abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_71339517
Heb het al eens meegemaakt, met m'n toenmalige vriendin. We waren ongeveer 2 jaar bij elkaar toen en zij wilde het opzich wel houden, maar ik heb dit tegen gewerkt. Achteraf een goede beslissing. De relatie is op de klippen gelopen, zoals zoveel gebeurt, en daar zou het kindje alleen maar de dupe van zijn geworden.
My mission is to kill time, and time's to kill me in its turn. How comfortable one is among murderers.
pi_71347724
Omdat ik lesbies ben, zou ik verkracht (want ik ben tegen vreemd gaan) zijn wanneer ik zwanger word. Dus dat is abortus. Maar als mijn lief zwanger is wil ik niet voor het kind zorgen. Als ze dan verkracht is, steun ik haar. Is ze vreemd gegaan, weet ze de deur te vinden.
pi_71348511
tsja, qua timing zou het nu niet helemaal goed uitkomen (allebei nog aan het studeren), maar ik weet zeker dat ik een abortus niet zou kunnen... Heb een stabiele relatie en een kinderwens, dus ik denk dat we er voor zouden gaan.
pi_71348834
ik zou nooit abortus plegen, al stond ik er alleen voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')