Ik was zojuist even bij Kruidvat langsgegaan, om even te kijken voor zonnebrand olie, maar waarom is zo'n klein lullig flesje, HUISMERK notabene(!), zo fucking DUUR!? Zitten er zeer zeldzame stoffen in die ergens op een klein eilandje ver weg te vinden zijn!?
1 klein flesje huismerk, factor 30, was al 9 euro ofzo(!)
Nu is de vraag, waarom is dat zo duur, sinds wanneer is dat zo belachelijk duur geworden want ik neem aan dat men 10 jaar geleden niet 20 gulden uitgaf aan een flesje zonnebrandolie, en is dat in de omringende landen ook al zo duur?
Ik ben volgende week heel misschien even in Duitsland. Is de zonnebrandolie daar wel normaal geprijsd!?
En dan nog een vraag: als de overheid het oh-zo belangrijk vind dat iedereen zich goed insmeert, waarom dan niet de BTW op dit soort producten omlaag!?
Klacht: als je geen huidkanker wilt krijgen, dan moet je maar voorover bukken en je laten naaien door de zonnebrandolie producenten
Sub-klacht: als je voorover gaat bukken, dan moet je ook nog eens extra aambijenzalf gaan kopen.