Ik ben jarig ná de vakantie en dan was iedereen "in de ban" van het nieuwe schooljaar en dan vergaten ze mijn verjaardagquote:Op maandag 1 juni 2009 00:17 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat is als kind echt niet leuk. Al mijn vriendinnetjes waren altijd op vakantie op mijn verjaardag.
quote:Op maandag 1 juni 2009 00:16 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Oeh ik zou ook wel in de zomer jarig willen zijn. Lekker weer.
O, dat is wel een nadeel ja. Ik ben tussen Sint en Kerst jarig, dan heeft niemand geld om een cadeau te kopen.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:17 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat is als kind echt niet leuk. Al mijn vriendinnetjes waren altijd op vakantie op mijn verjaardag.
Die combi ging mij heel goed af, want ik vond het in het eerste jaar allemaal heel leuk en interessant. Ik ben toen met Technische Natuurkunde verder gegaan. Maar in de latere jaren boeide dat mij niet zo. Uiteindelijk heb ik dat na 6,5 jaar met de hakken over de sloot gehaald. Ik weet nu sinds kort dat ik al die tijd waarschijnlijk een concentratiestoornis heb gehad. Maar toch heb ik het gehaald.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:12 schreef Tegan het volgende:
Ik wil de combi niet gaan doen, omdat dit jaar niet goed ging, dat ik het niet aandurf om een groter vakkenpakket te nemen dan nodig.
In het land der blinden is eenoog koning.quote:Vriendjes, komen er niet alleen nerds dan?
Wij zijn allemaal in oktober/november jarig thuis, behalve mijn pa, die is in juni jarig.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:16 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Oeh ik zou ook wel in de zomer jarig willen zijn. Lekker weer.
En dan krijg je alles in één maandquote:Op maandag 1 juni 2009 00:19 schreef Sinceria het volgende:
[..]
O, dat is wel een nadeel ja. Ik ben tussen Sint en Kerst jarig, dan heeft niemand geld om een cadeau te kopen.
quote:Op maandag 1 juni 2009 00:18 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik ben jarig ná de vakantie en dan was iedereen "in de ban" van het nieuwe schooljaar en dan vergaten ze mijn verjaardag
Die vergeet ik niet hoorquote:Op maandag 1 juni 2009 00:20 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
ben me eigen verjaardag al een paar keer vergeten
Je hebt niet het idee dat je jarig bent als je de hele dag voor iedereen taart/drinken moet pakken en de meest saaie dingen moet aanhoren?quote:
En familie?quote:Op maandag 1 juni 2009 00:20 schreef Tegan het volgende:
Ik vier mijn verjaardag ook niet meer sinds de basisschool overigens. Verder dan een vriendin die blijft eten en dan met enkele vrienden naar de kroeg kom ik niet.
Ik heb een informatiedag de 11e, en daarna kan ik me altijd nog inschrijven voor de combi. Klinkt nu wel interessant. Kijk nog ff aanquote:Op maandag 1 juni 2009 00:19 schreef Howl het volgende:
[..]
Die combi ging mij heel goed af, want ik vond het in het eerste jaar allemaal heel leuk en interessant. Ik ben toen met Technische Natuurkunde verder gegaan. Maar in de latere jaren boeide dat mij niet zo. Uiteindelijk heb ik dat na 6,5 jaar met de hakken over de sloot gehaald. Ik weet nu sinds kort dat ik al die tijd waarschijnlijk een concentratiestoornis heb gehad. Maar toch heb ik het gehaald.![]()
[..]
In het land der blinden is eenoog koning.
Spanje.quote:
Nee want er komt niemand voor taart en/of drinkenquote:Op maandag 1 juni 2009 00:20 schreef Jotcha het volgende:
[..]
Je hebt niet het idee dat je jarig bent als je de hele dag voor iedereen taart/drinken moet pakken en de meest saaie dingen moet aanhoren?
Het was een combi van Wiskunde en Natuurkunde. En dat was alleen voor het eerste jaar. Dus ik ben met Natuurkunde verder gegaan. Algebra is iets anders dan Lineaire Algebra (bij ons heette dat LALA, Lineaire algebra en Lineaire Analyse). Bij Algebra krijg je de theorie van ringen en groepen en zo.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:16 schreef Tegan het volgende:
@Howl: Ik heb al een soortgelijke studie gedaan, dus ik weet wat ik ongeveer kan verwachten daar. Heb er zin in. Bij mijn oude studie heette dat vak Lineaire Algebra, leuk ja
. Beter dan Analyse.
Waarom heb je trouwens de studie niet afgemaakt?
quote:Op maandag 1 juni 2009 00:20 schreef Tegan het volgende:
Ik vier mijn verjaardag ook niet meer sinds de basisschool overigens. Verder dan een vriendin die blijft eten en dan met enkele vrienden naar de kroeg kom ik niet.
Ik ook niet.quote:
was dat niet vandaag of morgen dat je ging?quote:
Dinsdag volgens mijquote:Op maandag 1 juni 2009 00:24 schreef ArTiC het volgende:
[..]
was dat niet vandaag of morgen dat je ging?
Ook niet. Heb niets met mijn familie, behalve mijnquote:
Oh ok. Maar kan je niet de beide bachelors halen, of moet je na de eerste echt kiezen?quote:Op maandag 1 juni 2009 00:22 schreef Howl het volgende:
[..]
Het was een combi van Wiskunde en Natuurkunde. En dat was alleen voor het eerste jaar. Dus ik ben met Natuurkunde verder gegaan. Algebra is iets anders dan Lineaire Algebra (bij ons heette dat LALA, Lineaire algebra en Lineaire Analyse). Bij Algebra krijg je de theorie van ringen en groepen en zo.
dat is morgen dusquote:
quote:Op maandag 1 juni 2009 00:24 schreef automatic_ het volgende:
Mensen! Ik ga weer een aflevering van Grey's kijken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |