quote:
op 01-04-2000 om 02:11 PM schreef dutchie het volgende:
Goed, kom ik tot de tussenstand:
Hoofdgebouw:
1x BwennieBren
2x Bolletje
2x Dutchie
2x Kierewiet
2x Opa
1x Ayla1Vleugel:
1x Babs
1x Barbie
1x Mimi
1x NafDeze lijst wordt nu constant bijgewerkt, graag wat hulp. Maar niet sjoemelen want ik zie alles!
Ik mis de nominaties vanuit het Penthouse en de Tuin. Als de donder naar de DBK allemaal!
[Dit bericht is gewijzigd door dutchie (Datum 04 Januari 2000).]
quote:
op 01-04-2000 om 01:41 PM schreef Kierewiet! het volgende:
Zo, dat knuffelen met Bolletje deed me goed. Kan er nu weer tegen
aah gos wat lief!!!!!ja knuffelen doet je altijd goed he,kijk je moet t zien als een tour de france...sorry,even mijn medicijnen pakken.....
maar even voor kierewiet..ik vind dat je erg snurkt,maar je bent wel lief hoor!
oh kan ik zo ff in de dagboekkamer met de spychiater spreken????thanks!
vreemdgaan is met je goede been t verkeerde bed uitstappen
Ik hoor net dat er wel groepstherapie plaats vind in het storvat. Misschien is dat iets?
Even alles op een rijtje proberen te krijgen:
-Ik schijn twee mensen te moeten nomineren.
-Ik bivakkeer momenteel, geheel tegen mijn zin en zonder om mijn mening te hebben gevraagd, samen met Beppie in de tent.
-Ik mag mezelf niet nomineren.
-Kippen zitten wel in de tuin maar zijn geen mensen.
Conclusie: ik kan onmogelijk twee nominaties uitspreken.
Ik meld me dus wel voor de nominaties als ik ben verplaatst naar een afdeling met meer dan één andere bewoner.
quote:
op 01-04-2000 om 04:37 PM schreef dutchie het volgende:
Let niet op mij, ik ben tijdelijk identiteitsloos.
quote:Geen paniek beste Bor, iets dergelijks zal ook vast voor wolven en eenden gelden.
op 01-04-2000 om 04:30 PM schreef Bor het volgende: (...)-Kippen zitten wel in de tuin maar zijn geen mensen.(...)
1. Mimi, omdat ze het allemaal niet meer zo ziet zitten. Misschien kan ze nu fijn naar huis, naar haar familie.
2. Naf, omdat ze in haar sig beweert dat er wél leven is na BB. Hierdoor geeft ze mij het gevoel dat ze hier niet thuis hoort en ook nog es dat ze ons niet serieus neemt.
Nou, dit was mijn motivering.
En ik controleer alles, dus manipulatie wordt zo doorzien!
quote:* GHaven is door niet nader te noemen activiteiten slechthorend geworden en lijkt de BB omroeper niet verstaan te hebben..
op 01-04-2000 om 07:37 PM schreef dutchie het volgende: Ghaven kan jij je ook even melden in de DBK(...)
De directeur geneesheer mag zichzelf niet nomineren of deelnemen aan de nominaties. Desalniettemin wil ik u de volgende vraag voorleggen:
Wat is uw antwoord op de vraag : "HiZ moet benoemd worden in het erfelijk keizerschap van de Rehab-kliniek"
JA of nee[
Het comite voor publieke gezondheid.
Dutchie,
Gelet op je bezielende inzet voor de kliniek, krijg je bij deze toestemming om een staffunctie uit te gaan voeren met de bijbehorende kamer in het administratiegebouw.
quote:
op 01-04-2000 om 09:13 PM schreef GHaven het volgende:
* Ghaven is door niet nader te noemen activiteiten slechthorend geworden en lijkt de BB omroeper niet verstaan te hebben.
Doof, doof...., van wat voor activiteit(en) schijn je ook al weer doof te worden
quote:
op 01-04-2000 om 04:37 PM schreef dutchie het volgende:
Maar Bor, je bent ingedeeld in de Tuin. Is welliswaar een kleine groep: Beppie, Moor en Ghaven en jijzelf dus.
Dutchie,
GHaven is een eend, Beppie is een ??(pseudokip?) en Moor is kwijt.
Helaas kan ik dus niet meedoen aan de nominaties.
Nou aangezien ik echt niet weet wie ik moet nomineren want ik zie iedereen wel een beetje als mijn maatje en ik vind het heel moeilijk hoor..., dus heb ik maar alle namen van het hoofdgebouw op briefjes geschreven en trek daar dus daar maar 2 uit...
* BwennieBren is duidelijk zenuwachtig en haar stem slaat ietwat om.
Nou de eerste die ik nomineer is dus...
* BwennieBren haalt een briefje uit haar schoot en opent het.
De eerste is dussehh.....: Re?
* BwennieBren denkt: who the FOK! is Re?.
Ja, sorry Re ik vond je altijd een fijne maat en kon goed met je opschieten, maar je naam staat echt op mijn briefje!
* BwennieBren haalt het volgende briefje uit haar schoot en zegt...
Nou de tweede wordt dus: Just me! Just me?
* BwennieBren denkt, ahhh..., neej toch? Dat kan toch nie? Dat is die lieve moeder waarvan haar dochter ook rondloopt op FOK!.
Nou ja, dat was het dan. Ik wil alleen maar zeggen dat ik het heeel errug moeilijk vond om te nomineren, want zeg nou eigenlijk, het is toch veel te vroeg om te nomineren? Ja! .....Toch?
* BwennieBren loopt de DBK uit en sluit de deur achter zich en denkt: Pfffff.... daar ben ik van af!.
Oke, Dutchie en Bolletje!!! En nou als de wiedewiet naar het storvat! IK WIL KNUFFULU!!!
quote:Jep. Om mijn grote idool Bianca (* GHaven krijgt lange neus.
op 01-04-2000 om 10:31 PM schreef Fannetje het volgende:
Ik wil helemaal niet nomineren
We zijn toch allemaal maatjes
Het doet me een beetje denken aan een televisie programma dat ik ooit eens heb gezien, lang voor ik in deze kliniek terecht kwam. Het was een wedstrijd en de winnaar kon 250K winnen.
Het verschil met een gewone wedstrijd was dat je niet extra je best kon doen of ervoor kon trainen. Het enige wat je mocht doen was jezelf zijn. Het was dan aan het publiek om te bepalen hoeveel je waard was als mens.
Het vervelende was dat de wedstrijd uiteindelijk niet gewonnen werd door mensen die zichzelf bleven(Die jongen met dat gebit en die kokende Fries) maar door acteurs.
Toch keek ik het elke dag en heeft de diabolische programmamaker zelfs nog een gulden aan me verdiend.
Ziek he?
Eh, wilde nog even wat vragen.... zou ik misschien wat kit mogen hebben? Het zit namelijk zo: ik was aan het pingpongen met Jewel en Kozzmic en toen vroeg ik mezelf af welk zijde van het bat het beste de bal kon raken om hem meer effect te geven. Op dat moment sloeg Jewel de pingpongbal keihard tegen mijn hoofd aan en werd ik zo vreselijk duizelig en suffig dat ik naar de huiskamer ben gestrompeld en met me bakkes dwars door het aquarium ben geflikkerd! Alle vissen die liggen dus nu door de hele huiskamer heen te spartelen. Dus ik dacht zo.... misschien kan ik het aquarium weer dichtkitten? Snappie? Hebben jullie kit?
* BwennieBren loopt met de kit de DBK uit en laat nonchalant een brief op de grond vallen.
* M@rt.in weet niet eens wie er op de BGG zit...
iemand die er uit wil??
btw: hoe zit het met wisselen? van waar ga je naar waar toe? als BGG naar PH gaat: nomineer mij maar
Overigens Voyeur, vannacht heb je me echt niet horen mompelen hoor!
Ben ik vanmorgen vroeg nog even heerlijk zorgzaam geweest voor Ayla1 tegen dat kabaal op de gang en tegen die disco van achterneefje.
Denk met een gerust hart te kunnen gaan werken aan mijn herstel zonder de bemoeienissen van pseudoparalympische LOI psychoot Hiz.
Dus lekker verstopt in ons kamertje aan het eind van de gang.
En wat blijkt aan het eind van de dag?
Opa is GENOMINEERD. En hij is nog niet eens 24 uur in de kliniek. Heeft íe daar gisteravond zo zijn best voor gedaan?
Dat zul je bezuren Kierewiet. Ik heb inmiddels contact opgenomen met het bekende kamerlid uit Elst, drs mallebroodje, ook uitvinder van bijzonder nare duimschroeven, om aan jou een bezoekje te brengen, teneinde enige testjes te doen.
Je begrijpt wel Kierewiet: Opa heeft jouw bij dezen genomineerd. Wil je daar nota van nemen Dutchie.
Hup; die Kierewiet gaat omhoog.
Ik ben verontwaardigd dat je mij en Ayla1 uit elkaar wil drijven.
Het enige, dat je nog rest, Kierewiet, is je excuses aan te bieden aan mij en Ayla1. In dat geval kan ik het bezoek van vooornoemde doctorandus aan jouw annuleren.
Mochten jouw excuses mij bevallen dan kan ik overwegen een ontmoeting van jouw met het jonge ding uit de achterban te arrangeren.
Erg leuk Jewel dat je Ayla! en mij bij jou in de tobbe wilt ontmoeten, maar je hebt me genomineerd.
Solidair met Ayla1, als altijd, nomineer ik dus jou.
Overigens als altijd, mede namen Marijke, de groeten van,
opa
Het is om naar te kijken, niet om te doen.
Een nominatie ronde proberen mensen door de strot te dringen enkel om een betere behuizing te krijgen is manipulatie van het laagste allooi en niets iets om een wit voetje (bruine elleboog) te verdienen bij de leiding van dit instituut
---------
Chazak ve Ematz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |