Ontwijk de vraag maarquote:Op vrijdag 17 april 2009 18:50 schreef kurk_droog het volgende:
Titus-Pullo
[KLB] Held
van wie ben jij de held?
Het hoort haar probleem te zijn dat ze geen 10cent muntjes heeft. Nu maakt ze er mijn probleem van en is ze oorzaak van dit topicquote:Op vrijdag 17 april 2009 18:46 schreef Titus-Pullo het volgende:
Het is haar probleem toch niet dat jij een hekel aan 5cent muntjes hebt?
Fout, de oorzaak lag bij jezelf!quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:58 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Het hoort haar probleem te zijn dat ze geen 10cent muntjes heeft. Nu maakt ze er mijn probleem van en is ze oorzaak van dit topic
quote:Zoals altijd pakte ik weer de verkeerde
quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:57 schreef Schatgraver het volgende:
●/ You say Soulja Boy, I say Eminem
/▌ You say Rick Ross, I say 50 Cent
/ \ You say Chris Brown, I say Nas
●/ You say Flo Rida, I say Jay-Z
/▌ You say UNK, I say NWA
/ \ You say Lil Wayne, I say Tupac
/ \ You say Dj Khaled, I say The Game
/ \ You say Jim Jones, I say Ice Cube.
/ \ You say Mike Jones,I say Dr. Dre
/ \ Copy/Paste if you still listen to real Hip Hop
quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:30 schreef Fortitudo het volgende:
vind je het heel gek dat ze die 5 cent weigert. een 5 gulden-cent is immers geen wettig betaalmiddel meer!
Ik werkloos en stage vergoeding is weinig dus geen geld momenteel. En dan ook nog een rekening krijgen van 45 euro voor je mobielquote:
Nee dat weet ik niet. En als ik het wist zou ik nog huilen erom. Ze zorgen maar dat ze genoeg hebbenquote:Op vrijdag 17 april 2009 23:37 schreef HEROINchic het volgende:
TS, ga eens dood.
Weet je hoe irritant het is voor een cassière als ze bijna geen kleingeld meer heeft, de leidinggevende maar niet opschiet met extra kleingeld uit de kluis halen en er dan ook nog van die paupers als jij langskomen die daarover gaan zeiken?
Please doquote:Op vrijdag 17 april 2009 18:22 schreef swarmahoer het volgende:
ik ga me nog even beraden over een slotje, aangezien ts wel erg kansloos bezig is, en de klacht absoluut geen topic waardig is
Ze straft je gewoon voor je faalheidquote:Op vrijdag 17 april 2009 23:38 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Nee dat weet ik niet. En als ik het wist zou ik nog huilen erom. Ze zorgen maar dat ze genoeg hebben
Ook als het 100,65 was zou ik huilen om die 5 cent.quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:41 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ze straft je gewoon voor je faalheid
Had ik ook gedaan, wie geeft er nou 5 cent bij 5,65 en gaat dan nog aandringen dat de cassiere het aanneemt
Als ik haar was geweest had ik je die 35 cent ook in 5 centjes teruggegeven
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |