abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 11 juli 2009 @ 01:22:13 #26
44920 TallMan
Permanent brain failure
pi_70868038
even een snelle google op leje en bolig kom ik (hoe verrassend) ook www.lejebolig.dk tegen die redelijk wat lijkt te hebben. Check anders zelf de google resultaten nog op die twee zoektermen. Uiteraard is het zeer handig als je geen deens kunt lezen.
geheelonthouder met geheugenverlies
Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 09:36:03 #27
26193 Draz
Mortui / Salena
pi_71171096
Even een update

Wij zijn aan het kijken voor een koophuis.
Op dit moment wonen we in een huurhuis, een rijtjeshuis in een buitenwijk van Kopenhagen, waar we vlot uit kunnen. Huizen op 'het platteland', binnen een range van 70km van west Kopenhagen hebben onze interesse. Als je naar de huisprijzen in Denemarken kijkt op het moment, zie je dat vele met 10-20% zijn gezakt, wat erg veel is in vergelijking met bv. Nederland. M'n broer wil namelijk ook gaan kopen en die woont in Nederland, maar heeft het over prijszakkingen van maximaal 5%.
De huizen op het platteland hier zijn enorm veel goedkoper dan huizen in de grote stad zoals Kopenhagen. Dan heb ik het over villa's (zo heet een vrijstaand huis hier) van 100+ vierkante meter met 800+ vierkante meter grond die niet meer dan 2 ton euro's kosten.

Morgenochtend hebben we een afspraak bij één van onze favoriete huizen we zijn er afgelopen zaterdag al langs gereden, en het ziet er erg goed uit! De prijs zal wel iets omlaag moeten, maar als we al een kans hebben, is dat nu in deze financiële krisis!
Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
  dinsdag 21 juli 2009 @ 13:06:04 #28
44920 TallMan
Permanent brain failure
pi_71177101
Heb je ook al een idee van wat je voor hypotheek neemt? De flex staat momenteel echt heel erg laag. De koers op de 5% 30jaar vast is imo nog niet echt denderend. Kun je eigen geld inleggen ivm dat slechts 80% van de waarde van het huis onder je hypotheek kan, de rest is of eigen geld en/of dure lening? Ben je al bij banken langsgeweest om te praten over het financiele plaatje?

Zet anders nog eens wat linkjes neer van voor jullie interessante huizen.

Deze foto heb ik overigens eergisteren geschoten op nog geen 100m van huis af.
geheelonthouder met geheugenverlies
Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:34:37 #29
26193 Draz
Mortui / Salena
pi_71182252
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:06 schreef TallMan het volgende:
Heb je ook al een idee van wat je voor hypotheek neemt? De flex staat momenteel echt heel erg laag. De koers op de 5% 30jaar vast is imo nog niet echt denderend. Kun je eigen geld inleggen ivm dat slechts 80% van de waarde van het huis onder je hypotheek kan, de rest is of eigen geld en/of dure lening? Ben je al bij banken langsgeweest om te praten over het financiele plaatje?

Zet anders nog eens wat linkjes neer van voor jullie interessante huizen.

Deze foto heb ik overigens eergisteren geschoten op nog geen 100m van huis af.
[ afbeelding ]
Ik werk bij Danske Bank, dus ben daar al langs geweest, en die hebben een obligatielening voorgelegd. Dit nadat ze ons hele financiele plaatje hebben bekeken. Akkoord gekregen voor een huis waar we op dat moment naar keken, rond de 1,3 mlj DKK.
Maar dat is de vraagprijs. We kijken nu naar huizen tussen de 1,4 en 1,5 die we hopen naar beneden te krijgen naar 1,3.
Ik zag inderdaad vandaag dat Flex laag staat. Dat is het nog wel waard om daar nog wat advies over te krijgen, even langs de bank gaan weer
Eigen geld hebben we (bijna) niet, dus kosten-koper zullen we of met een dure lening krijgen, of met een onderhandse lening van m'n ouders, als die dat willen doen. We denken er sowieso aan om de eerste 5 jaar afbetalingsvrij te nemen, al wil ik eerst nog harde cijfers zien wat we dan precies moeten neerleggen per maand nadat de eerste 5 jaar voorbij zijn.
Bij een obligatiehypotheek is ons geadviseerd om een 5-10 jaar afbetalingsvrij te nemen en dan geld te sparen om meteen het dure stuk van de hypotheek af te betalen voordat die jaren voorbij zijn. Als we kosten-koper met een relatief dure lening moeten bekostigen, is dat ook een optie om in die eerste 5jaar af te betalen.

Dit huis gaan we morgenochtend ook van binnen bekijken!

Niet normaal wat je hier voor je geld kan krijgen, buiten de grote steden dan. In Nederland heb je hier nog niet eens een 1-familie rijtjeshuis voor!

[ Bericht 3% gewijzigd door Draz op 21-07-2009 15:59:49 ]
Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
  dinsdag 21 juli 2009 @ 17:50:54 #30
44920 TallMan
Permanent brain failure
pi_71187458
Bij ons was het zo dat ze bij flexlån geen hoger bedrag wilden accepteren dan bij vaste rente, dus wat dat betreft weet je waar je staat. Heb je wat dit huis betreft de extra km naar werk meegenomen kwa benzine/afschrijving/OV? Die kosten kunnen stiekem ook wel oplopen, zeker gezien je als ik het me goed herinner in Kopenhagen zelf werkt. Heb je het volgens mij al gauw over 60-70 km een richting. Bij 220 werkdagen is dat dan al gauw 24000 km. Is dan al gauw een kleine 2000l benzine per jaar.

Maar het is een mooi huis, ziet er mooi opgeknapt uit. Maar uit 1877, ik hoop niet dat je erg lang bent . En op die leeftijd kan je bij onderhoud natuurlijk altijd erg gekke dingen tegenkomen. Check trouwens nog even of er toevallig een ejerpantebrev op het huis is. Wat ik had begrepen is dat van onze banklån met het huis als onderpand, dat we die door konden verkopen aan volgende eigenaren. Bij ons koste dat ding 3000 dkk. Als je die dan nog kunt doorverkopen aan de volgende eigenaar kan je bij wijze van nog 1500dkk ofzo vangen.

Stukje aflossingsvrije tijd kan idd handig zijn om de dure banklening die erbij komt sneller af te betalen, die willen ze rustig op 8% doen. Als je het huis voor 1.3 kunt krijgen en de waardering is gelijk daaraan kun je dus 260.000 (plus allerhande gebyr) in de banklening nemen.

Jammer overigens dat in de plattegrond de maten net niet goed leesbaar zijn. Als ik het goed heb gelezen heb je effectief een 118m2 in je ruimtes.

Hoelang staat het huis al te koop?
geheelonthouder met geheugenverlies
Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
  dinsdag 21 juli 2009 @ 18:44:52 #31
26193 Draz
Mortui / Salena
pi_71189013
Het dure stuk ligt op 10%, maar is 'maar' 100.000dkk groot. Dat is goed af te betalen binnen dat aflossingsvrije stuk.

Het huis hebben we tot nu toe alleen van buiten gezien, maar ziet er niet zo laag uit zoals sommige oude huizen in Denemarken, maar ik zie morgen of ik erin pas Echt klein ben ik niet, maar ook geen reus 1m90.
We moeten nog wel wat dingen duidelijk krijgen van de bank hoor. We zijn er voornamelijk geweest om inzicht te krijgen in wat en hoeveel we kunnen lenen. Daarnaast hebben we een beeld gekregen van ons financieel plaatje, met advies van een een bankmedewerker, wat er gezond uitziet.

Er is een 'tilstandrapport' met 2 relatief kleine opmerkingen. Dat rapport is van maart 2008 even uit m'n hoofd. Een makelaar is hier niet verplicht om aan te geven hoe lang het huis te koop staat, doen ze bij deze ook niet, maar het is wel deels te zien aan de datum van zo'n rapport.
Maar ik vraag het morgen gewoon even tussendoor, wie weet geven ze een aantal dagen

Ik werk in Høje Taastrup, net ten westen van Kopenhagen. Inderdaad, het is al gauw 60km heen en hetzelfde terug. Wat ik me echter kan herinneren (moet het nog bevestigd krijgen) is er een reiskostenvergoeding of een regeling in die trand van m'n werkgever. Het is wel belangrijk dat ik dat nog even duidelijk krijg. Goedkope(re) auto staat toch al in de planning

Ruimte is zover ik kan lezen gewoon 146m2, waarvan 113m2 begane grond. Daarnaast een 33m2 zolder.

Mooie foto trouwens!! Op m'n werk kon ik 'm niet zien, geblockte website, maar hier thuis wel erg gaaf! Vorig jaar in Zweden ook een vrouwtje gezien op 20meter van het huis waar we toen zaten.
Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
  dinsdag 21 juli 2009 @ 21:55:45 #32
44920 TallMan
Permanent brain failure
pi_71195961
Denk er bij de m2 aan dat ze hier de muren meerekenen. Wij hebben een huis gebouwd van 144m2 waarvan er dan effectief een goede 120 m2 daadwerkelijk bruikbaar is (alle ruimtes de m2 berekend en opgeteld).

Ik had het toen wij bekeken welk huis we wilde bouwen opgemerkt en eens uitgerekend over de verschillende types. Maargoed, dat doen ze dus bij alle huizen dus die 146m2 hier zal weinig verschillen met 146 m2 elders.
geheelonthouder met geheugenverlies
Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
  donderdag 23 juli 2009 @ 10:15:50 #33
26193 Draz
Mortui / Salena
pi_71242018
We zijn er gisteren geweest.
Mooi huis, netjes van binnen en niet teleurstellend qua grootte.

De tuin is wel wat kleiner dan je zou denken als je leest dat de grond 900+ m2 is. Maar in de salgsopstillinger stond ergens tussenin dat hiervan een deel de weg is naar de achterbuurman.
Wij willen sowieso toewerken naar een lagere prijs uiteindelijk, hopen op 1,2 mlj. Eerst nog een afspraak bij de bank voor een købsbevis (koopbewijs voor de niet-Denen) en we hebben een tiental vragen gesteld aan de makelaar. Als alles op z'n plek valt gaan we bieden.

Btw TallMan, even opgezocht, en volgens Skat krijg je aftrek van de belasting als je meer dan 24km per werkdag rijd naar én terug van werk! Dat ligt dan op 1,9 kronen per kilometer. Genoemd huis ligt 54,7km van m'n werk, wat zou betekenen (na uitrekenen) een aftrek van 162 kronen per werkdag.
Ik dacht altijd (was zo geïnformeerd toen ik hier startte) dat het meer dan 24km éénrichting moest zijn. Op dit moment woon ik namelijk 17km van m'n werk af en krijg ik geen aftrek van de belasting. Daar heb ik wel recht op, en heb Skat gebeld gisteren, dat kan met terugwerkende kracht doorgevoerd worden. Hebben we het over ong. 6000 kronen (vanaf 3 maart 2008 toen ik begon hier) als het goed is.
Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
  donderdag 23 juli 2009 @ 22:19:55 #34
44920 TallMan
Permanent brain failure
pi_71265879
Grappig eigenlijk he hoe grond er ineens klein uitziet zelfs als een stuk grond voor een NLer eigenlijk een gigantische lap is. Ik heb nu 1061 m2 en vind het eigenlijk niet te groot. Okay, grasmaaien kost me drie kwartier maar de hond kan wel lekker rondrennen.

Ik hoop voor je dat ze naar die 1.2 wil. Vanaf 1.5 die kant op is nog altijd 20% en waarschijnlijk hebben ze de prijs al opgesteld/aangepast aan de huidige trend.
geheelonthouder met geheugenverlies
Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
  vrijdag 24 juli 2009 @ 10:06:55 #35
26193 Draz
Mortui / Salena
pi_71277142
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 22:19 schreef TallMan het volgende:
Grappig eigenlijk he hoe grond er ineens klein uitziet zelfs als een stuk grond voor een NLer eigenlijk een gigantische lap is. Ik heb nu 1061 m2 en vind het eigenlijk niet te groot. Okay, grasmaaien kost me drie kwartier maar de hond kan wel lekker rondrennen.

Ik hoop voor je dat ze naar die 1.2 wil. Vanaf 1.5 die kant op is nog altijd 20% en waarschijnlijk hebben ze de prijs al opgesteld/aangepast aan de huidige trend.
We zijn te weten gekomen dat het huis al sinds zomer 2008 te koop staat, origineel van 1.795.000 afkomt en dat hun zoon er alleen in woont (en dus geld kost). Daarnaast heeft m'n vriendin een boer gebeld die grond naast het huis bezit, en die hoogst waarschijnlijk bereid om een stuk grond (1000 tot 1500 m2) te verkopen voor een prijs van 30 kronen per m2. Dat is goedkoop lijkt me We willen dat vooral om uiteindelijk een pony/paard te kunnen hebben voor m'n meiden. Dat kost dan 'maar' 30.000 tot 45.000 kronen, en we gaan aan de bank vragen of dat bij de hypotheek meegenomen kan worden, aangezien de waarde van het huis dan ook omhoog gaat, maar dat is nog de vraag.
Er staan nog een aantal vragen open, maar als dat goed komt, gaan we laag inzetten en hopen dat ze bijten. Gezien hun situatie lijkt me dat ze het kwijt willen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Draz op 24-07-2009 10:16:04 ]
Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
  vrijdag 24 juli 2009 @ 19:21:00 #36
44920 TallMan
Permanent brain failure
pi_71295208
30 dkk/m2 is overigens ook wat ik voor mijn bouwrijpe bouwgrond betaald heb. Landbouwgrond prijzen warein in 2000 100.000 dkk/hectare. In 2008 gestegen tot 250.000 dkk/hectare. Dit is overigens wel aan het kelderen, ik meen een paar maanden terug gehoord te hebben dat de prijs alweer rond de 180.000 dkkr/hectare is. Die boer verdient er goed aan zijn grond (effectief 300.000 dkk/hectare)
geheelonthouder met geheugenverlies
Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
  woensdag 29 juli 2009 @ 12:25:07 #37
163063 QCC
I shot the sheriff
pi_71423918
quote:
Op zondag 5 juli 2009 15:16 schreef Dvm86 het volgende:
Mijn inschrijving voor Copenhagen Business School is geaccepteerd, vertrek rond de 20e van augustus! Heb er zin in. Twee semesters Kopenhagen, een semester VS en een semester scriptie schrijven.

Moet alleen nog even uitvinding of SAS Airlines ook een policy heeft voor emigranten. Heb gelezen dat sommige airlines dat namelijk hebben, wat inhoudt dat je 40KG ipv 20KG mee mag nemen.
je zult je vlucht inmiddels al geboekt hebben, maar via norwegian airlines kun je voor een paar euro extra 20 kilo meenemen, tot max. 40 kilo per vlucht (dus 2x bijbetalen, kost 20-30 euro).

helaas mag ik van mijn uni niet gaan, was ook geaccepteerd door CBS maar moet maar een jaar wachten dan
pi_71444200
En Draz? Weet je al meer?
 FR
pi_71444258
quote:
Op vrijdag 10 juli 2009 18:17 schreef Dvm86 het volgende:
Gisteren kreeg ik, samen met veel anderen, te horen dat er geen plaatsen meer beschikbaar zijn op de dorms omdat exchange students voorrang krijgen. Vandaar het initiatief opgezet om met een aantal andere studenten een huis te huren in Kopenhagen. Er zijn hier diverse onroerend goed sites voorbij gekomen, maar ik kan ze niet terug vinden. Iemand even wat linkjes?
Vallen de huurprijzen nog tegen daar?
 FR
  donderdag 30 juli 2009 @ 02:37:07 #40
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_71448130
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 15:09 schreef Draz het volgende:
Deze neem ik zelf niet (meer)
[ afbeelding ]
Nu je het er over hebt: in Denemarken is het openbaar vervoer vorig decennium geprivatiseerd. De OV-autoriteit in de regio Kopenhagen kampt al jaren met een (soms hevige) afname in het aantal vervoerskilometers en passagiersaantallen, vanwege:

  • De hoge tarieven die er gevraagd worden (op snelbuslijnen wordt zelfs toeslag gevraagd)
  • Railverbindingen waren en zijn gericht op forensen, al rijden er nu twee metrolijnen.
  • Net zoals in Nederland zijn enkele lokale vervoerders opgegeten door de multinationals (al heeft Veolia inmiddels Denemarken verlaten).
  • De politieke onwil om het busnetwerk te verfijnen, het is niet ongebruikelijk dat meerdere buslijnen bijvoorbeeld vanaf het centrum naar Amager rijden.
  •   donderdag 30 juli 2009 @ 08:57:40 #41
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_71449532
    quote:
    Op woensdag 29 juli 2009 23:01 schreef Bora-Bora het volgende:
    En Draz? Weet je al meer?
    Ja, sorry, er is zoveel gebeurd de afgelopen we(e)k(en)

    Het huis waar ik over geschreven heb is afgeketst. De prijs lag te hoog en de verkoper wilde niet genoeg naar beneden om het voor ons mogelijk te maken.
    Maar nu hebben we ander huis gevonden dat gewoon ideaal voor ons is De prijs ligt ook lager. Vanmiddag gaan we naar de bank met de bedoeling om alles rond de krijgen! Aankoop zal het niet aan liggen, maar we hebben andere vragen, zoals: Het huis heeft een klein stuk in de huiskamer wat de vorige bewoner als sauna wilde maken, maar dat is half-af. Er moet dus wat geïnvesteerd worden, en wij willen het ombouwen naar kantoor. Het gaat over zo'n 3 bij 2,5m dus niet supergroot, maar de vraag is of we daar geld voor onder de hypotheek kunnen krijgen. Aangezien de waarde van het huis daardoor omhoog zal gaan, lijkt het ons wel, maar we moeten het even zeker te weten krijgen.

    Dit huis gaat het over verkoper is verdwenen, huis is in handen van de bank en gaat binnenkort de veiling op. Dus ons lager bod zal hoogstwaarschijnlijk geaccepteerd worden

    Erg spannend!
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
      donderdag 30 juli 2009 @ 14:18:03 #42
    44920 TallMan
    Permanent brain failure
    pi_71458338
    Whehe, typisch iets dat ik wel vaker zie in deense huizen. De enige badkamer/toilet is alleen te bereiken via de hoofdslaapkamer. Altijd handig als je bezoek uit NL overhebt hebt die 's nachts naar het toilet moeten.

    En ook grappig dat die twee kamers op zolder over de deur heen nog verbinding naar elkaar toehebben.

    Overigens ik heb tijdje terug nog zitten kijken naar huizen in de tvangsauktion, daar komen soms echt ongelofelijk lage prijzen uit. Ik heb hier in de buurt geloof ik een huis zien gaan voor 240.000 waar je die op de vrije markt aangeboden zou zien worden voor 800 a 900.000.

    Lijkt me zeker mogelijk dat je onder de miljoen dat huis hebt. Kan het nog zomaar zijn dat je taxatie genoeg is om van de 80% die realkreditlån wordt het huis te kopen. Denk er wel aan dat waar je nu huurt waarschijnlijk 3 maanden opzeg heeft en dat je dit dan zsm moet overnemen, paar maanden dubbele lasten.

    edit: Ik zit net de tilstandsrapport door te nemen, er staat een kritiek punt in, maar dat is gelukkig dan weer redelijk goedkoop op te lossen. De hemelwaterafvoer is niet op de afvoer aangesloten, kans op overmatig vocht in/bij je fundament. Verder nog een deur die je misschien beter kan vervangen. Wel wat vochtpuntjes gezien wat betekent dat je ook nog eens naar de ventilatie moet kijken. Waar wij huurden hadden we echt last van vocht in huis door tekort aan ventilatie. Dat is overigens niet ongewoon bij oudere huizen. Wel belangrijk om op te lossen ivm gezondheid.

    [ Bericht 23% gewijzigd door TallMan op 30-07-2009 14:31:58 ]
    geheelonthouder met geheugenverlies
    Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
      donderdag 30 juli 2009 @ 15:44:38 #43
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_71461090
    quote:
    Op donderdag 30 juli 2009 14:18 schreef TallMan het volgende:
    Whehe, typisch iets dat ik wel vaker zie in deense huizen. De enige badkamer/toilet is alleen te bereiken via de hoofdslaapkamer. Altijd handig als je bezoek uit NL overhebt hebt die 's nachts naar het toilet moeten.

    En ook grappig dat die twee kamers op zolder over de deur heen nog verbinding naar elkaar toehebben.
    Ja klopt, dat bezoek door onze slaapkamer heen moet voor het toilet, maar voor die paar keer per jaar nemen we dat voor lief. De vorige bewoner was trouwens bezig een 2e toilet te maken bij die 'dampkabine'. Maar die is nog niet aangesloten aan het riool / septiktank etc.
    Bovenkamer zou voor m'n vriendin d'r dochter een slaapkamer + speelkamer moeten worden.
    quote:
    Overigens ik heb tijdje terug nog zitten kijken naar huizen in de tvangsauktion, daar komen soms echt ongelofelijk lage prijzen uit. Ik heb hier in de buurt geloof ik een huis zien gaan voor 240.000 waar je die op de vrije markt aangeboden zou zien worden voor 800 a 900.000.

    Lijkt me zeker mogelijk dat je onder de miljoen dat huis hebt. Kan het nog zomaar zijn dat je taxatie genoeg is om van de 80% die realkreditlån wordt het huis te kopen. Denk er wel aan dat waar je nu huurt waarschijnlijk 3 maanden opzeg heeft en dat je dit dan zsm moet overnemen, paar maanden dubbele lasten.
    Ja, de makelaaf gaf ook aan dat de bank elk redelijk bod nu wel aan zal nemen. Onder een miljoen zijn we toch niet gaan zitten, aangezien er meerdere geïnteresseerden waren (die wel laag geboden hadden, welk bedrag precies mag ie niet zeggen).
    Maar dan nog is het erg veel huis/tuin voor het geld. Twee jaar geleden stond het te koop voor 1.950.000kronen.
    quote:
    edit: Ik zit net de tilstandsrapport door te nemen, er staat een kritiek punt in, maar dat is gelukkig dan weer redelijk goedkoop op te lossen. De hemelwaterafvoer is niet op de afvoer aangesloten, kans op overmatig vocht in/bij je fundament. Verder nog een deur die je misschien beter kan vervangen. Wel wat vochtpuntjes gezien wat betekent dat je ook nog eens naar de ventilatie moet kijken. Waar wij huurden hadden we echt last van vocht in huis door tekort aan ventilatie. Dat is overigens niet ongewoon bij oudere huizen. Wel belangrijk om op te lossen ivm gezondheid.
    Ja dat tilstandsrapport hebben we helemaal doorgenomen met de makelaar, ter plekke. Die K3 (kritieke punt) is er 1 die heel makkelijk op te lossen is. We hebben het ook gezien, simpelweg een regenpijp die 5 meter verder geleid moet worden om het op te lossen. Op dit moment loopt het water de grond in (geen schade geconstateerd) en 5 meter verderop zit er een afvoer.
    Die deur hebben we ook gezien. Je ziet een kleine 'scheur' (niet in het hout, maar de lijm) van zo'n 8cm lengte aan de onderkant, wat ook makkelijk op te lossen is.
    Alle andere punten zijn op de carport en werkplaats van toepassing.

    Roosters in of boven de ramen is eigenlijk ideaal, en dat kunnen we eventueel inbouwen
    Dank voor het meedenken trouwens
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
      vrijdag 31 juli 2009 @ 08:40:06 #44
    44920 TallMan
    Permanent brain failure
    pi_71480891
    Geen probleem, zeker met al die kleine dingetjes die verschillen tussen landen zijn er altijd een hoop dingetjes die je niet weet, dan is het handig als anderen je op de mogelijkheden wijzen.

    En wat ventilatie betreft, echt doen. In ons oude huis hadden we toch redelijk vaak hoofdpijn, vooral 's winters. Bij het nieuwe huis is dat beduidend minder, maar we kunnen dan ook bij ieder raam een ventilatierooster open zetten. Ook kunnen de ramen op vastgezet worden op kierstand.
    geheelonthouder met geheugenverlies
    Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
      dinsdag 4 augustus 2009 @ 09:07:21 #45
    44920 TallMan
    Permanent brain failure
    pi_71585513
    *TRAP*

    Hvad så Draz, er du blevet husejer?
    (En voor Bora: En Draz, ben je huiseigenaar geworden?)
    geheelonthouder met geheugenverlies
    Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
      dinsdag 4 augustus 2009 @ 10:32:24 #46
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_71587271
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 09:07 schreef TallMan het volgende:
    *TRAP*

    Hvad så Draz, er du blevet husejer?
    (En voor Bora: En Draz, ben je huiseigenaar geworden?)
    Håber jeg kommer til at vide det i dag... meget spændt her! Ansøgningen ligger i kreditafdelingen til bevilling. Tjekker min email hver 5 minuter

    Voor Bora en anderen: Hoop dat ik het vandaag te weten krijg, nogal gespannen hier. Verzoek ligt op de kredietafdeling ter acceptering. Check m'n email elke 5 minuten.

    Voordeel om voor de bank te werken, want m'n extra lening ligt lekker laag op 3,25%
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
      dinsdag 4 augustus 2009 @ 10:45:40 #47
    44920 TallMan
    Permanent brain failure
    pi_71587583
    Doe mij ook eens zo'n extra lening, ik zit ruim dubbel van dat. Gelukkig is die lening niet zo hoog.

    Ik ga nog even duimen voor je. Wel melden hier he.
    Dit is een F5 topic vandaag
    geheelonthouder met geheugenverlies
    Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
    pi_71588293
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 09:07 schreef TallMan het volgende:
    *TRAP*

    Hvad så Draz, er du blevet husejer?
    (En voor Bora: En Draz, ben je huiseigenaar geworden?)
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 10:32 schreef Draz het volgende:

    Håber jeg kommer til at vide det i dag... meget spændt her! Ansøgningen ligger i kreditafdelingen til bevilling. Tjekker min email hver 5 minuter

    Voor Bora en anderen: Hoop dat ik het vandaag te weten krijg, nogal gespannen hier. Verzoek ligt op de kredietafdeling ter acceptering. Check m'n email elke 5 minuten.

    Voordeel om voor de bank te werken, want m'n extra lening ligt lekker laag op 3,25%
    Ook voor de vertaling!

    Spannennnd!! Ik duim (en F5) ook mee!
    Succes!


    Grappig taaltje trouwens, dat Deens!
     FR
      dinsdag 4 augustus 2009 @ 11:36:23 #49
    44920 TallMan
    Permanent brain failure
    pi_71588782
    quote:
    Op dinsdag 4 augustus 2009 11:16 schreef Bora-Bora het volgende:
    Grappig taaltje trouwens, dat Deens!
    Dat ben ik volledig met je eens, waarschijnlijk met meerdere NLers in DK. Echter de Denen, die willen echt niet meegaan in die uitspraak.
    geheelonthouder met geheugenverlies
    Mensen die zeggen dat domme vragen niet bestaan stellen ze zelf.
      dinsdag 4 augustus 2009 @ 13:32:01 #50
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_71591986
    Dank voor het meeleven

    Ondertussen ben ik te weten gekomen dat de kredietafdeling binnen de bank OK heeft gezegd. Nu is het nog wachten op een OK van Realkrediet Danmark. Ik blijf altijd voorzichtig (kan pas echt juichen als handtekeningen zijn gezet), maar dit is toch weer een mooie stap richting koop!
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')