FOK!forum / Klaagbaak / My Vodafone
Marunadonderdag 21 mei 2009 @ 11:45
Het komt me de strot uit, de service van Vodafone. Elke maand weer hetzelfde gedoe om het opvragen van je beltegoed bundel.

Hebben ze van die leuke metertjes voor online, waar ik graag een beetje binnen wil blijven, daar heb ik niet voor niets mijn abo op aangepast. Maar tegenwoordig lopen die applicaties daar zo brak dat 75% van de maand die dingen niet werken. En als ze wel weer werken de prachtige mededeling "Door ontstane problemen, die momenteel zijn opgelost, worden de gegevens bijgewerkt, dit kan nog wel to begin mei duren"

WTF!

En als dit nu 1 keer was, ok... kan gebeuren, maar het gebeurd bijna elke fucking maand.


Klacht: Vodafone is kut!
Anti-klacht: Volgend jaar andere provider!
SpiekerJozefdonderdag 21 mei 2009 @ 11:59
Alle providers zijn kut, je moet gewoon de beste kut er uit zoeken . . .
Paran0iddonderdag 21 mei 2009 @ 12:12
tja.. herkenbaar. Zit nu bij hi.nl die hebben niet eens zo'n meter
Biogardedonderdag 21 mei 2009 @ 12:36
T-Mobile bitch. Die werkt gewoon.
Rejecteddonderdag 21 mei 2009 @ 12:39
Bij mij doettie het vrijwel altijd prima hoor.
Vodafone is alleen echt superduur.
Dionysioudonderdag 21 mei 2009 @ 12:45
Vodafone is een goeie provider alleen die meter is kut ja wou ook al kijken de hele week deed ie het al niet.
joepie91donderdag 21 mei 2009 @ 12:49
Lebara
Black-Deathdonderdag 21 mei 2009 @ 13:11
Klacht volledig gegrond.. De service van Vodafone is werkelijk om te huilen.. heb al jaren een abo daar en kan zelden m'n tegoed opvragen.. altijd hebben ze problemen, die mongolen
Rejecteddonderdag 21 mei 2009 @ 13:19
Ik heb er al bijna 2 jaar een abonnement, doet het bijna altijd dus. Er was wel een geval dat het ca. een maand buiten werking was. Kreeg hier wel een compensatie voor, 2 maanden 60 minuten erbij(heb een 200 min contract).
fotostarterdonderdag 21 mei 2009 @ 13:29
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 13:11 schreef Black-Death het volgende:
Klacht volledig gegrond.. De service van Vodafone is werkelijk om te huilen.. heb al jaren een abo daar en kan zelden m'n tegoed opvragen.. altijd hebben ze problemen, die mongolen
t1m0kdonderdag 21 mei 2009 @ 13:31
Van de gratis smsjes die je erop kan versturen komt ook maar de helft aan.
Kill_em_alldonderdag 21 mei 2009 @ 13:33
Het werkte bij mij altijd goed, behalve toen ze met dat nieuwe systeem bezig waren. Maar nu is het idd weer kapot. Wat ik dan zo debiel vind is dat de storing schijnbaar is opgelost maar het ze nog bijna 2 weken duurt om de gegevens helemaal bij te werken.
quote:
Let op: er is een storing geweest, waardoor het op dit moment niet mogelijk is om online of telefonisch je tegoed op te vragen. De storing is opgelost, maar heeft geleid tot een achterstand in de verwerking van de belgegevens. Op dit moment werken wij hard om de miljoenen belgegevens opnieuw te verwerken. De verwachting is dat je eind mei jouw tegoed weer kunt opvragen. Het tegoed wordt dan weergegeven met een achterstand van minder dan 5 dagen. Onze excuses voor het ongemak.
Dat snap ik niet. Dat soort systemen werken toch gewoon helemaal automatisch? Als jij over je bundel heengaat dan weten ze dat meteen en mag je meteen extra betalen. Als je dat weet moet je dat toch ook nagenoeg real time kunnen weergeven.
Xebberdonderdag 21 mei 2009 @ 13:37
Klagen over een gratis service wat ze niet eens verplicht zijn om te geven.

En voordat je op me gaat kankeren: Ja, ik zit ook bij Vodapwnd.
onlogischdonderdag 21 mei 2009 @ 13:39
Die vodafone boys bellen je ook veels te vaak op. "Meneer, we hebben nu toch een actie voor U"

Echt onbegrijpelijk, volgens mij hebben ze 7 of 8 acties in de maand
MrX1982donderdag 21 mei 2009 @ 13:40
Ik ben bij My Vodafone een mevrouw .
Dionysioudonderdag 21 mei 2009 @ 14:13
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 13:40 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben bij My Vodafone een mevrouw .
Haha ik ook
Kill_em_allvrijdag 22 mei 2009 @ 09:30
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 13:39 schreef onlogisch het volgende:
Die vodafone boys bellen je ook veels te vaak op. "Meneer, we hebben nu toch een actie voor U"

Echt onbegrijpelijk, volgens mij hebben ze 7 of 8 acties in de maand
Ze hebben mij in bijna een jaar tijd nog nooit gebeld
Marunavrijdag 22 mei 2009 @ 10:11
3 maand voor je abo afloopt bellen ze standaard om je een nieuwe aan te praten, dus wacht maar. Mijn antwoord is nee deze keer!
Billenhoofdvrijdag 22 mei 2009 @ 10:15
quote:
Op donderdag 21 mei 2009 11:45 schreef Maruna het volgende:
Anti-klacht: Volgend jaar andere provider!
Dat duurt nog een tijdje.