denk eraan wat er zou gebeuren als die allemaal ingelogd warenquote:Op donderdag 4 juni 2009 12:36 schreef wise het volgende:
komt door de lurkers
Er zijn 636 ingelogde gebruikers en 2239 gasten aanwezig.
2239
Als de moderators nou meer notes geven dan verkopen ze misschien meer abonnementen.quote:Op donderdag 4 juni 2009 12:35 schreef Kopbal het volgende:
Danny heeft geen poen voor fatsoenlijke servers.
Ieder gerespecteerd relFOK!er heeft notesquote:Op donderdag 4 juni 2009 13:00 schreef Bert.Wasbeer het volgende:
Wat zijn notes? en waarom wil ik daarvoor betalen?
Ik heb er 65, maar ik hoef ze niet te lezen, want het is obvious wat er in staat.quote:Op donderdag 4 juni 2009 13:00 schreef TheClown1 het volgende:
ik heb slechts 1 note. 1 fucking note. daar ga ik geen 4.50 voor neerleggen om te zien.
we leren er gewoon mee om te gaan en niet zeuren.
je kan alleen geen abbo van een maand nemenquote:Op donderdag 4 juni 2009 13:08 schreef Ascendancy het volgende:
Ik heb er in de afgelopen 3 dagen 4 gekregen
Maar 4.50 dokken.
Het domme is ook, een abo is goedkoper en dan kan je ze een maand lezen
(65x)"wat is die chick uit mcfearless' avatar toch goddelijk lekkerquote:Op donderdag 4 juni 2009 13:11 schreef McFearless het volgende:
[..]
Ik heb er 65, maar ik hoef ze niet te lezen, want het is obvious wat er in staat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |