die vieze kerel uit daten in het donker zou hieraan mee moeten doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:01 schreef Bredewout92 het volgende:
Dat programma is echt nep. Die hilde zit ook in daten in het donker
Zo'n gast die ook in SixPack zat en al eerder heeft meegedaan aan Take Me Out heb ik ook alweer teruggezien in Daten in het Donkerquote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:01 schreef Bredewout92 het volgende:
Dat programma is echt nep. Die hilde zit ook in daten in het donker
Indd en dan gaan we nu kijken naar zijn filmpjequote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:13 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
die vieze kerel uit daten in het donker zou hieraan mee moeten doen.
"he, zijn jullie geil? moet ik jullie even masseren?"
Heb je et nu over die kerel uit de OPquote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:55 schreef DragonFire het volgende:
Maar ff serieus, zo lelijk was hij nou ook weer niet. Hij kwam alleen over als een jochie die probeerde stoer te doen. En dat is gewoon een no no.
Het was in het begin even leuk omdat ik dacht dat er serieuze bedoelingen achter zaten. Later bleek de helft ontmaskerd te zijn als pornoster.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 00:31 schreef Leonidas82 het volgende:
Oppervlakkig show programma voor zwakzinnigen is het
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:18 schreef AlmightyArjen het volgende:
tvp als herrinnering dat ik dit ff moet terugkijken
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 13:56 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Heb je et nu over die kerel uit de OP![]()
?
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 14:47 schreef DragonFire het volgende:
[..]
haha ja die toffe dude
![]()
Nee kijk dan, hij is normaal alleen die dwaze blik en rare houding maken hem een dweeb. Maar goed dat denk ik dan, ik ben geen vrouw, dus vrouwen geef eens jullie mening.
Die mening heb je toch gezien?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 14:47 schreef DragonFire het volgende:
[..]
haha ja die toffe dude
![]()
Nee kijk dan, hij is normaal alleen die dwaze blik en rare houding maken hem een dweeb. Maar goed dat denk ik dan, ik ben geen vrouw, dus vrouwen geef eens jullie mening.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |