Komt u in het bierhokje te staan waar ik altijd met Camigo een biertje haalde kort na de aftrap? Wordt nu bevrouwd door de familie reisbureau.quote:Op zondag 31 mei 2009 13:52 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
U heeft het door?![]()
Ik heb trouwens ook respect gekregen voor de drie S-en die het bierhok op Zuid bemannen (bevrouwen) wat die even wegwerken!!
100% controle is voor zover ik weet de vorige wedstrijd begonnen, ook voor zuid. Volgens mij las ik ergens dat jij toen later was, dan heb je het niet meegekregen natuurlijkquote:Op zondag 31 mei 2009 13:57 schreef Kahlen het volgende:
[..]
Op Zuid wordt momenteel maar 1 op de 20 mensen gecontroleerd? Ik kijk de laatste paar wedstrijden daarop uit en ze pakken alleen jonge mannen, vrouwen en ouderen zeker niet. Maar voorheen was er niks, het is dus wel veranderd.
Ik denk dat het ook niet verder moet gaan, bij Ajax word ik ook niet gecontroleerd en bij Heerenveen ook alleen maar in de tas kijken en geen fouillering (althans niet bij mij).
Misschien zie ik er wel te lief uit
Als er verloren wordt dan blijven de spelers een nachtje slapen, bij een gelijkspel ook. Bij winst wordt er geroepen dat de spelers ook blijven slapenquote:Op zondag 31 mei 2009 13:57 schreef Kahlen het volgende:
Heb vanochtend nog even bij de bussen gekeken, rond 10:30 vertrokken ze (buurman zit erin met zijn zoon). Ik wil vanavond naar Leeuwarden toe als er gewonnen is en we promoveren, maar waar komt de spelersbus aan? Er staat op cambuur.nl dat ze niet naar het stadion rijden, maar waarheen wel?
Zoals het nu staat blijven ze vannacht nog in Limburg. Ze zouden volgens Pama niet voor 21.30 mogen vertrekken vanwege mediazaken etc etc.quote:Op zondag 31 mei 2009 13:57 schreef Kahlen het volgende:
Heb vanochtend nog even bij de bussen gekeken, rond 10:30 vertrokken ze (buurman zit erin met zijn zoon). Ik wil vanavond naar Leeuwarden toe als er gewonnen is en we promoveren, maar waar komt de spelersbus aan? Er staat op cambuur.nl dat ze niet naar het stadion rijden, maar waarheen wel?
En daar bent u de razende koffieleverancier op wieletjesquote:Op zondag 31 mei 2009 14:04 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
Nee ik kom in het koffiehok achter het invalidenvak. Met lady Camigo waarschijnlijk..
Je bedoelt in het Boshotel te Vlodrop?quote:Op zondag 31 mei 2009 14:06 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
[..]
Zoals het nu staat blijven ze vannacht nog in Limburg. Ze zouden volgens Pama niet voor 21.30 mogen vertrekken vanwege mediazaken etc etc.
Of ik het moet geloven is een tweede
Mmm, ik ga denk ik toch naar het stadion rond 23:00 als ze winnen, zie wel, morgen toch een vrije dagquote:Op zondag 31 mei 2009 14:05 schreef Freeflyer het volgende:
Bij winst wordt er geroepen dat de spelers ook blijven slapenmaar enkele bronnen geven aan dat de spelers dan wel degelijk terugkomen naar Leeuwarden om dan mee te gaan feesten. Waar... dat weet niemand met dank aan de club die zegt dat er verplichtingen zijn tot half 10.
Dat wordt inderdaad ernstig morgen..quote:Op zondag 31 mei 2009 18:29 schreef Myster_E het volgende:
Hoe laat moeten we nu in de rij staan voor een kaartje?
De club leert al, het is eerst voor seizoenskaart houders en daarna pas vrije verkoopquote:Op zondag 31 mei 2009 18:29 schreef Myster_E het volgende:
Hoe laat moeten we nu in de rij staan voor een kaartje?
quote:Kaartverkoop eventuele beslissingswedstrijd Roda JC
31-05-2009
Bij een eventuele 3e wedstrijd tegen Roda JC zal :
Bij een thuiswedstrijd het kassaplein opengesteld zijn voor seizoenkaarthouders op maandag 1 juni van 12 tot 17:00 uur. Op dinsdag start de vrije verkoop.
Bij een uitwedstrijd zal het kassaplein opengesteld zijn op dinsdag 2 juni van 9 tot 17 uur, voor de verkoop van omwisselbiljetten.
Indien nodig, later meer informatie omtrent de kaartverkoop.
Ik ben geen seizoenskaarthouder maar dat is gewoon meer dan terechtquote:Op zondag 31 mei 2009 18:35 schreef Freeflyer het volgende:
[..]
De club leert al, het is eerst voor seizoenskaart houders en daarna pas vrije verkoop
Morgen van 12.00 tot 17.00 is er de kaartverkoop voor de seizoenskaarthouders en daarna vrije verkoop.
9 uurquote:Op zondag 31 mei 2009 18:38 schreef BluesRebel het volgende:
[..]
Wat is 'op dinsdag' nou weer?8 uur? 10 uur? 15 uur?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |