Ben ik het ook grotendeels mee eens. Heb wel vaker gewerkt als ik niet geslapen had enzo.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:06 schreef Ripley het volgende:
Mijn moeder heeft me geleerd: 's nachts een vrouw, 's morgens ook een vrouw. Als ik moe word of te laat ga slapen hoeft mijn baas daar niet door gedupeerd te raken.
Ah okay, da's ietwat anders. Toch ben ik van mening dat je amar beter zo vroeg mogelijk kan leren om door te zetten. In de echte wereld worden dat soort dingen je ook niet in dank afgenomen. Aan de andere kant is je studietijd natuurlijk ook wel de tijd waarin je nog af en toe lekker onverantwoordelijk mag zijnquote:Op maandag 25 mei 2009 11:08 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ben ik het ook grotendeels mee eens. Heb wel vaker gewerkt als ik niet geslapen had enzo.
Maar mijn baas raakt er niet zo erg van gedupeerd. Krijg er niet voor betaald, er komt nu ook weinig uit m'n handen en daarbij is het vooral voor mezelf, want het is afstuderen en vandaag staat alleen mijn scriptie op de planning.
Deal.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:11 schreef Den_Haag het volgende:
morguh allemaal!
Massage is geen probleem. krijg ik er een nekmassage voor terug? die zit een beetje vast
Die les ken ik al hoorquote:Op maandag 25 mei 2009 11:09 schreef Ripley het volgende:
Ah okay, da's ietwat anders. Toch ben ik van mening dat je amar beter zo vroeg mogelijk kan leren om door te zetten. In de echte wereld worden dat soort dingen je ook niet in dank afgenomen. Aan de andere kant is je studietijd natuurlijk ook wel de tijd waarin je nog af en toe lekker onverantwoordelijk mag zijn
But ofcoursequote:
Goed beginquote:Op maandag 25 mei 2009 11:13 schreef vencodark het volgende:
Zo, vandaag al goed bezig geweest. Oud baantje van vroeger gebeld of ze me vd zomer weer konden gebruiken, ze zou kijken.En al een half hoofdstuk geleerd voor tentamens.
![]()
Nu nog boek regelen voor ander tentamen en nog wat dingetjes schrijven.![]()
Raar gedroomd vannacht over hondenbrokken met melk die ik at en cliënten van mijn stage bij ons thuis kwamen eten.
Lol, smaakte het?quote:Op maandag 25 mei 2009 11:13 schreef vencodark het volgende:
Zo, vandaag al goed bezig geweest. Oud baantje van vroeger gebeld of ze me vd zomer weer konden gebruiken, ze zou kijken.En al een half hoofdstuk geleerd voor tentamens.
![]()
Nu nog boek regelen voor ander tentamen en nog wat dingetjes schrijven.![]()
Raar gedroomd vannacht over hondenbrokken met melk die ik at en cliënten van mijn stage bij ons thuis kwamen eten.
Had maar gebeld, ik had wel een kopje thee voor je gemaakt.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:03 schreef Ripley het volgende:
[..]
Net of die voor mij een kopje thee gaat maken
Bovendien was ie ook ziek he
Volgende keer ook wat olie eroverheen schenken. Doe ik bij mijn hond ook altijd, die vind het dan een stuk lekkerderquote:
Ik heb je nummer helemaal niet popjequote:Op maandag 25 mei 2009 11:17 schreef dawg het volgende:
[..]
Had maar gebeld, ik had wel een kopje thee voor je gemaakt.
Alsof je dan wel gebeld had, jongedame.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:20 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ik heb je nummer helemaal niet popje
Ik had alleen een nummer van HW en die had ik ingesproken dat ik lag te pruttelen. En toen kreeg ik een sms terug dat ie ook ziek was
Ik had HW nog een sms gestuurd aangezien hij alle nummers van iedereen had enzo. Maar niks gehoord, hij zal wel goed ziek zijn denk ik.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:20 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ik heb je nummer helemaal niet popje
Ik had alleen een nummer van HW en die had ik ingesproken dat ik lag te pruttelen. En toen kreeg ik een sms terug dat ie ook ziek was
Dat dusquote:Op maandag 25 mei 2009 11:06 schreef Ripley het volgende:
Mijn moeder heeft me geleerd: 's nachts een vrouw, 's morgens ook een vrouw. Als ik moe word of te laat ga slapen hoeft mijn baas daar niet door gedupeerd te raken.
Hmmm, welke heb je?quote:Op maandag 25 mei 2009 11:21 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
top!
welke masssage-olie moet ik meenemen?
Wilde mannenquote:Op maandag 25 mei 2009 11:27 schreef dawg het volgende:
[..]
Hier word ik dan weer wild van, die onbereikbaarheid.
Nee, ik heb zelfs nog heel even (een paar dagen) overwogen om er vd zomer zaterdags nog te komen werken maar bedenk me dat ik daar toch geen zin in heb. Klaar = klaar.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:35 schreef ZegIkLekkerNiet het volgende:
Was/is de stage zo erg?
Goed punt.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:37 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nee, ik heb zelfs nog heel even (een paar dagen) overwogen om er vd zomer zaterdags nog te komen werken maar bedenk me dat ik daar toch geen zin in heb. Klaar = klaar.
En het was niet heel erg, maar ben het gewoon redelijk zat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People who have no weaknesses are terrible; there is no way of taking advantage of them.
quote:Op maandag 25 mei 2009 11:41 schreef ZegIkLekkerNiet het volgende:
[..]
Goed punt.Ik moet nog beginnen om half 5. Ben benieuwd wat de avond brengt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
een maan? sterren? donkere lucht? een zonsondergang? ik denk dat allemaal wel eigenlijkquote:Op maandag 25 mei 2009 11:42 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik moet nog beginnen om half 5. Ben benieuwd wat de avond brengt.
quote:Op maandag 25 mei 2009 11:41 schreef ZegIkLekkerNiet het volgende:
[..]
Goed punt.Ik nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vroegah, toen we voor een loempia nog naar Vietnam moesten.
Regenquote:Op maandag 25 mei 2009 11:44 schreef ZegIkLekkerNiet het volgende:
[..]
een maan? sterren? donkere lucht? een zonsondergang? ik denk dat allemaal wel eigenlijk
Dat past niet bij de opsomming die ik maaktequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People who have no weaknesses are terrible; there is no way of taking advantage of them.
De maan zie je niet altijd, sterren ook niet. Donkere lucht bestaat niet, de zon gaat gewoon onder.quote:Op maandag 25 mei 2009 11:44 schreef ZegIkLekkerNiet het volgende:
[..]
een maan? sterren? donkere lucht? een zonsondergang? ik denk dat allemaal wel eigenlijk
Beetje energie opdoenquote:Op maandag 25 mei 2009 11:46 schreef Cuegirllie het volgende:
Over half uur pauze.. een soepje en broodje zal mij vast wel goed doen
quote:Op maandag 25 mei 2009 11:47 schreef vencodark het volgende:
[..]
De maan zie je niet altijd, sterren ook niet. Donkere lucht bestaat niet, de zon gaat gewoon onder.
quote:Op maandag 25 mei 2009 11:47 schreef ZegIkLekkerNiet het volgende:
[..]
Dat past niet bij de opsomming die ik maakteregen is stom
Als je passioneel staat te zoenen op een zwoele zomeravond kan een fris buitje best lekker zijn hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vroegah, toen we voor een loempia nog naar Vietnam moesten.
Ja hallo, hoe kan ik van sfeer genieten als ik op een woning werk waar alles wit binnen is en ik alleen naar buiten mag om boodschappen te doen.quote:
quote:Op maandag 25 mei 2009 11:51 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja hallo, hoe kan ik van sfeer genieten als ik op een woning werk waar alles wit binnen is en ik alleen naar buiten mag om boodschappen te doen.
Gelukkig maar komt het niet als een shockquote:
Zeker niet, dus wanneer gaan we afspreken?quote:Op maandag 25 mei 2009 11:57 schreef Tally het volgende:
[..]
Gelukkig maar komt het niet als een shock
Binnenkort liefje. Zeer binnenkortquote:Op maandag 25 mei 2009 11:58 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Zeker niet, dus wanneer gaan we afspreken?
Al gedaan! Een uur lang.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |