Zodra een topic de legitimatie van een klacht kwijtraakt, wordt het puur gepost om een grap te maken. Dan verliest een topic z'n charme. Daarnaast zou ik het imago krijgen van een herzenloze grappenmaker; een imago dat ik mij niet wil aanmeten, omdat er wel degelijk een serieuze ondertoon in zit. In dit geval het ergerlijke fluiten op straat van somige personen waar de discussie ongetwijfeld op gekomen zou zijn. Daarnaast zit er een subtiele verwijzing in naar de eveneens serieuze klacht Graffiti en Graffitispuiters (met PAINTS!!!)quote:Op dinsdag 12 mei 2009 23:55 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Waarom open je het überhaupt? Post dat soort shizzle in ONZ dan.
Je topic blijft dicht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ga weg
quote:Op woensdag 13 mei 2009 00:03 schreef Nikmans het volgende:
Ensaf is tof en zijn topics ook maar helaas heeft Bio gelijk, gein is leuk maar het was lastig er een klacht in te vinden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.¿sɐʍ puǝǝ uǝǝ ʞı sןɐ uǝzǝן ʞoo ʇɥɔıɹǝq ʇıp ǝɾ noZ
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.¿sɐʍ puǝǝ uǝǝ ʞı sןɐ uǝzǝן ʞoo ʇɥɔıɹǝq ʇıp ǝɾ noZ
Omdat het prima zou passen in B&H. En je bent nu in KLB.quote:Op woensdag 13 mei 2009 12:27 schreef wise het volgende:
"ik zou haar wel geven" :r
waarom wordt deze gesloten. Leuk dat plaatje op het eindmaar das geen reden
De klacht ging over wat er in de TT staat. Dat ik daar plaatjes bij post om kracht bij te geven is logisch. Misschien had ik er dan maar 1 neer moeten zetten. Maar om het topic te sluiten en dan zo raar plaatje op het eind zonder een rede van sluitenquote:Op woensdag 13 mei 2009 12:30 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Omdat het prima zou passen in B&H. En je bent nu in KLB.
Topic gaat over een achterlijke uitspraak van een user. Onderwerp geeft bagger en daar komt bij dat hier al vaker topics over geweest zijn die de moeite niet waard waren.quote:Op woensdag 13 mei 2009 12:34 schreef wise het volgende:
[..]
De klacht ging over wat er in de TT staat. Dat ik daar plaatjes bij post om kracht bij te geven is logisch. Misschien had ik er dan maar 1 neer moeten zetten. Maar om het topic te sluiten en dan zo raar plaatje op het eind zonder een rede van sluiten.
Haal dan maar alle plaatjes weg en laat er 1 staan.
ok, duidelijk. Aan deze uitleg heb ik watquote:Op woensdag 13 mei 2009 12:43 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Topic gaat over een achterlijke uitspraak van een user. Onderwerp geeft bagger en daar komt bij dat hier al vaker topics over geweest zijn die de moeite niet waard waren.
Ik zag 'm bij de FiPo al en was toen al aan het overwegen te slotten. Maar hey, een topic kan alle kanten op, deze de richting dus op zoals we/ik al dacht.
al gezien jaquote:
quote:Op woensdag 13 mei 2009 10:00 schreef Adelante het volgende:
Is een [ENSAF] topic geen idee voor al zijn avonturenKan ie iedere dag een nieuwe paint in kwijt en de topic list stroomt niet vol met al die topics (ik vind ze nl wel tof
).
Niks mis met gezond eten, toch? Je zou het zelf eens moeten proberen.quote:
heeft bio in gepost, dus hij zal m wel in de gaten houden en n reden hebben gehad m niet dicht te stoppenquote:
Zijn eetgedrag interfereert met zijn modkwaliteiten.quote:Op woensdag 13 mei 2009 20:56 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
heeft bio in gepost, dus hij zal m wel in de gaten houden en n reden hebben gehad m niet dicht te stoppen
Pff.quote:Op woensdag 13 mei 2009 20:56 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
heeft bio in gepost, dus hij zal m wel in de gaten houden en n reden hebben gehad m niet dicht te stoppen
simpel, dat is muziekbashtopic nummer zoveelquote:Op woensdag 13 mei 2009 20:59 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Pff.Leg me eens uit waarom dat topic van Biels, met goed geformuleerde klacht, dicht moest en dit achterlijke topic (dat door de TS zelf niet eens serieus genomen wordt) open mag blijven.
Nee, dat 'gezond eten'-topic is origineel en hoogstaand.quote:Op woensdag 13 mei 2009 21:02 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
simpel, dat is muziekbashtopic nummer zoveel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |