dit is mquote:Op zondag 14 juni 2009 23:00 schreef LudoSanders het volgende:
Moet er verdomme nog eens bijkomen dat mijn topic een slotje krijgt!
Is het minder erg als het een door de consumentenbond goedgekeurd slotje is?quote:Op zondag 14 juni 2009 23:00 schreef LudoSanders het volgende:
Moet er verdomme nog eens bijkomen dat mijn topic een slotje krijgt!
Dat lijkt mij nogal wiedes!quote:
Nu niet weer zo komen haten! Dat kan namelijk verstrekkende gevolgen voor je hebben.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:01 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Is het minder erg als het een door de consumentenbond goedgekeurd slotje is?
het zou naar mijn mening eilk wel vermakelijk zijn om de consumentenbond te laten testen welk slotje het meest bestand is tegen diefstal of bagger.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:03 schreef LudoSanders het volgende:
Nu niet weer zo komen haten! Dat kan namelijk verstrekkende gevolgen voor je hebben.
Open er een topic over!quote:Op zondag 14 juni 2009 23:04 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
het zou naar mijn mening eilk wel vermakelijk zijn om de consumentenbond te laten testen welk slotje het meest bestand is tegen diefstal of bagger.
Heeft de margriet geen forum dan?quote:Op zondag 14 juni 2009 23:05 schreef LudoSanders het volgende:
Tevens baal ik van mijn gedrag op het Libelle forum. Waar moet ik nu heen als ik huishoudelijke vragen heb?
Ik heul niet met de vijand!quote:
Goed genoeg om mijn fallus aan af te smeren.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:12 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
De Linda is dan zeker niet goed genoeg voor je.
Scheer je weg kutnewbie.quote:
Zeg! Laat je het noten over aan capabele mods?quote:Op zondag 14 juni 2009 23:20 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Die zin moet ik op een of andere manier opslaan.
Vereeuwig hem met een screenshot!quote:Op zondag 14 juni 2009 23:20 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Die zin moet ik op een of andere manier opslaan.
Nah, het is leuker als ze incapabel zijnquote:Op zondag 14 juni 2009 23:21 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Zeg! Laat je het noten over aan capabele mods?
Alleen notes van FA's gelden voor mij.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:23 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Nah, het is leuker als ze incapabel zijn
Daar kom je dan wel heel makkelijk mee weg.quote:Op zondag 14 juni 2009 23:26 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Alleen notes van FA's gelden voor mij.
Cola en sigaretten topic!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |