Hij omzeilt 2 agenten en moet dan nog 500 meter...quote:Op maandag 4 mei 2009 19:41 schreef buachaille het volgende:
[..]
Die animatie maakt heel veel duidelijk. Ten eerste dat de mensen de in de rug geraakt zijn geen kans hadden. Ook wordt duidelijk dat hij toch echt wel probeerde de bus te raken en dat de pers blij mag zijn dat ze nog leven.
Wat jij zegt. Je kon zien dat het hun goed deed.quote:Op maandag 4 mei 2009 20:28 schreef Paaskonijn het volgende:
Het was echt zeer mooi ja, dat 'lachje' van Maxima en dat gezicht van Beatrix je zag dat het haar goed deed. Zeer indrukwekkend.
Een agent op een mountainbike zie je net op tijd bij die naald vandaan fietsen, anders had ie er tussen gezeten.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hij omzeilt 2 agenten en moet dan nog 500 meter...
Die zullen vast wel alarm hebben geslagen mag ik hopen, maar aan de beelden daarna te zien werden ook politie volledig verrast..
Ik vond die foto 2 (en nog een andere foto) wel heel duidelijk weergeven hoe verrast. Vooral die foto van de agent die met de rug naar het drama stond.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hij omzeilt 2 agenten en moet dan nog 500 meter...
Die zullen vast wel alarm hebben geslagen mag ik hopen, maar aan de beelden daarna te zien werden ook politie volledig verrast..
Ik had dat toen ze voor het monument stil stonden: ... er zal nu ineens machinegeweer te horen zijn. De koningin en entourage vallen neer, de duizenden mensen op de Dam rennen in paniek weg ...quote:Op dinsdag 5 mei 2009 01:11 schreef Paaskonijn het volgende:
Ik merkte trouwens wel dat ik steeds met een vreemd gevoel zat te kijken, van 'hopelijk komt er geen auto aangereden'...
Dat zat ik dus ook te denken na het zien van de animatie. Ondanks dat Karst er +- 18 sec. (met 100Km/H / 3,6 = 28 m/s ... 500m / 28 = 18sec) over gedaan heeft tussen de agenten (@ Bosweg) en het parcour, lijkt het mij tijd genoeg voor iig een mobiele oproep/waarschuwing ...quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:27 schreef yvonne het volgende:
Hij omzeilt 2 agenten en moet dan nog 500 meter...
Die zullen vast wel alarm hebben geslagen mag ik hopen, maar aan de beelden daarna te zien werden ook politie volledig verrast..
Als die agenten direct contact hadden met hun collega's in de stoet.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hij omzeilt 2 agenten en moet dan nog 500 meter...
Die zullen vast wel alarm hebben geslagen mag ik hopen, maar aan de beelden daarna te zien werden ook politie volledig verrast..
Verschilllende situaties.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 01:20 schreef Bolkesteijn het volgende:
Goed beveiligen hoeft dus helemaal niet zo'n drama te zijn, het kan prima hand in hand gaan met de feestelijkheden, of zoals vandaag met een serieuze herdenking.
Jawel hoor.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:43 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Verschilllende situaties.
In Amsterdam heb je niet zo'n grote weg waar je makkelijk met de auto kunt komen en een dergelijk grote snelheid op kunt bouwen.
Ja, pas nadat het gebeurde.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:37 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik vond die foto 2 (en nog een andere foto) wel heel duidelijk weergeven hoe verrast. Vooral die foto van de agent die met de rug naar het drama stond.
Alle mensen reageerden geschokt terwijl die agent nog niets doorhad. Moet ik wel zeggen dat enkelen enorm snel reageerden. Aan de hand van de beelden te zien dan.
Nou neem ik toch dat dat iedere agent, verkeersregelaar of niet de beschikking heeft over een communicatiemiddel..quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:41 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Als die agenten direct contact hadden met hun collega's in de stoet.
Het waren "maar" verkeersregelaars die alleen het verkeer tegen hoefden te houden. Grote kans dat ze geen (direct) contact hadden met de rest van de collega's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |