quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:06 schreef Schokbreker het volgende:
Ik kom hier alleen voor de plaatjes.
Me PM-box staat openquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:13 schreef Skylark. het volgende:
Liefhebbers van scenegirls in da house?
[ afbeelding ]
Maar ik kan beter gaan stoppen, er zit echt zieke shit tussen.
quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:13 schreef Skylark. het volgende:
Maar ik kan beter gaan stoppen, er zit echt zieke shit tussen.
Zoals?quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:15 schreef RickoKun het volgende:
[..]en ik maar kijken op die site in de hoop dat je "echt zieke geile 15 jarige chicks" zou zien, maar hij bedoelt écht ziekte shit
Meisjes van amper 15 met een volwassen piemelaar tussen de tetten.quote:
jammer dat op jailbait allemaal 18- meisjes staan he :p mag je wel neuken maar niet aankijken anders kan je worden opgepaktquote:
Seks met een 16-jarige in Nederland = legaal.quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:20 schreef vogeltjesdans het volgende:
Wat mag ik nu eigenlijk hier? Is seks met een 16 jarige nu verboden als ik zelf meerderjarig ben? Ik had toen ik 19 was een vriendin van 15, dat was voor 1999, ben ik nu strafbaar?
Vraag maar rond op /r/ , ik weet wel welke je bedoeltquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:19 schreef Penisbaard het volgende:
Ik zoek trouwens die pic waar een man op een naakte baby poept, heb je die toevallig?
Sage, ik weet wat je bedoeld. Valt dat onder CP?quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:19 schreef Penisbaard het volgende:
Ik zoek trouwens die pic waar een man op een naakte baby poept, heb je die toevallig?
waar komen die plaatjes vandaanquote:Op donderdag 4 juni 2009 14:22 schreef Skylark. het volgende:
LOL!
[ afbeelding ]
Mijn Hermelien wat doe je.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |