antwoorden).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |