MAarr... Comic Sans is erger dan Br33z4H!!quote:Op maandag 15 juni 2009 21:47 schreef muay-toy het volgende:
[..]
dat valt nog mee. in mijn msn staat een meisje wiens vriendin is overleden en dat hele r.i.p. ga je missen je leeft door voor altijd enz enz staat in br33zAhScHrift!
quote:Op maandag 15 juni 2009 21:29 schreef muay-toy het volgende:
Zo kan ik nog wel uren doorgaan met klachten over uitsmijters verzinnen en als jullie er nog wat weten deel die met de rest.
Dus bij deze: klacht: uitsmijters![]()
![]()
behalve die gene in rotterdam die op Mr T lijkt
(waar staat die gast ook al weer ergens ?? )
Inderdaad.quote:Op maandag 15 juni 2009 22:35 schreef bloodysunday het volgende:
Serieus nog nooit mee gemaakt dat een uitsmijter fooi wilt
bij kleinere tentjes vaak wel, natuurlijk niet bij grote discothekenquote:
Hier in de buurt staat zo een pauper altijd klaar met zn handje als ie de deur voor me open doet... Mn uitgekauwde kauwgom kan ie krijgen!!quote:Op maandag 15 juni 2009 22:37 schreef muay-toy het volgende:
[..]
bij kleinere tentjes vaak wel, natuurlijk niet bij grote discotheken
Ik kom meer in kleine tentjes dan grote discotheken. Maar heb het nog nooit mee gemaakt hoorquote:Op maandag 15 juni 2009 22:37 schreef muay-toy het volgende:
[..]
bij kleinere tentjes vaak wel, natuurlijk niet bij grote discotheken
niks mis met hmh, als je op strak geiltquote:Op dinsdag 16 juni 2009 09:54 schreef NeverEatYellowSnow het volgende:
[..]
Whehehe dat is die gast die op BA lijkt bij HMHniet dat ik daar ooit geweest ben hoor
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |