Als je op de plaatjes klikt worden ze groter.quote:Op donderdag 16 april 2009 22:02 schreef Rijpie het volgende:
die over sarcasme was wel leuk, ben gestopt bij die pitahandelaar. teveel moeite om zijn handschrift te ontcijferen. helaas, gemiste kans.
nog even de moeite genomen om de laatste 2 te lezen, maar blijf erbij dat alleen die van sarcasme wel leuk is.quote:Op donderdag 16 april 2009 22:31 schreef JanusAnus het volgende:
[..]
Als je op de plaatjes klikt worden ze groter.
Ja, dat is wel het opzet, om de zelfverzonnen humor van een tienjarige na te bootsen.quote:Op donderdag 16 april 2009 22:39 schreef Rijpie het volgende:
[..]
nog even de moeite genomen om de laatste 2 te lezen, maar blijf erbij dat alleen die van sarcasme wel leuk is.
ik vind de humor iets te kinderachtig, en te makkelijk verzonnen. (ik zeg niet dat ik het beter kan hoor)
Einsquote:Op donderdag 16 april 2009 23:07 schreef Mr.Houdoe het volgende:
Het állerlaatste blokje van de laatste strip
"joepie ik leef weer!"
Uit het niets
Ja, gewoon de dingen in het onnozele trekken. Maar je moet ook wat voor zulke humor zijn.quote:Op donderdag 16 april 2009 22:54 schreef Chiwakka het volgende:
[..]
Ja, dat is wel het opzet, om de zelfverzonnen humor van een tienjarige na te bootsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |