Biehiet moest alleen me bed in.quote:
Je ouders zouden die ipod van je af moeten pakkenquote:
Whehe, dat ben ik!quote:
Nee.quote:Op zondag 10 mei 2009 00:37 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Je ouders zouden die ipod van je af moeten pakken
Wtf, echt?quote:
Dat krijg je als je zoekt op "mist een chromosoompje"quote:Op zondag 10 mei 2009 00:41 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Wtf, echt?
Zou wel hendig toevallig zijn als ik een willekeurig plaatje op internet zoek voor in jouw topic te posten en het blijkt dat jij dat werkelijk bent [ afbeelding ]
Dat ben ik serieus! Ik ben een downtje.quote:Op zondag 10 mei 2009 00:41 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Wtf, echt?
Zou wel hendig toevallig zijn als ik een willekeurig plaatje op internet zoek voor in jouw topic te posten en het blijkt dat jij dat werkelijk bent [ afbeelding ]
Wow haha XD wel erg toevallig dan!quote:Op zondag 10 mei 2009 00:43 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Dat ben ik serieus! Ik ben een downtje.
Ja! Ik ben gewoon beroemd.quote:
Hey trouwens, ik zal je eens een verhaal vertellen:quote:
Dat einde is wel erg liev.quote:Op zondag 10 mei 2009 00:56 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Hey trouwens, ik zal je eens een verhaal vertellen:
Het ging zo:
Vorig jaar ging ik met mijn ouders naar Bulgarije en nam mijn camera mee.
Toen liep ik zo door een stad heen, best druk enzo en toen ineens zag ik een man bloemkolen verkopen en ik dacht nog bij mezelf: hier klopt iets niet.
En inderdaad, het klopte GODVERDOMME NIET!!!!!!!!!!
Er was iets met die bloemkolen, ik kon niet goed zien wat, want ik stond er tever af
Opeens zag ik het. Het waren namelijk geen bloemkolen maar broccoli's.
Hoewel ik Broccoli's boven bloemkolen prefereer, liep ik toch op deze door-de-modder-getrokken gluiperd af en vroeg hem wat dit te betekenen had.
Hij beantwoordde mijn vraag met: hoe bedoel je? Ik sta hier gewoon mijn ding te doen
Ik keek hem ff doordringend aan en kwam met mijn al eerder gevatte conclusie: jij beweert dat je bloemkolen verkoopt. Dat staat immers op dat bord daar. Maar wat JIJ verkoopt zijn GODVERDOMME broccoli's!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hij keek me vol ongeloof aan en keek naar de 2 broccoli's die hij nog steeds in zijn handen vast had. Zijn onderlip begon te trillen en hij kreeg tranen in zijn ogen.
'Ich habe es nicht gewusst!!' riep hij en hij barstte in tranen uit. De arme kerel. Het was immer nooit mijn doel geweest om hem pijn te doen.
Na zijn huilbui troostte ik hem met het feit dat iedereen fouten kan maken en verwees hem naar het foutje dat porche1 op Fok! maakte doen hij Neo-Mullen aanzag voor -SG-. Hij moest lachen en riep wat een ongelofelijke domme fout dat was
Hij ging met me mee naar mijn hotel waar ik verbleef en ik heb hem die avond flink anaal vernederd
[ afbeelding ]
Ik moet toch vertellen waar ik was? Anders denken ze "Huuuquote:Op woensdag 20 mei 2009 00:27 schreef Jojoortje het volgende:
Hoerenkick.
Paul.quote:Op woensdag 20 mei 2009 00:30 schreef LudoSanders het volgende:
Who gives a fuck?
Vroeger toen ik me eerste nacht baggerquote:Op woensdag 20 mei 2009 01:05 schreef LudoSanders het volgende:
Waar is de tijd gebleven dat er nog wat viel te beleven op FOK! gedurende dit tijdstip?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |