Blijkbaar wil het meerendeel geen groter Europaquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:36 schreef Gehannes het volgende:
Wat triest zeg dat de PVV bij de Europese verkiezingen zo'n grote winst behaald heeft terwijl ze zo anti Europa zijn. Ik heb juist het idee dat de toekomst juist bij een groter Europa en een nauwer samenwerkend Europa ligt.
En wat is het probleem met Turkije? Het zou juist goed zijn om een groter Europa te krijgen. Triest dat een klein landje als Nederland zich zo naar binnen keert terwijl het juist andersom zou moeten zijn voor een export land als Nederland.
En ze bezetten het noorden van cyprus en roepen er een illegale staat uitquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:41 schreef Noorseviking het volgende:
Turkije beperkt de vrijheid van meningsuiting dat zegt al genoeg.
Als je tegen Europa bent waarom ben je dan tegen de PVVquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:41 schreef Stukjekaas het volgende:
PVV![]()
Europa![]()
Dus heb ik maar niet gestemd...oh wacht, dat kon ik ook nog (net) niet
ja klopt, turkije is nog lang niet klaar voor de EU.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:41 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
En ze bezetten het noorden van cyprus en roepen er een illegale staat uit
En ze stinken en hebben een plat achterhoofdquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:41 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
En ze bezetten het noorden van cyprus en roepen er een illegale staat uit
Het is meer dan groot genoeg. De EU is log en traag. Het had al nooit uitgebreid moeten worden met al die arme corrupte kutlanden.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:42 schreef Nikmans het volgende:
Wat is mis met een groter Europa?
Willen jullie soms een soort Noord-Korea worden soms
als je de PVV stemt puur en alleen omdat je tegen de EU bent zit er een steekje los.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:43 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Als je tegen Europa bent waarom ben je dan tegen de PVV
Over 1000 jaar zitten we nog altijd te ruzieën over wie nu eigenaar is van welk stukje grond, ipv naar Jupiter te vliegen ofzoquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:44 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Het is meer dan groot genoeg. De EU is log en traag. Het had al nooit uitgebreid moeten worden met al die arme corrupte kutlanden.
Dat van een paar jaar terug schaam ik me nog steeds voor. Nederlanders zijn gewoon een opstandig en bijzonder dom volkje.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:40 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Blijkbaar wil het meerendeel geen groter Europa
Zie een paar jaar terug
Naar Jupiter vliegen is dan ook geen briljant idee, aangezien Jupiter een giftige gasplaneet isquote:Op vrijdag 5 juni 2009 17:45 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Over 1000 jaar zitten we nog altijd te ruzieën over wie nu eigenaar is van welk stukje grond, ipv naar Jupiter te vliegen ofzo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |