quote:Op maandag 25 mei 2009 12:28 schreef Chances het volgende:
[..]
Was geband omdat iemand anders een keer een brichtje op mijn account had gepost, ipv dat ze even zeggen je mag je account niet uilenen, gaan ze je bannen.
Is anders behoorlijk duidelijk huilliequote:Je account op Bokt is strikt persoonlijk, het is nooit toegestaan een account te delen, uit te lenen of van het account van iemand anders gebruik te maken. Verder is het gebruik van meerdere accounts niet toegestaan, iedere gebruiker heeft dus maximaal één account op Bokt
Ik ken die lui nietquote:
Verdomme.quote:Op maandag 25 mei 2009 12:32 schreef FashionXstar het volgende:
[..]
Ik ken die lui niet,maar ben wel benieuwd om te weten wat ze met girlsscene te maken hebben
Inderdaad, wat een zielige bedoeling is dat daarquote:Op maandag 25 mei 2009 12:31 schreef wise het volgende:
ik dacht slechtste forum hier op Fok!
Dan kies ik voor OUD!
Aha,dus zo zit dat.quote:Op maandag 25 mei 2009 12:37 schreef McFearless het volgende:
[..]
Neuh, maar Puntkin is m'n heldin. Je had dus m'n heldin kunnen zijn.
Ik durf niet op de link te klikken vanwege de url naamquote:Op maandag 25 mei 2009 12:29 schreef genakt het volgende:
http://manneninbadpak.18.forumer.com/
deze met stipt
Daar heb je op Fok! gelukkig geen last van he?quote:Op maandag 25 mei 2009 12:13 schreef Chances het volgende:
En die lui die er op zitten die denken dat ze alles het beste weten.
Wegens prive redenen , nu weet ik ook niet hoe je dat moet verwijderenquote:Op maandag 25 mei 2009 12:44 schreef McFearless het volgende:
[..]
Mooi zo, zeg, waarom heb jij geen foto in je fotoboek?
check deze dan.quote:Op maandag 25 mei 2009 12:37 schreef Penisbaard het volgende:
Girlsscene is vanaf nu mijn favoriete forum
Wie wil er op fok nou toegeven dat ze lid zijn van dat Nerdnestquote:
Liefde en Boys omgquote:Op maandag 25 mei 2009 12:50 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
check deze dan.
ik hou er nu al van![]()
http://forum.girlscene.nl/forum.php/list_messages/100761
die touw
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |