FOK!forum / Relaties & Psychologie / Ik haat vrouwen.
Schenkstroopdinsdag 26 mei 2009 @ 06:54
Als je niks goed kan doen en nooit positieve reacties terug ontvangt van het andere geslacht. dat gaat knagen. en na jaren zelfs pijn doen. als je altijd je best doet en alleen scheef smoelwerk terug ontvangt. hoe moet je daar dan nog mee omgaan, alleen maar pikken?

*Ugh* ik heb een hekel aan vrouwen.
LasTeRdinsdag 26 mei 2009 @ 06:55
Probeer je dit alleen via Fok! of kom je ook nog eens buiten?
LasTeRdinsdag 26 mei 2009 @ 06:56
Je hebt zeker de hele nacht lopen rukken terwijl je naar de mooiste vrouwen van het web keek en komt er nu achter dat je hele leven een grote leugen is en dat je eigenlijk geen bestaansrecht hebt.

amirite?
YoWillydinsdag 26 mei 2009 @ 06:57
Je generaliseerd nogal.

De TT moet waarschijnlijk zijn: "ik haat mijn vrouw"

Verder sterkte ermee.


Edit: Ik kan niet met vrouwen omgaan
Je bent wel zielig hoor!
Schenkstroopdinsdag 26 mei 2009 @ 06:58
quote:
Op dinsdag 26 mei 2009 06:56 schreef LasTeR het volgende:
Je hebt zeker de hele nacht lopen rukken terwijl je naar de mooiste vrouwen van het web keek en komt er nu achter dat je hele leven een grote leugen is en dat je eigenlijk geen bestaansrecht hebt.

amirite?
Nee niet gedaan. en betreft dat tweede. ik heb wel bestaansrecht. ik krijg allen geen kans. dat knaagt.
Mordrethdinsdag 26 mei 2009 @ 06:59
Slotje ja.