Net als dat jou die wiggers dwars zitten.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:33 schreef Cheiron het volgende:
Whehe, het zit de TS wel dwars he.. damn.
He kijk, een blanke met een negerneusquote:
quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:36 schreef Homdeck het volgende:
[..]
He kijk, een blanke met een negerneus
Ah, ik snap het al. Je bent jaloers op deze gasten omdat ze een broek hebben die niet onder hun reet hangt. Zegt dat dan gewoon. Of doe een riem om.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:35 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Net als dat jou die wiggers dwars zitten.
Waarom denk je in godsnaam dat ik een wigger zou zijn? Die vind ik even kansloos als dit volk.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:37 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Ah, ik snap het al. Je bent jaloers op deze gasten omdat ze een broek hebben die niet onder hun reet hangt. Zegt dat dan gewoon. Of doe een riem om.
Omdat je zo lekker heftig reageerde in het g-dog (...) topic, en nu weer dit..quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Waarom denk je in godsnaam dat ik een wigger zou zijn? Die vind ik even kansloos als dit volk.
Ik heb al uitgelegd waarom.quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:39 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Omdat je zo lekker heftig reageerde in het g-dog (...) topic, en nu weer dit..
ja, want iedereen die dit soort kleding draagt, snijdt zichzelf...quote:Op zaterdag 23 mei 2009 10:38 schreef Silven het volgende:
Zijn dat trouwens ook die mensen die zichzelf snijden enzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |