Volgens mij heb je ze dat niet horen zeggen. Na 3.0, in de zomer van 2009. Maar die is pas net begonnen... "direct na 3.0" is wishful thinking. Wel dom dat ze dat niet gelukt is.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 17:42 schreef Agorias het volgende:
3 weken na het introduceren van OS 3.0, nog niks gehoord van TomTom, dat direct na de update gelanceerd zou worden.
Ja, dat dan weer welquote:Way to go TomTom 14.gif.
http://toucharcade.com/20(...)uzzle-game-released/quote:Op zondag 12 juli 2009 23:08 schreef mrsjaak2 het volgende:
is er iemand die een goede puzzel-app weet met bijv kruiswoordenpuzzels en doorlopers, ik kan er geen vinden
weet je toevallig ook nederlandse versies?quote:Op zondag 12 juli 2009 23:40 schreef Ad_rem het volgende:
[..]
http://toucharcade.com/20(...)uzzle-game-released/
http://toucharcade.com/20(...)ross-and-crosswords/
Toucharcade.com staan trouwens alle spellen op die de moeite waard zijn. Handig om de bomen door het bos te zien.
Denk niet dat er nederlandse versies zijn. Geen markt voor en, no offence, er zijn veel mooiere en betere spellen die je niet ook in een krant kunt doen. Tip: bij boekhandels worden diverse kruiswoordpuzzels in handzame boekjes verkocht.quote:Op zondag 12 juli 2009 23:43 schreef mrsjaak2 het volgende:
[..]
weet je toevallig ook nederlandse versies?
haha kweet t, maar leek me wel lachequote:Op zondag 12 juli 2009 23:56 schreef Ad_rem het volgende:
[..]
Denk niet dat er nederlandse versies zijn. Geen markt voor en, no offence, er zijn veel mooiere en betere spellen die je niet ook in een krant kunt doen. Tip: bij boekhandels worden diverse kruiswoordpuzzels in handzame boekjes verkocht.
kun je niet gewoon kiezen voor click and buy?quote:Op maandag 13 juli 2009 18:33 schreef vioo het volgende:
misschien hoort het hier niet, maar ik heb even een vraagje![]()
heb net een nieuwe iphone, ik wil m'n itunes (store) account aanmaken en hij blijft maar zeuren om een cc, die heb ik niet.. maar ook niet nodig lijkt me voor gratis apps..
of moet je perse een cc hebben ook als je gratis apps wilt downloaden?
http://www.iphoneclub.nl/(...)/34525-apple-id.htmlquote:Op maandag 13 juli 2009 18:33 schreef vioo het volgende:
misschien hoort het hier niet, maar ik heb even een vraagje![]()
heb net een nieuwe iphone, ik wil m'n itunes (store) account aanmaken en hij blijft maar zeuren om een cc, die heb ik niet.. maar ook niet nodig lijkt me voor gratis apps..
of moet je perse een cc hebben ook als je gratis apps wilt downloaden?
danku!quote:Op maandag 13 juli 2009 23:49 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
http://www.iphoneclub.nl/(...)/34525-apple-id.html
Alstu
En dit nog even doen als je firmware 3.0 hebt:quote:Op woensdag 15 juli 2009 10:30 schreef Nashje het volgende:
Was wel een ipa. Zal ik eens proberen ja. Hoe gaat dat in z'n werking?
- downloaden via www.appulo.us
- in iTuns naar programma's slepen ofzo?
- syncen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |