Iets minder precies kan ook wel als het nodig mocht zijn.quote:
Precies, twee-in-een.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:51 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Iets minder precies kan ook wel als het nodig mocht zijn.
quote:Op donderdag 21 mei 2009 17:32 schreef Etcetera het volgende:
Ik had bedacht om even naar de C1000 te fietsen, hamburger te halen, salade erbij, lekker als avondeten (want ouders zijn de hort op) maar de C1000 was dichtDus zit nu patat te eten
Ik was ook verbaasd gisteren op de schermen te lezen op de universiteit 'donderdag 21 en vrijdag 22 gesloten'. Had echt geen idee waaromquote:Op donderdag 21 mei 2009 17:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]Hemelvaart he. Afhaal- en bezorgdiensten doen dan vaak goede zaken omdat het zo'n feestdag is die veel mensen vergeten
Nope...ging per ongeluk maar is toch gebeurt...quote:Op donderdag 21 mei 2009 14:40 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Je maakt wel een grapje tochOver dat je zn enkel gebroken hebt
Woah, maar je moet toch wel wat kracht uitoefenen wil je dat voor elkaar krijgenquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:12 schreef DiabloSam het volgende:
[..]
Nope...ging per ongeluk maar is toch gebeurt...
Och zal wel meevallen. Als DS net raakte toen z'n tegenstander z'n voet verkeerd had staan, gaat het vlot krakquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:15 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Woah, maar je moet toch wel wat kracht uitoefenen wil je dat voor elkaar krijgen
Ja ik bedacht ook pas later dat mijn reactie net overkwam alsof ik dacht dat hij het expres had gedaanquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:19 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Och zal wel meevallen. Als DS net raakte toen z'n tegenstander z'n voet verkeerd had staan, gaat het vlot krak
Waarom vinden mensen afwassen zo'n probleem? Met lekkere muziek aan ben je zo klaar
Oh dat was geen probleem hoorquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:21 schreef MaJo het volgende:
fijn dat je even langskwam PS
was daarna een stuk vrolijker
heb wel een lekker dagje gehadivm hemelvaartsdag 200% verdient dus dat is sowieso mooi meegenomen
Hij heeft zoveel meer gedaan dan dat nummerquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:33 schreef Ofyles2 het volgende:
Den Haag. Mooie stad, wel aan de verkeerde kant van de duinen.
Mooi omschrevenquote:ROTTERDAM - Anthony Lurling heeft zijn lesje geleerd. De vaardige aanvaller van NAC liet afgelopen zaterdag na de eerste overwinning tegen Feyenoord (3-2) weten dat zijn voormalige club hem was tegengevallen.
Prompt kreeg hij van een prominente tv-analist en van Rotterdamse fans op internet de wind van voren.
,,Ik mocht dat kennelijk niet zeggen,’’ grinnikte Lurling donderdag in De Kuip na de tweede, klinkende zege in de play-offs tegen Feyenoord (0-4). ,,Wat ik nu van Feyenoord vond? Ik vond ze heel goed voetballen.’’
Lurling werd door de fanatieke fans van Feyenoord voortdurend uitgejouwd. Ook werd zijn moeder steeds in verband gebracht met het oudste beroep ter wereld.
quote:
quote:Op donderdag 21 mei 2009 18:58 schreef wyccie het volgende:
Net HIMYM gezien en snap nu deze TT
AKQSC587 It's gonna be legen - wait for it... DARY!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |