abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_69426033
Ik heb hier de volledige versie van AVG 8.5. maar ik wil hem tijdelijk uitzetten. Hoe krijg ik dat voor elkaar?

Ik heb die Link Shield en Resident Shield al uitgeschakeld, maar hij blijft een virus vinden (dat virus is dit keer goed aardig )

Hoe kan ik AVG compleet tijdelijk uitzetten? Alle Processen van AVG heb ik al een keer uitgeschakeld, maar die processen starten automatisch weer

Iemand?

[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 26-05-2009 18:36:11 ]
pi_69426314
uninstall
pi_69428822
Vraag ik me eigenlijk ook af...

Goed voorbeeld is de keygen van Nero. Bij AntiVir kun je 'ignore' aangeven waarna hij gewoon te openen is. Als je dat bij AVG doet, kun je hem daarna alsnog niet openen, ook als je de virusscanner tijdelijk uitschakelt. Erg irritant, want verder doet AVG prima zijn werk en heb je geen irritante popups bij een update.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')