Ze kunnen vast wel iets beters bedenken.quote:Op woensdag 20 mei 2009 12:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Slecht uitgewerkt? Het is juist briljant gedaan... echt iedereen tuint erin
Nope, op deze manier blijft het altijd hangen, tenzij degene die het eerste topic hier 1½ maand geleden geopend heeft ook in het "complot" zit.quote:Op woensdag 20 mei 2009 12:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Slecht uitgewerkt? Het is juist briljant gedaan... echt iedereen tuint erin
Dan had Peterrrrrr R er vast iets over gezegd.quote:Op woensdag 20 mei 2009 12:45 schreef ioko het volgende:
[..]
*zucht* Ik heb het over de bron. Het filmen van zoiets door een privepersoon en dat naar RTL sturen vind ik iets anders dan bewakingsbeelden doorgeven, dat laatste mag namelijk niet zomaar. Vandaar dat ik ook denk dat het een hoax is.
Ik geloof er niets van. Zoals al eerder werd gezegd, ze gaat dus al maanden van tevoren met Sneijder het nachtleven in om een toneelstukje te spelen. En dan is zeker die scheiding van Sneijder ook nepquote:Op woensdag 20 mei 2009 12:43 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Slecht uitgewerkt? Het is juist briljant gedaan... echt iedereen tuint erin
Let wel: ALS het niet waar is, is het juist dat wat het zo briljant maaktquote:Op woensdag 20 mei 2009 12:48 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Ik geloof er niets van. Zoals al eerder werd gezegd, ze gaat dus al maanden van tevoren met Sneijder het nachtleven in om een toneelstukje te spelen. En dan is zeker die scheiding van Sneijder ook nep
Dat wel natuurlijk. Maar ik denk eerder dat die makers van VoetbalVrouwen nu denken: "Hadden we dit maar verzonnenquote:Op woensdag 20 mei 2009 12:51 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Let wel: ALS het niet waar is, is het juist dat wat het zo briljant maakt
bronquote:Wat nu met Jan Smit's tattoo?
AMSTERDAM - Jan Smit liet in maart een liefdestatoeage ter ere van ’zijn’ Yolanthe zetten. De tekst Voor altijd één met jou, Y in het Spaans prijkt voor eeuwig op zijn onderarm. Maar dat is, gelukkig voor Jan, toch niet zo permanent als het lijkt.
Ralph, de zoon van de Rotterdamse Tattoo Bob, vertelt: „Hij moet het niet laten laseren of zo, hij moet gewoon een grote Tribal eroverheen laten zetten, of een Maori-tatoeage. Dat staat voor mannelijkheid. Wij willen hem gratis voor hem zetten, zeg hem dat maar, haha!”
Dit soort situaties zijn bij hen in de tattoo-studio bijna dagelijkse kost. „Dan heeft iemand een naam over hun hele rug laten zetten. Dat is wel een probleempje. Wij raden dat natuurlijk af, maar als iemand dat wil, tja. Volgende keer beter dan maar.”
En wat schieten ze ermee op dan?quote:Op woensdag 20 mei 2009 12:51 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Let wel: ALS het niet waar is, is het juist dat wat het zo briljant maakt
Ik heb niet eens de moeite genomen om dat filmpje te kijkenquote:Op woensdag 20 mei 2009 12:52 schreef bluebirdie het volgende:
het is gewoon echt.. dat is te zien aan de zoen.. het is niet bepaald een filmkus
Ik zie het nut er ook niet van in, daarom vind ik het maar stom als het niet waar blijkt te zijn.quote:Op woensdag 20 mei 2009 13:09 schreef Deisyy het volgende:
Al zie ik het nut van de eventuele stunt niet in, als het dus een stunt zou zijn is de kans groot dat Jan en Yolan nooit meer geloofwaardig zullen zijn en kan dan Jan wel eens fans kosten.
quote:JAN SMIT MOET BADKAMER VERBOUWEN NA VERTREK YOLANTHE!
(20-5-2009) Jan Smit moet de verfkwast ter hand gaan nemen nu zijn Yolanthe bij hem uit huis vertrokken is... In de badkamer is een wand namelijk beschilderd met een de portretten van de voormalig geliefde... De 3jS zijn in ieder geval bereid hun verlaten vriend Jan Smit te helpen...
De 3 J's nemen binnenkort de verfkwast ter hand om de badkamer van hun vriend Jan Smit Yolanthe vrij te maken. In die badkamer zijn namelijk op een van de muren de beeltenissen van het stel geverfd. en dat moet voor jan Smit op dit moment geen prettig gezicht zijn...
3J's zanger Jaap Dulles vindt het overigens schandalig hoe de breuk van Yolanthe en Jan Smit naar buiten is gekomen. Dulles doelde in Shownieuws op de manier waarop Yolanthe afgelopen weekend in het openbaar trad met voetballer Wesley Sneijder, met wie ze momenteel zou scharrelen.
Verder steunt hij zijn maatje Jan Smit, die het momenteel moeilijk heeft.
Met dit soort 'nieuws'berichten wordt 't natuurlijk steeds ongeloofwaardigerquote:
Daarom was ik benieuwd in welke parkeergarage dit heeft plaatsgevonden...quote:Q-Park niet gelukkig met beelden Yolanthe
HILVERSUM -
Het blijkt voor bekende Nederlanders schier onmogelijk te zijn om dingen te doen, die het daglicht niet kunnen verdragen. Vraag maar aan Georgina Verbaan die zoenend in een café werd betrapt. Of aan Yolanthe Cabau van Kasbergen, die zoenend met voetballer Wesley Sneijder werd betrapt door een onverbiddelijke camera in een, volgens geruchten, Amsterdamse parkeergarage.
Tegen mensen die met hun mobiele telefoon op een heimelijke manier opnamen maken van BN'ers en die voor (veel) geld verkopen aan RTL Boulevard of Shownieuw is weinig, nee zelfs helemaal niks te beginnen. Boulevard-kijkers konden daardoor bijvoorbeeld 'genieten' van beelden, waarop Georgina Verbaan zoenend met een collega te zien was. Dus niet met haar partner van toen, Jort Kelder. Het is echter wel treurig dat er parkeergarages blijken te zijn, die zich niet houden aan de afgesproken wettelijke regels om nóóit beelden vrij te geven, als het verzoek niet van politie of justitie komt, zegt een woordvoerder van Q-Park in Maastricht, marktleider in Nederland. ,,Wij zouden dat in elk geval nooit doen. Wij houden ons aan de privacywetten, zoals we dat als branche-organisatie onderling hebben afgesproken. Daarom zijn wij niet blij, dat Q-Park in één zin met Yolanthe werd genoemd.'' In de privacywet wordt het aldus omschreven: 'De beelden daadwerkelijk opnemen is uitsluitend toegestaan om bewijzen te verzamelen van misdrijven of schade en ook om daders, ordeverstoorders, getuigen of slachtoffers op te sporen en te identificeren.' Het is dus wettelijk verboden, om beelden van beveiligingscamera's te verkopen of aan derden te geven/verkopen. De verkoop van beelden aan Boulevard stoort Q-Park ook, omdat een en ander tot vervuiling van de parkeerbranche kan leiden. Of Q-Park het binnen de branchegenoten gaat aankaarten, is nog onbekend. ,,Daar hebben we nog niet aan gedacht.''
Intussen hebben de roddelrubrieken garen gesponnen bij de kwestie Jan en Yolanthe. RTL Boulevard van dinsdagavond trok ruim 1,1 miljoen kijkers, terwijl het op 'gewone' avonden op zo'n 800.000 kijkers blijft steken. Zelfs de herhalingen van Boulevard profiteerden van Yolanthe's liefdesperikelen: Normaal rond de 150.000 kijkers, dinsdag 225.000. Shownieuw laat dezelfde trend zien: op gewone avonden, als er niks speciaals speelt, trekt Shownieuws 430.000 kijkers (vroege editie), dinsdag was dat 600.000 en met de late editie worden normaal 800.000 kijkers bereikt, dinsdag ruim 1,1 miljoen, aldus berekeningen van Stichting KijkOnderzoek (SKO).
Ik begin ook steeds meer te twijfelen ja...quote:Op woensdag 20 mei 2009 13:20 schreef -Vaduz- het volgende:
Het is allemaal verzonnen, ik geloof daar wel in.
Zouden het naaktportretten zijn?quote:Op woensdag 20 mei 2009 13:21 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Potretten van jezelf op de badkamermuur
Dat zou zomaar eens kunnen, dat verklaart meteen waarom de 3J's hun verfkwast er hand nemenquote:
En daarvoor hoeven ze natuurlijk ook niet naar de plaatselijke bouwmarktquote:Op woensdag 20 mei 2009 13:26 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat zou zomaar eens kunnen, dat verklaart meteen waarom de 3J's hun verfkwast er hand nemen
een tribal omgquote:
Er was één verdwaalde foto opgeduikeld van een tijd geleden waarop ze samen met nog iemand een biertje drinken. Ik geloof niet dat ze verder regelmatig bij elkaar over de vloer kwamen.quote:Op woensdag 20 mei 2009 13:42 schreef SCH het volgende:
Wat klopt er van het verhaal dat Jan Smit en Wesley Sneijder vrienden zijn? Want dan wordt het echt steeds ongeloofwaardiger.
Ze wáren vrienden SCHquote:Op woensdag 20 mei 2009 13:42 schreef SCH het volgende:
Wat klopt er van het verhaal dat Jan Smit en Wesley Sneijder vrienden zijn? Want dan wordt het echt steeds ongeloofwaardiger.
Het wordt met het uur sneuer.quote:Op woensdag 20 mei 2009 13:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
Steek Jan of Yolanthe een hart onder de riem
Dat is inderdaad om te jankenquote:Op woensdag 20 mei 2009 13:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
Steek Jan of Yolanthe een hart onder de riem
En Jan was er dus bijquote:Op woensdag 20 mei 2009 11:03 schreef Maja het volgende:
Om 11 uur is er bij FC Volendam een persconferentie waarbij bekend gemaakt wordt dat het label van Jan, Nick & Simon en de 3 J's shirt- en hoofdsponsor wordt van de FC Volendam komend seizoen.
Ben benieuwd of Jantje daar bij is
Dat staat hierboven ook al, maar waarschijnljik zit Buijs gewoon in het complotquote:Op woensdag 20 mei 2009 14:02 schreef IkWilbert het volgende:
Volgens de manager van Jan Smit is de breuk geen hoax, dit was zojuist op het anp nieuws.
Mwahhhh. Ik zou als manager niet de hoax gaan ontkennen en dat het dan later dan toch wel een grap blijkt te zijn hoor. Dan is het spelletje toch gewoon over en gaan we er met zijn allen om lachen?quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:03 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat staat hierboven ook al, maar waarschijnljik zit Buijs gewoon in het complot
Niet als er vooraf al een moment is gekozen waarop de hoax uit de doeken wordt gedaan, dan ga je tot dat moment natuurlijk alles ontkennen. Zie Bassie...quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Mwahhhh. Ik zou als manager niet de hoax gaan ontkennen en dat het dan later dan toch wel een grap blijkt te zijn hoor. Dan is het spelletje toch gewoon over en gaan we er met zijn allen om lachen?
Hij heet toch Wesley?quote:Op woensdag 20 mei 2009 13:45 schreef Shitney het volgende:
Niks al weken uit, Yolanthe doet een Xander
Je zet je geloofwaardigheid wel heel erg op het spel als je eerst een persbericht uit doet gaan dat de relatie "in goed overleg" verbroken is (was simpelweg damage control ivm het opgedoken filmpje) en vervolgens nog een persbericht de deur uitdoet dat het geen hoax is..... als het dat uiteindelijk wel blijkt te zijn.quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Mwahhhh. Ik zou als manager niet de hoax gaan ontkennen en dat het dan later dan toch wel een grap blijkt te zijn hoor. Dan is het spelletje toch gewoon over en gaan we er met zijn allen om lachen?
Daar ziet het wel naar uit..... Het is meer een knuffel van iemand die het eigenlijk nog niet wil weten en nog hoopt dat het wel goed komt dan een "normaal" afscheid als ze nog wel wat zouden hebben.quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:14 schreef IkWilbert het volgende:
Afscheidszoen?
http://www.telegraaf.nl/p(...)uffelen__.html?p=1,2
quote:Op woensdag 20 mei 2009 14:14 schreef IkWilbert het volgende:
Afscheidszoen?
http://www.telegraaf.nl/p(...)uffelen__.html?p=1,2
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |