Netjes, waar komt ie vandaan?quote:Op woensdag 1 juli 2009 15:13 schreef Electric_Wizard het volgende:
Laatste jeans aankoop:
[ afbeelding ]
Netjes, wat heb je er voor betaald? En heb je een foto dat je hem draagt?quote:Op woensdag 1 juli 2009 15:13 schreef Electric_Wizard het volgende:
Laatste jeans aankoop:
[ afbeelding ]
Die broek is echt tofquote:Op woensdag 24 juni 2009 20:52 schreef kortsluiting87 het volgende:
Superfine Sly Studds Jeans
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
180 en nee sorry, geen aan de aars-pic.quote:Op donderdag 2 juli 2009 13:08 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Netjes, wat heb je er voor betaald? En heb je een foto dat je hem draagt?
nice, hoevaak gewassen?quote:Op woensdag 1 juli 2009 15:08 schreef Azaron het volgende:
Op verzoek van unioz :p
APC new standards van ongeveer 1.5 jaar oud.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze lijken een beetje licht door de foto maar in het echt zijn de donkere stukken een stuk donkerder, geeft wat mooier contrast imo.
Hmm zit te denken zal ik em gewoon vekropen op fok ofzo... tis echt een hele mooie jean met een hele mooie (classic) blauwe kleur.. alleen ik vind em toch net ietsjes strakker dan mijn normale broeken...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 13:25 schreef bear87 het volgende:
Wat je eraan kan doen is hem een paar dagen achter elkaar dragen, dan loopt het wat uit...
Je kan hem ook nat maken en dan aantrekken, schijnt ook wat te rekken dan.
Volgens mij welquote:Op woensdag 8 juli 2009 17:23 schreef SunBoom het volgende:
En die zakken lopen in een punt? Die is ugly man, sorry.
Dat is meestal zo bij spijkerbroeken vrindquote:Op woensdag 8 juli 2009 17:23 schreef SunBoom het volgende:
En die zakken lopen in een punt? Die is ugly man, sorry.
quote:Op woensdag 8 juli 2009 18:06 schreef unioz het volgende:
ik dacht eerder aan zo'n gare levi's red broek
Maar zo'n broek hoor je niet te dragen (tenzij je bassie heet ofzo)quote:Op woensdag 8 juli 2009 18:14 schreef nout72 het volgende:
Ah ja, dat klopt, die heeft ze ook ja
[ afbeelding ]
levi's red is heel wat anders dan gewone levi's (net zoals veel andere levi's sub-brands) qua designquote:
Nee, het is de 511quote:Op woensdag 8 juli 2009 17:51 schreef nout72 het volgende:
Dat moet de 504 zijn, de zakken lopen bij dit model puntiger uit dan bij andere Levi's modellen, inderdaad een V.
Maar je hebt 2 typen V-zakken: hele grote lange zakken en het normale formaat zak (waar ik een 504 van bezit)
Normaal:
[ afbeelding ]
Lang:
[ afbeelding ]
Ik vind die grote zakken ook niet zo mooi, maar ik heb het nog niemand zien dragen, je moet er denk ik het type voor zijn?
Lekker los gaan op een Sometquote:Op zondag 12 juli 2009 18:35 schreef unioz het volgende:
interessant artikel over denim in japan:
http://denimnews.blogspot(...)erstar-in-japan.html
Heb hem zelf niet, maar ik ken 8IL wel. Dat is voor Diesel begrippen best een dik / stug materiaal wat ongetwijfeld een stuk minder soepel valt dan je 8SVquote:Op woensdag 15 juli 2009 02:07 schreef JaapTrekhaak het volgende:
Iemand de Diesel Poiak 008IL jeans al gekocht ( http://www.jeansonline.nl/diesel-jeans-poiak-008il-p-5240.html )?
Hoe valt de maat ten opzichte van de Poiak 008SV?
eerst een foto, dan praten we verderquote:Op woensdag 15 juli 2009 02:30 schreef ratatat het volgende:
[..]
Al is die van mij natuurlijk een stuk mooier![]()
Ik vind ze juist echt lelijk die fades lijken rechtstreeks uit de zeeman te komen.quote:Op zondag 12 juli 2009 17:59 schreef nout72 het volgende:
Ik heb ontdekt dat de pre-washed Levi's jeans in Japan echt veel mooier zijn dan hier en in de VS.
De fadingen zien er heel authentiek uit, echt veel echter dan alle pre-washed jeans die ik bij andere merken als Nudie, Diesel en Replay en ook Japanse merken als Edwin en PRPS heb gezien.
En ze zijn niet eens onbetaalbaar, omgerekend 120 euro, goedkoper dan Nudie en Diesel in Japan.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh en dit zijn echt Levi's, geen dure onbetaalbare Levi's replica's van het Japanse merk Sugarcane
Ik heb hem vanmiddag besteld, dus als je even geduld heb kan ik het je vertellen, heb de 008SV namelijk ook in de kast liggen..quote:Op woensdag 15 juli 2009 02:07 schreef JaapTrekhaak het volgende:
Iemand de Diesel Poiak 008IL jeans al gekocht ( http://www.jeansonline.nl/diesel-jeans-poiak-008il-p-5240.html )?
Hoe valt de maat ten opzichte van de Poiak 008SV?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |