quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:27 schreef julian6 het volgende:
Op nederland 2, kan je nauwelijks objectief noemen.
Lillikquote:Op donderdag 28 mei 2009 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Dat tuigwijf nu op ND2, OMFG!!
Een of ander VMBO wijf wat daar eindexamen wordt gevolgd gedurende een periodr. Zo dom als het achterend van een
varken en zo lillik als de nacht
Gaat ze met haar Lonsdale vriendjes hakken naast een auto met
geluid op 500+
Dat zulke mensen nog bestaan
Klacht: Lilke kutracistenmeisje op de buis die hardcore als status ziet!!!!1
quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Gaat ze met haar Lonsdale vriendjes hakken naast een auto met
geluid op 500+
Stoer!quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:19 schreef dagdag het volgende:
btw, ze houd dus niet van getinte mensen
maar zou zeggen beter een kleurtje dan die lijkenkop van der zelf.
trouwens ben ook tijdje terug uitgescholden door zo puisterige hardcore mongool, toen ging ik ze achterna lopen 10 minuten lang
dagdag op stap met lonsdalers
ja en zo voelde ik me, ik geef nu lezingen op scholen in afrika.quote:
Jij maakt wel dag op dag wat mee hoor.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 11:19 schreef dagdag het volgende:
btw, ze houd dus niet van getinte mensen
maar zou zeggen beter een kleurtje dan die lijkenkop van der zelf.
trouwens ben ook tijdje terug uitgescholden door zo puisterige hardcore mongool, toen ging ik ze achterna lopen 10 minuten lang
dagdag op stap met lonsdalers
Onzekerheid en waarschijnlijk zeiden haar 'vriendjes' dat ook, dus heeft ze dat overgenomen.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:42 schreef Aurelianus het volgende:
Beetje suf om te zien dat zo'n meisje op het ene moment zegt niet racistisch te zijn en op het andere moment negers achter hun rug om 'apekoppen' te noemen. Maar goed, dat komt ook voort uit die onzekerheid. Ik sluit me voor de rest dan ook aan bij Iblis.
Het kind die?quote:Op vrijdag 29 mei 2009 12:50 schreef Zaith het volgende:
Ik hoop dat het kind die ze gekregen heeft een negertje is.
Nou, zo dus.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:02 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het kind die?Hoe kun je het geslacht van het woord direct na het woord vergeten zijn? Maar verder was aan het eind van de documentaire duidelijk te zien dat dit niet het geval was.
Nominatie voor kneus (of kankeruser) van de dag?quote:Op donderdag 28 mei 2009 23:27 schreef julian6 het volgende:
Op nederland 2, kan je nauwelijks objectief noemen.
Overigens wil ik even zeggen dat ze wel het perfecte voorbeeld gekozen hebben weer
Wij gabbers zijn allemaal zo hoor jongens!
![]()
Ja, want de gemiddelde 16-jarige weet precies al waar hij staat in het leven, is op geen enkele manier gevoelig voor groepsinvloeden, merkgevoelig, muziekgevoelig, of wat dan ook.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:22 schreef Mriya het volgende:
Behoorlijk triest inderdaad. Volgens mij is ze niet "echt" een racist, maar doet ze het meer om stoer te doen voor der "vrienden". Typisch geval van geen persoonlijkheid hebben dat wijf.
Je moet mensen eens niet zo doodknuffelen. Als een 16jarige voor een auto springt dan is ie dood, eigen keuze. Als een 16jarige besluit zo'n groep te joinen, dan is dat ook een eigen keuze.quote:Op vrijdag 29 mei 2009 13:35 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ja, want de gemiddelde 16-jarige weet precies al waar hij staat in het leven, is op geen enkele manier gevoelig voor groepsinvloeden, merkgevoelig, muziekgevoelig, of wat dan ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |