Ze melken het uit door het over 3 dagen te spreiden... tellertjes op nul en dan mogen we weer....quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:09 schreef belinea het volgende:
Ow is het maar tot morgen stemmen, gaat er morgen dan al iemand uit, ik dacht dat dat donderdag zou gebeuren
Ik kijk niet veel meer naar die onzin, dus zou kunnen dat ik wat gemist heb ja.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:11 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Zeker de flappentapper van gisteren gemist.
Daar vind ik niks mis mee. Ik vind het juist wel leuk, 3 dagen die spanning en actie.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:15 schreef akveor het volgende:
[..]
Ze melken het uit door het over 3 dagen te spreiden... tellertjes op nul en dan mogen we weer....
Wat een onaardige reactiequote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:13 schreef akveor het volgende:
[..]
Bikkelhard deze fase IV. Nou laten we maar hopen dat ze die kip niet door d'r strot kan krijgen.
Zo'n Bart gaat natuurlijk ook af als een gieter. Eerst een zéééér grondige inspectie en dan gaan ze puzzelen.![]()
Een rustpuntje inbouwen is natuurlijk okay. Maar dit is wel een beetje vreemd. Gisteren waren ze ook al bang voor die exitfuck. Doodsbang dat iemand het zou opgeven. Nee kiezen ze liever voor een oneerlijke oplossing. Ik ben ook benieuwd wie ze dan in gedachten hadden. Dat deze 4 moeten blijven is duidelijk. Het gaat waarschijnlijk om de poen te verdienen aan de uitgebrachte stemmen. Er worden concessies gedaan aan het format.
Dat doen ze dan weer wel goedquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:15 schreef akveor het volgende:
[..]
Ze melken het uit door het over 3 dagen te spreiden... tellertjes op nul en dan mogen we weer....
Het was om BQ een beetje te stangen....quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:18 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wat een onaardige reactie
Had ik niet verwacht van jou, dacht dat jij objectief was.
Was niks voor Amber geweest, met dat huidjequote:
kloptquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:21 schreef Pek het volgende:
[..]
Was niks voor Amber geweest, met dat huidje
Ik vind dat wel een storend element. Degene met de dikste portemonaie in de achterban wint. Of iig de bunkeraar met degene in de achterban die er de meeste credits aan wil spenderen. Dus het is duidelijk dat de kijker Danny bepaalt wie de winnares gaat zijn. Alleen al om die reden, stem ik niet op de bunkeraars.quote:
Nou spanning zal het niet worden, want de uitslag zien wij al op de site.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:22 schreef Laysa het volgende:
aah heel de dag weg geweest en niets gemist...en lees dat ik vanavond ook weg kanen vanaf morgen valllen de poppetjes
...3 avonden met spanning....betersss
Als er een volgende bunker zou komen, kijk ik zeker niet, want al die onzin wat we nu zien, heb ik ook spijt van al het haar op mijn hoofd dat ik betaald heb, als ik gratis kan kijken de volgende keer, dan denk ik er nog ff over na.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:24 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Voor een volgende bunker zou er een reëler beeld ontstaan, wanneer er een max wordt gesteld aan het aantal + of - stemmen, die er per dag kunnen worden gegeven door 1 persoon.
Dan moeten ze nog een exit organiseren. Die scoren financieel het bestquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:13 schreef akveor het volgende:
Het gaat waarschijnlijk om de poen te verdienen aan de uitgebrachte stemmen. Er worden concessies gedaan aan het format.
Gratis kijken, was ook nu al mogelijk. Maar het als kijker werkelijk meebeslissen, is nu aan die enkeling gegeven die er het meeste geld aan uit wil geven.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:27 schreef belinea het volgende:
[..]
Als er een volgende bunker zou komen, kijk ik zeker niet, want al die onzin wat we nu zien, heb ik ook spijt van al het haar op mijn hoofd dat ik betaald heb, als ik gratis kan kijken de volgende keer, dan denk ik er nog ff over na.
Ik weet eigenlijk ook niet zo goed wat voor oplossing je daarvoor kan bedenken. Dat ze ziekjes is is wel duidelijk. Het rusten is voor iedereen ook wel even goed geweest maar het spel moet natuurlijk wel door. En dat ze moet blijven voor de 3 stemrondes is inmiddels wel duidelijk lijkt me.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:25 schreef Pek het volgende:
Wat ziet ze eruit, de arme scheet![]()
[ afbeelding ]
Dat roze neusje![]()
Dat is een zwakte in het format, De actie van Danny heeft dat heel duidelijk aangetoond.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:24 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ik vind dat wel een storend element. Degene met de dikste portemonaie in de achterban wint. Of iig de bunkeraar met degene in de achterban die er de meeste credits aan wil spenderen. Dus het is duidelijk dat de kijker Danny bepaalt wie de winnares gaat zijn. Alleen al om die reden, stem ik niet op de bunkeraars.
Dat zou commerciële zelfmoord zijn.quote:Voor een volgende bunker zou er een reëler beeld ontstaan, wanneer er een max wordt gesteld aan het aantal + of - stemmen, die er per dag kunnen worden gegeven door 1 persoon.
Ja ik weet het, maar ik kwam er te laat achter.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:29 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Gratis kijken, was ook nu al mogelijk.
Dat opperde ik gisteren ook nog. Dat genereert geld en gegarandeerd spannende streams.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan moeten ze nog een exit organiseren. Die scoren financieel het best
Ja, is eigenlijk ook wel logisch... dat we bevestigen of de winnaar ook wel echt de winnaar is....quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan moeten ze nog een exit organiseren. Die scoren financieel het best
Bedoel ik, de flappentapper.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dan moeten ze nog een exit organiseren. Die scoren financieel het best
Ik denk eerder dat Danny die commerciële moord heeft gepleegd. Ik ben vast niet de enige, die het stemmen op welke bunkeraar sindsdien als zinloos beschouwt.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:30 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat is een zwakte in het format, De actie van Danny heeft dat heel duidelijk aangetoond.
[..]
Dat zou commerciële zelfmoord zijn.
Je bedoelt in dit geval de flappenHapper....quote:
Mooie cap.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:25 schreef Pek het volgende:
Wat ziet ze eruit, de arme scheet![]()
[ afbeelding ]
Dat roze neusje![]()
precies we weten al dat marielin gaat winnen, ze mag Danny wel héél dankbaar zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:24 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ik vind dat wel een storend element. Degene met de dikste portemonaie in de achterban wint. Of iig de bunkeraar met degene in de achterban die er de meeste credits aan wil spenderen. Dus het is duidelijk dat de kijker Danny bepaalt wie de winnares gaat zijn. Alleen al om die reden, stem ik niet op de bunkeraars.
Voor een volgende bunker zou er een reëler beeld ontstaan, wanneer er een max wordt gesteld aan het aantal + of - stemmen, die er per dag kunnen worden gegeven door 1 persoon.
Nuh... twee weken daarvoor al...quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:33 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat Danny die commerciële moord heeft gepleegd. Ik ben vast niet de enige, die het stemmen op welke bunkeraar sindsdien als zinloos beschouwt.
Hoe kun je nóg een exit organiseren dan? Er zijn maar 4 bewoners..quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:31 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat opperde ik gisteren ook nog. Dat genereert geld en gegarandeerd spannende streams.
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:35 schreef snetje het volgende:
zou lachen zijn als ze terugkomen en de puzzel weg is ... een lekkere dikke vette braadkip op tafel staat te pronken met een briefje waarop staat : puzzel opdracht niet gehaald! kijken mag! aanraken niet! ...
volgende opdracht erin van Woepsje ... 4 puzzels van 50 stukjes en ieder voor zich...
kan diegene alsnog een kippenpoot verdienen ...
Kom op zeg, niet zo fatalistisch hoor.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:35 schreef moha het volgende:
[..]
precies we weten al dat marielin gaat winnen, ze mag Danny wel héél dankbaar zijnik stem ook niet meer, heeft toch geen nut
Waarom? Hij komt er voor uit, een ander kan precies hetzelfde doen, maar zegt het niet.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:33 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat Danny die commerciële moord heeft gepleegd. Ik ben vast niet de enige, die het stemmen op welke bunkeraar sindsdien als zinloos beschouwt.
Ik denk dat velen de rol van Danny overschatten. Hij stemt flink en fors, maar er is toch, uitgaande van 22 cent per stem, voor ongeveer ¤ 17.000 euro gestemd op overlevers. Dat heeft hij echt niet alleen gedaan.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:33 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat Danny die commerciële moord heeft gepleegd. Ik ben vast niet de enige, die het stemmen op welke bunkeraar sindsdien als zinloos beschouwt.
van vier naar drie, van drie naar twee, van twee naar de winnaar.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:36 schreef Gert het volgende:
[..]
Hoe kun je nóg een exit organiseren dan? Er zijn maar 4 bewoners..
Vanavond nog een exit?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:36 schreef Gert het volgende:
[..]
Hoe kun je nóg een exit organiseren dan? Er zijn maar 4 bewoners..
Nadat je hebt gezien dat Danny er honderden euri tegenaan smijt om alleen zijn gelijk te behalen?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Kom op zeg, niet zo fatalistisch hoor.
Eline heeft ook een achterban hoor, vlak die niet uit.
Dus gewoon blijven stemmen luitjesalle beetjes helpen.
En hoeveel "Danny's" denk jij dat er zijn? Op Fok! is hij iig de enige, ik zie niemand anders zo gek worden om een "maandsalaris" er tegenaan te smijten.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:38 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Waarom? Hij komt er voor uit, een ander kan precies hetzelfde doen, maar zegt het niet.
Het systeem is gewoon vreemd en not my cup of tea.
Ze kunnen het beter "Give Me The Money" noemen. Hoemeer Danny's hoe prachtiger ze het vinden (alleen moeten ze vervolgens hun mond houden). Je kunt niet eenmaal alles hebben, zoveel mogelijk geld willen verdienen en ook nog een eerlijk systeem blijven presenteren.
Zou het mogelijk zijn, allebei?????
Er komen toch nog drie exits.Morgen,donderdag en vrijdag.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:39 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
van vier naar drie, van drie naar twee, van twee naar de winnaar.
Onmogelijk in z'n eentje, werkelijk onmogelijk, tenzij hij de hypotheek op z'n huis omhoog gaat gooien, ál z'n spaargeld er doorheen gaat jassen of de kas van Fok! gaat plunderen. En zo dom is hij vast nietquote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:42 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Nadat je hebt gezien dat Danny er honderden euri tegenaan smijt om alleen zijn gelijk te behalen?![]()
Dat gelijk gaat hij op precies dezelfde manier weer behalen om de winnares te bepalen. No doubts about that!
Ik was iig al niet de enige die hierdoor al niet meer stemt. Het wordt dus steeds gemakkelijker in zijn eentjequote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Onmogelijk in z'n eentje, werkelijk onmogelijk, tenzij hij de hypotheek op z'n huis omhoog gaat gooien, ál z'n spaargeld er doorheen gaat jassen of de kas van Fok! gaat plunderen. En zo dom is hij vast niet
Ja, van vier naar drie, van drie naar twee, van twee naar de winnaar.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:44 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Er komen toch nog drie exits.Morgen,donderdag en vrijdag.
Joh... er zijn er al 3...quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:39 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
van vier naar drie, van drie naar twee, van twee naar de winnaar.
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Fuck ja, ik telde Bart mee, die loopt ook in zo'n groen pakje
Zie de antwoorden hierna. Met vier bewoners kun je nog twee exits en een finale houden. Meer zit er niet in.quote:
Alleen door de wetenschap dat ze morgen weer mag roken redt Marelin dit. Ze hadden haar beter in het ongewisse kunnen laten, nu heeft ze een doel.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:47 schreef snetje het volgende:
Marilien heeft het er steeds over dat ze om 14.00 weer een sigaret mag roken .... terwijl de opdracht om 16.00 pas voorbij is ... staat de tijd bij hun nog verkeerd op de pc?
Tot nu toe max ¤700,- per overlever per stemronde?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:44 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Onmogelijk in z'n eentje, werkelijk onmogelijk, tenzij hij de hypotheek op z'n huis omhoog gaat gooien, ál z'n spaargeld er doorheen gaat jassen of de kas van Fok! gaat plunderen. En zo dom is hij vast niet
En juist die had ik wel weg willen stemmen...quote:Op dinsdag 19 mei 2009 18:48 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Fuck ja, ik telde Bart mee, die loopt ook in zo'n groen pakje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |