valt wel mee, dan moet de achtergrond/foto dus al wel opgenomen zijn in de google streetview.quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:42 schreef Sierieoes. het volgende:
Nee bestaat niet, zal wel iets voor de FBI zijn om criminelen op te sporen. Een illegale drugshandelaar zou maar één foto van zichzelf op internet laten slingeren en ze hebben hem ^^
Ja deze techniek bestaat,quote:Op woensdag 20 mei 2009 16:22 schreef Apekoek het volgende:
Het lijkt me tot dus ver nog niet mogelijk, maar misschien zit ik er wel helemaal naast. Ik ben opzoek naar een herkenning programma/website waarin je een foto kan uploaden, en dat google streetview(maps) de foto herkend en dan lokaliseert(dan heb ik het natuurlijk wel over locaties die streetview hebben). En dat je dan op deze manier dus zelf gemaakte (of de fotos van iemand anders) foto's terug kan vinden via google maps (ehhh de locatie daarvan dus).
En nee ik heb het niet over foto tag in combinatie met een gps, maar dus puur achteraf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |