Spuit 11quote:Op zondag 3 mei 2009 18:39 schreef Stephan1237 het volgende:
En het is notabene een jongen die dit heb gezegd dus hij zegt dat jesus homo is
Ik bedenk me wel, spijkers slaan echt wel krom op mijn fallus.quote:Op zondag 3 mei 2009 18:43 schreef Croupouque het volgende:
Hee, een echo.
2 overige contactpersonen? populaire jongenquote:Op zondag 3 mei 2009 18:54 schreef Stephan1237 het volgende:
Plaatje toegevoegd aan startpost en hier
[ link | afbeelding ]
MSN.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:15 schreef Adelante het volgende:
Sowieso, mensen die rare dingen bij hun WLM naam vermelden.
Ja, of een ondertitel hebben. Of een signaturequote:Op zondag 3 mei 2009 19:15 schreef Adelante het volgende:
Sowieso, mensen die rare dingen bij hun WLM naam vermelden.
Oja kut dat was niet cool hè?quote:Op zondag 3 mei 2009 19:12 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Nee je gebruikt Comic Sans MS dus je bent een idioot
Met Helvetica ben je pas tofquote:Op zondag 3 mei 2009 19:21 schreef NeverEatYellowSnow het volgende:
[..]
Oja kut dat was niet cool hè?![]()
*Veranderen*
Die wil ik ook wel eens horen, heb namelijk geen zusquote:Op zondag 3 mei 2009 19:25 schreef Nikmans het volgende:
Ik heb alleen positieve dingen over de zus van TS te melden
quote:Op zondag 3 mei 2009 19:31 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Die wil ik ook wel eens horen, heb namelijk geen zus
[ afbeelding ]
en dat zijn me online contactpersonen de rest is feesten
Spuit elf geeft (ook nog) modder is een uitdrukking in de Nederlandse taal. Het geeft aan dat een (onbeduidend) persoon (ook nog) iets wil zeggen, maar daarin niet serieus wordt genomen, omdat hij iets te berde brengt dat al eerder gezegd is of volkomen evident of logisch gevonden wordt.quote:
Ja.quote:Op zondag 3 mei 2009 23:32 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Spuit elf geeft (ook nog) modder is een uitdrukking in de Nederlandse taal. Het geeft aan dat een (onbeduidend) persoon (ook nog) iets wil zeggen, maar daarin niet serieus wordt genomen, omdat hij iets te berde brengt dat al eerder gezegd is of volkomen evident of logisch gevonden wordt.
De etymologie van deze uitdrukking is niet geheel duidelijk. Vermoedelijk heeft het te maken met het gekkengetal elf. De genoemde spuit is hoogstwaarschijnlijk een brandspuit die vermoedelijk eind negentiende eeuw werd gebruikt als men met tien spuiten een grote uitslaande brand probeerde te bedwingen en wanneer er een elfde werd aangerukt, dan was de stadsgracht waar het water uit werd opgepompt inmiddels al zo zwaar belast dat de elfde spuit misschien voornamelijk modder oppompte.[bro
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |