Daar heb je gelijk in, dat doe ik meestal in thematische shoots. Ik geef de kijker graag de ruimte om zelf een deel in te vullen. Misschien is het verhaal in het hoofd van de kijker wel 'beter' dan mijn verhaal. Ik ben me ervan bewust dat niet alle kijkers dat prettig vinden, maar daar trek ik me niet zo veel van aan.quote:Op woensdag 29 april 2009 11:08 schreef PankPinther het volgende:
Voor m'n gevoel laat je het belangrijkste deel van het verhaal weg.
Zie je welquote:Op woensdag 29 april 2009 13:44 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in, dat doe ik meestal in thematische shoots. Ik geef de kijker graag de ruimte om zelf een deel in te vullen. Misschien is het verhaal in het hoofd van de kijker wel 'beter' dan mijn verhaal. Ik ben me ervan bewust dat niet alle kijkers dat prettig vinden, maar daar trek ik me niet zo veel van aan.
Dat laatste was voor mij echt een issue dit keer. Ik heb 2 jaar lang andere dingen geprobeerd, met en zonder modellen. Nu ben ik weer 'thuis'.quote:Op woensdag 29 april 2009 16:40 schreef pea4fun het volgende:
Goeie serie, vooral 5 vind ik mooi met dat licht achter haar haar. Voor mij duidelijk herkenbaar als een VV serie
Hoe zou jij kijken als je in haar 'schoenen' stond?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 23:36 schreef Xcalibur het volgende:
Toffe serie
Op 2 vind ik haar hoofd een beetje raar, beetje vreemde gezichtsuitdrukking.
hier, maar ze staan inmiddels ook op mijn site, met een scheiding tussen de 'delen'. Zie ook mijn blogquote:4 vind ik het tofste, en dat komt mede doordat die niet zo "over the top" is. Bij de rest druipt het er wel heel erg vanaf wat de bedoeling is. Dat was waarschijnlijk ook exact de bedoeling, maar ik hou er niet zo van
Standpunt van 3 vind ik erg goed gekozen btw, de stiekeme blik onder het rokje maakt het erg sexy![]()
Waar vind ik de Flickr serie, ik ben wel benieuwd nu
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |