quote:Op dinsdag 12 mei 2009 18:21 schreef lcicle het volgende:
Mooi Tessie en Chell! Goeie scherpe foto'sDaar komt vast een prachtige baby uit!
Jullie waren dus met z'n tweetjes..? Ben wel heel benieuwd hoe jullie de foto met de muisjes gemaakt hebben haha
hij is echt leukquote:Op woensdag 13 mei 2009 13:54 schreef huuphuup het volgende:
Thanks![]()
Vick, die heb k samen met Reinhilde uitgezochtbij de H&M
Haha die heeft ze vast ook welquote:Op woensdag 13 mei 2009 15:30 schreef pinquit het volgende:
Hey Huup, wat mooien wat een leuke kleren! WHAHA ik schreef kerel
![]()
Bij een ander wel, maar bij mezelf juist niet. Ik vind dat ik er bloot gewoon uitzie alsof ik teveel tompoucen heb gegeten.quote:Op woensdag 13 mei 2009 15:47 schreef Ca.ra het volgende:
Hebben jullie dat nou ook, dat je een blote buik er veel zwangerderderder uit vind zien dan eentje met kleren aan? Of nouja niet zwangerder maar boller zeg maar.
Heb ik dus ook! Ik noem het 'de deuk'quote:Op woensdag 13 mei 2009 15:56 schreef Ca.ra het volgende:
Ik heb nog steeds een randje waar mijn taille hoort te zitten, en dus een soort 'bovenbuik' en 'onderbuik', niet zo'n mooi bolletje. Buik met onderkin-effect
Ik vind jullie er allemaal zo mooi zwanger uit zien!
Ik heb dat ook! Ik noem het mijn riggel hahaahaquote:Op woensdag 13 mei 2009 15:56 schreef Ca.ra het volgende:
Ik heb nog steeds een randje waar mijn taille hoort te zitten, en dus een soort 'bovenbuik' en 'onderbuik', niet zo'n mooi bolletje. Buik met onderkin-effect
Ik vind jullie er allemaal zo mooi zwanger uit zien!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |