Jaloers dat een oudere man er beter uit ziet dan jij er ooit uit zult zien?quote:Op maandag 18 mei 2009 20:47 schreef Japsnars het volgende:
[..]
[..]
Het gaat hier dus om 19 (die 1 plus een omgedraaide zes ja) jaar verschil![]()
Tevens betreft het in dit geval een 20/21 jarige die valt op iemand van 40/46![]()
mompelt iets over een gold digger
Ieder zijn eigen smaak. Dat smerige snorretje, die sik en zijn haar zijn gewoon natquote:Op maandag 18 mei 2009 22:33 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Jaloers dat een oudere man er beter uit ziet dan jij er ooit uit zult zien?Gvd zeg, al die 16-jarige knulletjes die op Angelina Jolie geilen, dat mag zeker wel?
Jaaaaaah!quote:
Dus met een afwijkende mening heb je hier op FOK! sowieso geen recht van spreken? En het betreffende topic is echt doodnormaal, zonder 'rare mening' o.i.d., geen enkele reden om deze te sluiten.quote:Op maandag 18 mei 2009 22:43 schreef mirved het volgende:
Als iemand anders het topic had geopend zou ik diegene gelijk geven. Maar sinds TS altijd topics gaat verneuken als iets niet haar mening is of ze niet met argumenten gelijk kan krijgen vind ik het juist dat ook al haar topics verneukt worden. Bovendien opent TS altijd topics met een rare en tegendraadse mening. Wat altijd alleen maar overkomt als provocerend gedrag. Dus in haar geval is het moderatie beleid prima.
Ik wist gewoon dat welke vrouw ik daar ook neer zou zetten, alle FOK!kers haar sowieso lelijk zouden vindenquote:Op maandag 18 mei 2009 22:46 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ieder zijn eigen smaak. Dat smerige snorretje, die sik en zijn haar zijn gewoon natGladde boy
![]()
En Angelina Jolie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |