Welke rasidioot heeft dat bedacht? Moet je eerst op school wat vragen invullen en aangeven in wat voor richting je stage wil lopen dus ik vul zo laborant in, krijg ik een week daarna te horen dat ik werd ingedeeld bij een architectenbureau (wat heeft dat met laborant te maken?) terwijl ik echt een grafhekel heb aan tekenen enzulks. Ik zag de bui dus al hangen maar ging er toch met een goed humeur heen
althans dat was de bedoeling, na dag 1 was ik al suïcidaal. Ik heb 5 dagen lang aan een tekentafel moeten zitten terwijl hun aan de computer ( te FOK!en misschien?

) zaten, nu weet ik toch nog niet wat een architect écht doet? Tekenen iig niet.
En die mensen daar

Zo'n vent die alleen over zijn badkamer kan praten die hij aan het verbouwen is, wanneer de tegels binnenkomen, wat die gister heeft gedaan, hoe het met de snijtol gaat etc etc BOEIEND vertel eens wat nieuws, ook je 100 telefoontjes over de stenen die nog niet binnen zijn hoef ik niet te horen.
En mevrouw met je shirt binnenstebuiten aan, het boeit me echt geen klap of je zoon gaat vissen en hoeveel vissen hij heeft gevangen, of hij werkt en wanneer hij je heeft gebeld, dit alles 20x herhalen is ook NIET nodig.
Dan was er nog een HBO stage geval die telkens naast me kwam staan als we alleen waren om naar mijn 'tekening' te kijken, wtf waarom

? Ga verder met

Omerta

ofzo
Ook vonden zij dat ik me beter moest inzetten en als ik het niet leuk vond maar moest doen alsof. Mens laat me toch gewoon iets anders doen dan 5 dagen achter elkaar een huis tekenen. En toen ging 'ie nog klagen ook omdat mijn buitenmuur ergens 5 mm was ipv 3

.
Daarnaast stond de hele week radio Veronica op met de beste hits van de 80's en 90's, leuk maar niet als je elke dag dezelfde nummers draait

telkens dezelfde reclames en die domme stemband spel was ook stom.
De planten water geven en stofzuigen vandaag was het leukste van de hele stage

.
Klacht: Aidsstage.
Op zondag 23 maart 2008 02:16 schreef tyros-saver het volgende:En PaasKonijn Ik heb het gemeld aan de Admin dat jij zei: Heb je typkanker.