Ik wil mezelf niet de hemel in prijzen maar zoals iemand al zei. Ik zou best een goede mod kunnen worden. Hou de orde, ken KLB en weet wat er speelt..quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:25 schreef Rauzer het volgende:
[..]
En wie zouden er volgens jou dan mod moeten zijn van klb?
toch nietquote:
Ik 5, kom ik net achter. Ik heb mij zelden zo kansloos gevoeld.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:23 schreef dagdag het volgende:
1 JAAR OP FOK HOHOOHOHOHOHOHO
geregisteerd
donderdag 15 mei 2008 @ 14:52
Van de huidige mods is Bio een uitstekende mod en BoWa heeft een gedaanteverwisseling ondergaan en is letterlijk geschikt geworden. De rest is simpelweg inactief en/of komt tekort.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:25 schreef Rauzer het volgende:
En wie zouden er volgens jou dan mod moeten zijn van klb?
je bent dan ook een autistquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:29 schreef Janetje het volgende:
[..]
Ik 5, kom ik net achter. Ik heb mij zelden zo kansloos gevoeld.
ja maar weet je wel niet zoveel fans die ik heb in 1 jaarquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:29 schreef Janetje het volgende:
[..]
Ik 5, kom ik net achter. Ik heb mij zelden zo kansloos gevoeld.
Man, dat was mooi. Toen was die ene klapmongool nog mod in ONZ, nog een voorbeeld van een foute keuze, en die kon er helemaal niet mee omgaan. Het hupt heette die gast.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:25 schreef de_boswachter het volgende:
Heb je dat topic voor me. Geniaal was dat.
En samen met Het promotieteam stemmen ronselen, prachttijd toen.
Ik zou pas een goede moderator zijnquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:29 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ik wil mezelf niet de hemel in prijzen maar zoals iemand al zei. Ik zou best een goede mod kunnen worden. Hou de orde, ken KLB en weet wat er speelt..
Ja heerlijkquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:25 schreef Emimich het volgende:
[..]
Ik zweer het je, we posten tegelijkertijd precies hetzelfde in dat nieuwe ONZ-SC-topic maar dat hadden we niet gecoördineerd. Daarom was de invasie waarschijnlijk zo geslaagd!
Nee kan het zo snel niet vindenquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Heb je dat topic voor me. Geniaal was dat.
En samen met Het promotieteam stemmen ronselen, prachttijd toen.
Ja zoiets.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:26 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Die SC was echt na een week alweer opgeheven of niet dan?
haiquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:29 schreef Emimich het volgende:
[..]
Van de huidige mods is Bio een uitstekende mod en BoWa heeft een gedaanteverwisseling ondergaan en is letterlijk geschikt geworden. De rest is simpelweg inactief en/of komt tekort.
Terminator vond ik een hele goede mod, Ludo zou een hele goede mod in KLB kunnen zijn maar dat wil hij zelf niet. Verder heb je hier zo ontzettend veel doorgewinterde, actieve KLB'ers zitten: daar moeten echt wel een paar geschikte kandidaten tussen zitten.
we moeten specifiekere zoek informatie hebben om ze te vindenquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:30 schreef de_boswachter het volgende:
Iemand nog die invasie topics voor me?
Emimich? Geniaal was dat toen.
Jij bent dan ook niet aardig.quote:
Die Indo heeft wel zoekskills, hoop ik.quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:30 schreef de_boswachter het volgende:
Iemand nog die invasie topics voor me?
Emimich? Geniaal was dat toen.
Wat een pauper mod jaquote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:30 schreef Emimich het volgende:
[..]
Man, dat was mooi. Toen was die ene klapmongool nog mod in ONZ, nog een voorbeeld van een foute keuze, en die kon er helemaal niet mee omgaan. Het hupt heette die gast.![]()
"ONZ SC" en "KLB HOOLIGANS! SC HOOLIGANS"quote:Op zaterdag 30 mei 2009 00:30 schreef kurk_droog het volgende:
we moeten specifiekere zoek informatie hebben om ze te vinden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |