Klopt maar die date was niks dus kwam ze terug.quote:Op woensdag 6 mei 2009 19:59 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Die Jacobien was toch al een keer op date geweest met die Michael van Sixpack?
Als al je vrienden je laten vallen, dan weet je het eigenlijk al: Dan heb je daar zelf ook aardig de hand in gehad. Alle vrienden kunnen het immers nooit helemaal fout hebbenquote:Op woensdag 6 mei 2009 00:22 schreef Rapaille het volgende:
Inderdaad een domme gans. Gaat ze op tv dat vertellen over dat al haar vrienden haar hebben laten vallen. Het is take me out, niet een of ander psychologie programma.
Mwah hoeveel nare dingen kunnen er gebeuren in een relatie van max 2 weken? Dat ie' na de eerste week al gelijk vreemdgaat?quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:20 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Mariska is trouwens ook wel grappig. "Heeft nooit langer dan 2 weken een relatie gehad", valt op ruig&stoer en zegt vervolgens dat ze al veel nare dingen met haar vorige relaties heeft meegemaakt. Standaardgevalletje 'ik val op foute mannen en dat kost me elke keer de kop"
Die eerste gast ziet er idd gay uit, ook die kledingsstyle en dat palestijnensjaaltje van 'mquote:Op donderdag 7 mei 2009 05:55 schreef Rapaille het volgende:
[..]
Mwah hoeveel nare dingen kunnen er gebeuren in een relatie van max 2 weken? Dat ie' na de eerste week al gelijk vreemdgaat?Iets van 2 weken kan je toch geen relatie noemen.
Aflevering van 6 mei:
Die eerste gast is volgens mij homo. Vraag mij niet waarom (behalve dat gare sjaaltje), maar dat idee heb ik gewoon. Waarschijnlijk iemand die gecast is.
# 2: Niks bijzonders. De muziek bij binnenkomst matchte ook niet met die gozer. Dat mensen wegdrukken bij het 2e filmpje begrijp ik niet.
DIe Annick is ook irritant (ook in deze aflevering), die komt echt aandacht tekort volgens mij. Komt misschien omdat al haar vrienden haar hebben gedumpt
Die zit er al een week of twee in of zo, maar inderdaad wel (qua looks) de leukste, samen met dat meisje waar Eddy altijd van zegt: 'jij gaat vast geen date vinden in dit programma' (tweede of derde links van het midden).quote:Op donderdag 7 mei 2009 14:04 schreef w00h00 het volgende:
Wie is die Wendy dan? Is die nieuw?
Zoals die "Graziella" zei is echt geen 20'er meer!quote:Op donderdag 7 mei 2009 14:04 schreef Bartaz het volgende:
Serieus, alle vrouwen die hieraan meedoen zien er veel ouder uit dan ze zijn. Sommigen schat ik op 30 of zo en dan blijkt dan dat ze 18 of 19 zijn.
Inderdaad, maar sowieso ben je een triest figuur je daar de hoer gaat uithangen. (Tenminste, dat is toch de eerste rechts van he midden, met de donkere huidskleur en die altijd aan het schreeuwen is over seks en de grootte van het mannelijk geslacht bij de man in kwestie?)quote:Op donderdag 7 mei 2009 14:33 schreef Kapara het volgende:
[..]
Zoals die "Graziella" zei is echt geen 20'er meer!
Ik denk dat jij die Surinaamse bedoeld, die van het rechterrijtje helemaal links staat te apen over sex enzo. Ik bedoel Graziella (ofzoiets) die in het zelfde rijtje vrijwel helemaal rechts staat..quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:26 schreef Bartaz het volgende:
[..]
Inderdaad, maar sowieso ben je een triest figuur je daar de hoer gaat uithangen. (Tenminste, dat is toch de eerste rechts van he midden, met de donkere huidskleur en die altijd aan het schreeuwen is over seks en de grootte van het mannelijk geslacht bij de man in kwestie?)
Ik denk dat je Florentine bedoeld. Ben het wel met je eens verder.quote:Op donderdag 7 mei 2009 14:05 schreef Bartaz het volgende:
[..]
Die zit er al een week of twee in of zo, maar inderdaad wel (qua looks) de leukste, samen met dat meisje waar Eddy altijd van zegt: 'jij gaat vast geen date vinden in dit programma' (tweede of derde links van het midden).
En ik ken Dorien.quote:Op donderdag 7 mei 2009 19:32 schreef Ivopedia het volgende:
Lol die Marije ken ikZat bij mij in de klas en woont hier 2 straten vandaan.
Maar ze kon dan toch eindelijk daten met Mr. XL durexquote:Op donderdag 7 mei 2009 19:38 schreef LeonH het volgende:
sjezus... mag een mag dan nergens meer haar hebben?
En dan uitgerekend Ellen die valt over een buikje![]()
Ze is 'm er nog uit aan het halenquote:Op donderdag 7 mei 2009 20:58 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar ze kon dan toch eindelijk daten met Mr. XL durex
Hoe is het afgelopen Ellen?
Waarschijnlijk is ze veel leuker als je haar eenmaal leert kennen. Ik zeg 'waarschijnlijk' want ik ken haar niet persoonlijk, maar ik ben er vrij zeker van.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |