true, maar alles kan kapot en voor nick zal ik nooit ZO lief wordenquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:23 schreef Ripley het volgende:
[..]
Die heeft al iemand die lief voor d'r is. En bij Nick vlot dat niet zo
quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:17 schreef rival het volgende:
[..]
eenmaal aangekomen begint het gezeur dus
Hmm, je spaart toch alleen vakantie geld op dagen die je gewerkt hebquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:25 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Salarisstrook al gehad
[..]
Dat zonder vakantie heeft geen invloed op je vakantiegeld![]()
[..]
Klopt..
Ze wil liever geen jongen, maar wil daar nog wel een compromis in makenquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:24 schreef rival het volgende:
kan ik me weinig bij voorstellen.
of wilt ze perse geen jongen? of is het echt alleen dat roken?
die discussie zou je in 3 tellen klaar moeten hebben
Ik moet eerlijk zeggen dat ik ook no way een rokende huisgenoot zou willen. Af en toe een joint vind ik prima. Maar eentje die echt rookt.quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:24 schreef rival het volgende:
[..]
kan ik me weinig bij voorstellen.
of wilt ze perse geen jongen? of is het echt alleen dat roken?
die discussie zou je in 3 tellen klaar moeten hebben
Ik vermoed dat daar al rekening mee wordt gehoudenquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:27 schreef KudFokker het volgende:
Hmm, je spaart toch alleen vakantie geld op dagen die je gewerkt heb?
Ik moet al dat soort zooi nog leren
Ook als het een mak lammetje is die daadwerkelijk altijd buiten zal staan roken?quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:28 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik ook no way een rokende huisgenoot zou willen. Af en toe een joint vind ik prima. Maar eentje die echt rookt.
Ja, wij hebben geen tuin en het balkon grenst aan mijn kamer.quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:30 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ook als het een mak lammetje is die daadwerkelijk altijd buiten zal staan roken?
en je in tijdsnood zit
quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:26 schreef Ripley het volgende:
Als jij Nick bent, moet je wel af en toe met mij zoenen, duim
Als hij het daar nou gewoon mee eens is.quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:27 schreef Cuegirllie het volgende:
Het eerste wat ze daarop zei was: Maar ik wil dat niet van die jongen vragen, is zielig dat hij dan buiten moet roken.![]()
Bij ons zal hij echt buiten op straat moeten roken (balkon gebruiken we daar niet voor) .. dusjah en mijn kamer is de enige die daar aan grenst.. achja.. gedoe weer.quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:31 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ja, wij hebben geen tuin en het balkon grenst aan mijn kamer.
als hij dat nou gewoon buiten doet?quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:28 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik ook no way een rokende huisgenoot zou willen. Af en toe een joint vind ik prima. Maar eentje die echt rookt.
oke dan ist een ander verhaalquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:31 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ja, wij hebben geen tuin en het balkon grenst aan mijn kamer.
Ik heb duidelijk mijn zegje gedaan tegen haar erover en ze wijkt nergens vanaf. Dusja op een gegeven moment houdt het op he.quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:32 schreef rival het volgende:
[..]
Als hij het daar nou gewoon mee eens is.
en dat even niet via jou maar aan haar duidelijk maakt
dan is het toch opgelost?
anders geef je haar een tik, mensen luisteren beter na een tik
Is het zo lastig om verder een betrouwbaar persoon te vinden dan? Of heb je gewoon liever geen onbekende?quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:34 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ik heb duidelijk mijn zegje gedaan tegen haar erover en ze wijkt nergens vanaf. Dusja op een gegeven moment houdt het op he.
Het aanbod is erg laag en niemand wil de kamer. De meesten willen toch wel het gezellig studentenhuis met samen eten enzo en dat doen wij niet. En anderen vinden de kamer te klein.quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:35 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Is het zo lastig om verder een betrouwbaar persoon te vinden dan? Of heb je gewoon liever geen onbekende?
Ik ken geen mensen die niet voor rede vatbaar zijn denk ikquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:34 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ik heb duidelijk mijn zegje gedaan tegen haar erover en ze wijkt nergens vanaf. Dusja op een gegeven moment houdt het op he.
Niet als het ook nog eens een 'gevoels'persoon is die overal een 'goed' gevoel bij moet hebbenquote:Op woensdag 20 mei 2009 15:36 schreef rival het volgende:
Ik ken geen mensen die niet voor rede vatbaar zijn denk ik
of die heb ik vroeger al bij me uit de buurt gehouden...
ik lees wel vaker dit soort koppige dingen, ik kan me er niks bij voorstellen... zo iemand is met de juiste argumenten toch gewoon over te halen
hoe kan je je er goed bij voelen als je er al van te voren negatief naar kijkt? ontmoet die jongen eens, misschien voelt het daarna fucking goed...quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:38 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Niet als het ook nog eens een 'gevoels'persoon is die overal een 'goed' gevoel bij moet hebben![]()
En daarbij gewoon koppig bij hun punt blijven, wantja als dit.. als dat.. etc
Ah okee. Wel een kamer met keuken dan? Of alles gedeeld?quote:Op woensdag 20 mei 2009 15:36 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Het aanbod is erg laag en niemand wil de kamer. De meesten willen toch wel het gezellig studentenhuis met samen eten enzo en dat doen wij niet. En anderen vinden de kamer te klein.
Dus dit was de perfecte oplossing volgens mij dan
Volgende maand pas. Meteen weer mijn ticket van kopen naar Braziliequote:Op woensdag 20 mei 2009 15:21 schreef Nouk84 het volgende:
Heerlijk hoor, dat vakantiegeld. Maar ik had op meer gerekend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |