Een boek als 'kanker' omschrijven, allemachtig, dan mis je wel wat in je leven als je zelfs genoegdoening moet halen uit dat soort hobby's.quote:
DE HAAGSE ROOFRIDDERS MOETEN HUN OGEN EENS OPENDOEN EN DE ECHTE PROBLEMEN AANPAKKEN IN PLAATS VAN HET GELD UIT DE BROEKZAK VAN DE HARDWERKENDE BURGER TE JATTEN. WEG MET DEZE ROVERHEID KIJK OM JE HEEN NAAR DE ECHTE PROBLEMENquote:
Geen? Ik stem op Widers omdat ik weet dat hij wel de problemen zal gaan aanpakken ook al zijn sommige punten nogal extreem hij moet toch een coalitie vormen dus die komen er toch niet doorheen. Maar ik weet wel dat de belangrijkste punten er zeker wel doorheen zullen komen. Iets waar je bij de andere partijen niet vanuit kan gaan. Zo denken er nog genoeg anderen ook over. Het is niet zozeer een anti stem maar een stem voor zekerheid dat o.a. het integratie probleem eens wordt aangepakt ook al moet je er mindere kanten er maar bij accepteren.quote:Op maandag 25 mei 2009 19:53 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Hoeveel mensen zullen met dezelfde redenering een 'antistem' uitbrengen op de partij voor de dieren of de SP?
Boeken verbieden en mensen met een ander geloof minder rechten geven is inderdaad ook echt 'problemen oplossen'.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:03 schreef mirved het volgende:
[..]
Geen? Ik stem op Widers omdat ik weet dat hij wel de problemen zal gaan aanpakken ook al zijn sommige punten nogal extreem hij moet toch een coalitie vormen dus die komen er toch niet doorheen. Maar ik weet wel dat de belangrijkste punten er zeker wel doorheen zal komen. Iets waar je bij de andere partijen niet vanuit kan gaan. Zo denken er nog genoeg anderen ook over. Het is niet zozeer een anti stem maar een stem voor zekerheid dat o.a. het integratie probleem eens wordt aangepakt ook al moet je er mindere kanten er maar bij accepteren.
Overigens vind ik het wel grappig hoeveel mensen er wel niet geobsedeerd zijn met de PVV en Geert Wilders (in een negatieve zin). Overal hem er bij halen, opmerkingen maken over zijn uiterlijk (haar) of hem voor hitler uitmaken maar vrijwel nooit met degelijke argumenten. De grootste grap is nog wel dat er een aantal blijkbaar werkelijk geloven dat deze normale man de volgende hitler is
Ik dacht dat Islam een uitbreidend geloof was en geen boek? Engels niet je sterkste punt?quote:Op maandag 25 mei 2009 19:57 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Een boek als 'kanker' omschrijven, allemachtig, dan mis je wel wat in je leven als je zelfs genoegdoening moet halen uit dat soort hobby's.
Zoals ik al zei zijn extreme punten komen er toch niet door..quote:Op maandag 25 mei 2009 20:04 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Boeken verbieden en mensen met een ander geloof minder rechten geven is inderdaad ook echt 'problemen oplossen'.
In Playmobil-land.
Elke week naar het stadion, sjaals bij je en je PVV-shirt aan. Om vervolgens na You'll Never Walk Alone keihard te schreeuwen naar de tegenstander en zijn fans. En de PVV-spelers zijn een stel luie miljonairs.quote:Ik ben voor PVV.
Veel meer ideeën heeft ie niet. Nou, ja, F-16s laten vliegen boven Gouda volgens mij.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:06 schreef mirved het volgende:
[..]
Zoals ik al zei zijn extreme punten komen er toch niet door..
Een idee als kanker omschrijven dan, net zo triestquote:Op maandag 25 mei 2009 20:05 schreef mirved het volgende:
[..]
Ik dacht dat Islam een uitbreidend geloof was en geen boek? Engels niet je sterkste punt?
quote:Op maandag 25 mei 2009 20:06 schreef GuyFawkes het volgende:
[..]
Elke week naar het stadion, sjaals bij je en je PVV-shirt aan. Om vervolgens na You'll Never Walk Alone keihard te schreeuwen naar de tegenstander en zijn fans. En de PVV-spelers zijn een stel luie miljonairs.
Kankerscheids.
Dwaasquote:Op maandag 25 mei 2009 20:03 schreef mirved het volgende:
[..]
Geen? Ik stem op Widers omdat ik weet dat hij wel de problemen zal gaan aanpakken ook al zijn sommige punten nogal extreem hij moet toch een coalitie vormen dus die komen er toch niet doorheen. Maar ik weet wel dat de belangrijkste punten er zeker wel doorheen zullen komen. Iets waar je bij de andere partijen niet vanuit kan gaan. Zo denken er nog genoeg anderen ook over. Het is niet zozeer een anti stem maar een stem voor zekerheid dat o.a. het integratie probleem eens wordt aangepakt ook al moet je er mindere kanten er maar bij accepteren.
Overigens vind ik het wel grappig hoeveel mensen er wel niet geobsedeerd zijn met de PVV en Geert Wilders (in een negatieve zin). Overal hem er bij halen, opmerkingen maken over zijn uiterlijk (haar) of hem voor hitler uitmaken maar vrijwel nooit met degelijke argumenten. De grootste grap is nog wel dat er een aantal blijkbaar werkelijk geloven dat deze normale man de volgende hitler is
Kanker zijn cellen die zich verspreiden door het lichaam waardoor de gastheer langzaam kapot gaat.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:08 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Een idee als kanker omschrijven dan, net zo triest.
Ja man. Een idee wat zich verspreid kanker noemen.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:13 schreef mirved het volgende:
[..]
Kanker zijn cellen die zich verspreiden door het lichaam waardoor de gastheer langzaam kapot gaat.
Islam in sommige vormen is datzelfde voor de wereld. Dat je het niet eens bent met die vergelijking dat kan. Maar blijkbaar snapte je dus de hele vergelijking niet.
quote:Op maandag 25 mei 2009 20:11 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Dat er ook tokkies als jou rondlopen, die in moslims hét probleem van de huidige maatschappij cq hun eigen achterbuurt/woonwagenkamp zien, is waar dit topic en de OP dan weer over gaan en wat dat betreft bevestig je het stereotype maar weer eens.
Geweldig ook hoe IQ-loze mensen altijd in statements en feiten sprekenquote:Op maandag 25 mei 2009 20:13 schreef mirved het volgende:
[..]
Kanker zijn cellen die zich verspreiden door het lichaam waardoor de gastheer langzaam kapot gaat.
Islam in sommige vormen is datzelfde voor de wereld. Dat je het niet eens bent met die vergelijking dat kan. Maar blijkbaar snapte je dus de hele vergelijking niet.
Ik had zijn reply gelezen. Maar jij ging er vanuit dat velen dit doen. Ik gaf alleen mijn standpunt. Daarna moest jij weer mensen in hokjes gaan stoppen en voor dom gaan uitmaken. (Demoniseren) Om je gelijk te halen. Probeer het nog eens met argumenten.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:11 schreef Nikmans het volgende:
[..]
DwaasLeer eens lezen.
Ik zal het je uitleggen in Jip en Janneke taal (wat PVV-stemmers blijkbaar nodig hebben): De poster die ik gequote heb zei dat hij op Wilders stemt omdat hij vindt dat de regering teveel betuttelt en omdat hij wil dat de 'gevestigde orde' eens wakkergeschud wordt, hij geeft zelf aan dat hij een kabinet met Wilders als minister-president niet ziet zitten. De definitie van een 'antistem' dus.
Dat er ook tokkies als jou rondlopen, die in moslims hét probleem van de huidige maatschappij cq hun eigen achterbuurt/woonwagenkamp zien, is waar dit topic en de OP dan weer over gaan en wat dat betreft bevestig je het stereotype maar weer eens.
Probeer je een beetje in te leven. Als mensen de Islam als iets slechts zien dan kan je het best met kanker vergelijken.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:14 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Ja man. Een idee wat zich verspreid kanker noemen.
McDonalds die overal ter wereld vestigingen opent, noem je dat ook kanker? Rijst wat tegenwoordig overal ter wereld wordt gegeten ook? Internet en mobiele telefonie ook? Zo kun je elk succesvol idee of product wel kanker noemen.
'Oh, merk X was eerst alleen in Zwolle te koop, en nu in heel Nederland, het verspreid zich als kanker!'
Doe toch niet zo triest man
Geweldig ook hoe de vaak linkse stemmers alleen andere voor dom of racist kunnen uitmaken in plaats van met argumenten te komen. Ze kunnen niet winnen dus gaan ze de tegen partij maar omlaag halen?quote:Op maandag 25 mei 2009 20:15 schreef Nikmans het volgende:
[..]
Geweldig ook hoe IQ-loze mensen altijd in statements en feiten spreken
OHJA! IK ZAG HET NET ALS DIE HOGE HEREN NIET!quote:Op maandag 25 mei 2009 20:16 schreef Siniti het volgende:
[..]
Probeer je een beetje in te leven. Als mensen de Islam als iets slechts zien dan kan je het best met kanker vergelijken.
Omlaag halen... hoe noem je een geloof als kanker bestempelen dan?quote:Op maandag 25 mei 2009 20:17 schreef mirved het volgende:
[..]
Geweldig ook hoe de vaak linkse stemmers alleen andere voor dom of racist kunnen uitmaken in plaats van met argumenten te komen. Ze kunnen niet winnen dus gaan ze de tegen partij maar omlaag halen?
Ja, dat kan je wel.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:17 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
OHJA! IK ZAG HET NET ALS DIE HOGE HEREN NIET!
Ontopic: nee, dat kun je niet.
Dat kan als jij een van je voorbeelden slecht vindt en het de gastheer vindt vernietigen.quote:Op maandag 25 mei 2009 20:14 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Ja man. Een idee wat zich verspreid kanker noemen.
McDonalds die overal ter wereld vestigingen opent, noem je dat ook kanker? Rijst wat tegenwoordig overal ter wereld wordt gegeten ook? Internet en mobiele telefonie ook? Zo kun je elk succesvol idee of product wel kanker noemen.
'Oh, merk X was eerst alleen in Zwolle te koop, en nu in heel Nederland, het verspreid zich als kanker!'
'Goh, wat ruiken die bloemen lekker in huis, de lucht verspreid zich als kanker!'
Doe toch niet zo triest man
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |