Dat zijn de demo's voor A Ghost Is Born.quote:Op maandag 9 november 2009 13:53 schreef Beregd het volgende:
Ik heb in NY "the wilco book" gekocht! Leuk hebbeding, en er zit ook een album bij.
Fuck yeah. Die solo op Lowlands was GE-WEL-DIG!quote:Op zondag 8 november 2009 22:58 schreef Norrage het volgende:
Afgaande op het lowlands optreden kan ik er wel mee inkomen
Hoogtepunt! Nico Dijkshoorn beschreef dat moment nog mooi in zijn artikel in OOR.quote:Op maandag 9 november 2009 15:11 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Fuck yeah. Die solo op Lowlands was GE-WEL-DIG!
citaat?quote:Op maandag 9 november 2009 16:07 schreef BUG80 het volgende:
[..]
Hoogtepunt! Nico Dijkshoorn beschreef dat moment nog mooi in zijn artikel in OOR.
Ik vrees dat ik die OOR niet meer heb liggen (iemand anders misschien wel?). Zal even kijken. Het kwam er op neer dat hij er niet zoveel aan vond (Nico is een kei in het "stijlvol" afkraken van bandjes) maar dat het hele weekend toch nog goed kwam toen hij Wilco had gezien. Daarbij beschreef hij de gitaarsolo als de climax van het optreden, weet niet zeker of hij expliciet vermelde dat het om Impossible Germany ging, maar dat kan niet missen. Hij beschreef het zo dat je het weer helemaal voor je zag en hoorde, prachtig.quote:
ik heb ze gesuggereerd om in Eindhoven als toegift een paar covers van The Replacements te spelen.quote:Op vrijdag 6 november 2009 22:22 schreef BUG80 het volgende:
Op Wilcoworld.net kun je een song aanvragen voor de show in Paradiso. Mijn stem is naar "Impossible Germany" gegaan.
Wow ja, wat was het goed. Ik hoopte ook op Passenger Side, en hupakee, die kwam. Can't Stand It ook geniaal. En er was een hoop geniaal zeg! Wat is Walken ook een cool nummer, en wow...Bull Black Nova dan...En dan die tweede toegift met Voodoo en Mondayquote:Op dinsdag 17 november 2009 02:24 schreef webfreak het volgende:
Fucking lekker!! Zelfs nog beter dan de vorige keer Paradiso (2007).
Maarliefst 6 nummers van Yankee Hotel Foxtrot, woohoo!
Veel verrassingen in de set met maarliefst 2 van mijn verzoekjes: Can't Stand It en Passenger Side!!!
Morgen weer.
Poor Places natuurlijk! Die was ook zoooo mooi.quote:Op dinsdag 17 november 2009 10:05 schreef Norrage het volgende:
En 6 nummers Yankee?? Ik telde er 5? I Want To Break Your Heart, Jesus, Ashes, Heavy Metal Drummer, I'm The Man Who Loves You en dan?
quote:1. Ashes Of American Flags
2. Remember The Mountain Bed
3. Company In My Back
4. Bull Black Nova
5. You Are My Face
6. I Am Trying To Break Your Heart
7. One Wing
8. A Shot In The Arm
9. Side With The Seeds
10. Deeper Down
11. Impossible Germany
12. Passenger Side
13. Handshake Drugs
14. Sonny Feeling
15. Jesus, Etc.
16. Can't Stand It
17. Hate It Here
18. Theologians
19. Walken
20. I'm The Man Who Loves You
Toegift 1:
21. You Never Know
22. Heavy Metal Drummer
23. Via Chicago
24. Poor Places
25. Spiders (Kidsmoke)
Toegift 2:
26. Monday Monday
27. Hoodoo Voodoo
Toch een heel verschil trouwens, als je 't vergelijkt met de vorige keer Paradiso.quote:
quote:31 Mei 2007 - Paradiso
1. Either Way
2. You Are My Face
3. I Am Trying To Break Your Heart
4. Handshake Drugs
5. War On War
6. Impossible Germany
7. Sky Blue Sky
8. At Least That's What You Said
9. A Shot In The Arm
10. Side With The Seeds
11. Via Chicago
12. Shake It Off
13. Jesus, Etc.
14. Walken
15. I'm The Man Who Loves You
16. Hummingbird
Encore 1:
17. On And On And On
18. Pot Kettle Black
19. Poor Places
20. Spiders (Kidsmoke)
Encore 2:
21. Misunderstood
22. The Late Greats
23. I'm A Wheel
Ohja!! Herkende dat nummer niet meteen, en het was aan het eind...Errug goed jaquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:00 schreef webfreak het volgende:
[..]
Poor Places natuurlijk! Die was ook zoooo mooi.
Ja, dat doen ze vaker. Als ze tijd hebben tenminste. Soms is de 2e toegift langer dan de 1e, dan weer andersom.quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:21 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ohja!! Herkende dat nummer niet meteen, en het was aan het eind...Errug goed ja
Enne, is het gebruikelijk dat ze 2 encores doen dus? Ik had het niet verwacht, kwam voor mij als een verrassing, maar er gingen om me heen best wel wat mensjes weg...
Vooral over drugs, en over Dutch Dope Pie dat wij waarschijnlijk beter zouden kennen dan zijquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:34 schreef -Dries- het volgende:
Tweedy interactief? Dus hij praatte gewoon enzo? Wow!
Hij was niet zo vol spraakwater als op zijn solo-DVD (daar zitten wat hilariche momenten tussenquote:Op dinsdag 17 november 2009 11:34 schreef -Dries- het volgende:
Tweedy interactief? Dus hij praatte gewoon enzo? Wow!
Hotels zat in Amsterdam toch? Wat is er nou belangrijker?quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:56 schreef ralfseltje het volgende:
Godver, ik wil nog een keer. Moest weg tijdens Spiders om de trein te halen, dat deed echt even pijn.
Ik had nog wel de laatste trein, maar...epic fail @ NS, once again..We hebben er 3 uur over gedaan (naar Delft)quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:56 schreef ralfseltje het volgende:
Godver, ik wil nog een keer. Moest weg tijdens Spiders om de trein te halen, dat deed echt even pijn. Gelukkig nog een keer die geile gitaarrif gehoord in dat nummer. Iemand nog een kaartje over voor vanavond?
Hmmm, ik heb rustig nog wat biertjes gedronken... Om 0:45 de nachttrein gepakt, en die was rond 1:45 in Delft.quote:Op dinsdag 17 november 2009 12:16 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik had nog wel de laatste trein, maar...epic fail @ NS, once again..We hebben er 3 uur over gedaan (naar Delft)
Voor Wilco hetzelfde. Zij speelden er één keer eerder, in 1997!quote:Op dinsdag 17 november 2009 12:38 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
ik ben al nieuwsgierig naar vanavond.
Niet alleen naar Wilco, maar ook naar De Effenaar waar ik voor het laatst zo'n beetje midden jaren '90 was. Toen het nog een mooie oude afgetrapte warme textielfabriek was![]()
Voor een voorprogramma (wat normaal gewoon kut hoort te zijn), klinkt het heel aardig zelfs! Finse band, beetje Wilco-achtig soms. Zeker niet storend in elk geval.quote:Is het voorprogramma (The Latebirds) trouwens nog wat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |