Dat is één ding dat vast staat.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:58 schreef KaMo het volgende:
[..]
Neehoor, ik moet gewoon een eindje fietsen
Ik wil er effecten uit kunnen halen, gewoon simpele effecten (hoeft niet een effectenbord met 200+ effecten ofzo.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 13:20 schreef Witchfynder het volgende:
"Wat wil je er allemaal mee kunnen?" lijkt mij een voor de hand liggende wedervraag.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:09 schreef The_Dean het volgende:
Voor:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Na:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Fucking gave gitaar man, wat voor een is t er dan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:09 schreef The_Dean het volgende:
Voor:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Na:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Uhu, ik dacht misschien is t het type ofzo, njah, anyways, wreed ding en nog wreder verbouwd. Wat voor muziek maak je dr mee dan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:29 schreef The_Dean het volgende:
Een Samick LP Artist Series Edition. Volgens de headstock
Nja, hij is van Herman [brother52], dus die vragen zal hij straks wel beantwoordenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:36 schreef Zapato het volgende:
[..]
Uhu, ik dacht misschien is t het type ofzo, njah, anyways, wreed ding en nog wreder verbouwd. Wat voor muziek maak je dr mee dan?
OK, prima!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:39 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Nja, hij is van Herman [brother52], dus die vragen zal hij straks wel beantwoorden
Het is inderdaad een Samick Artist series (LP-450 geloof ik).quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:36 schreef Zapato het volgende:
Uhu, ik dacht misschien is t het type ofzo, njah, anyways, wreed ding en nog wreder verbouwd. Wat voor muziek maak je dr mee dan?
.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:00 schreef brother52 het volgende:
[..]
Het is inderdaad een Samick Artist series (LP-450 geloof ik).
Een van de betere Samicks die destijds gemaakt werden voor een belachelijk lage prijs.
Ze werden in dezelfde fabriek gemaakt als Epiphone want die bouwde Samick ook destijds.
Alleen werd er wat meer aandacht besteed aan hun eigen gitaren waardoor ze een stuk beter zijn dan de Epi's uit die periode.
Ik wilde destijds eigenlijk een Epi LP aanschaffen maar deze was gewoon stukken beter.
Ik gebruikte hem voornamelijk voor punk en punkrock maar zal er nu waarschijnlijk ook wel wat metal mee gaan spelen.
Voor rock is het een prima gitaar, met blues heb ik geen idee want dat speel ik bijna nooit.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:13 schreef Zapato het volgende:
Ja heb ff gegoogled en lees inderdaad dat het goede gitaren zijn voor weinig geld, vooral de LP 450 wordt geroemd. Ben zelf ook op zoek naar een nieuwe gitaar maar als enigzins arme student kan ik een echt dure me niet veroorloven. Dit ziet er echter uit als een pareltje, ben alleen benieuwd hoe die speelt en klinkt. Iemand enige ervaring met het spelen van blues/rock op dit ding?
OK, njah, ik hou m in m achterhoofd in ieder geval, vind m echt extreem mooi man, jaloeziequote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:22 schreef brother52 het volgende:
[..]
Voor rock is het een prima gitaar, met blues heb ik geen idee want dat speel ik bijna nooit.
Jezus man!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:36 schreef The_Dean het volgende:
Goede gitaren genoeg te koop
Kwam zelf net tot de schrikbarende conclusie dat zelfs ik niks meer heb staan voor de verkoop
Goeie linkquote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:06 schreef Svyatagor het volgende:
Iemand nog interesse in een (inbouw)koelvriescombinatie?
Gitaristentopic #296: meh.
Hij mag weg voor een vriendenprijsje.
Wat zoek je ongeveer? En wat voor budget?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:01 schreef Zapato het volgende:
Vet, als je een keer iets in de aanbieding hebt moet je maar ff een gil geven.
Oh, oepsquote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:06 schreef Svyatagor het volgende:
Iemand nog interesse in een (inbouw)koelvriescombinatie?
Gitaristentopic #296: meh.
Hij mag weg voor een vriendenprijsje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |